Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Salaspils par un ap Salaspili un daudz ko citu

Bella Ragazza

Bella Ragazza

essssic
Jā, nakšņošana vienu nakti teltī turpat Ikšķilē, privātā teritorijā, netālu no skolas, šosejas otrā pusē. Parasti pirmās nedēļas ceturtdienas/piektdienas nakts.

In Mark Twain's words, why "in German, a young lady has no sex, while a turnip does?"
[das Mädchen—neuter] [die Rübe—feminine]

Labi sen apnika man Pūķene, pukiiite, Pūķis, Puķīte, Pūķītis, Pūķītis_Mazais, puukjiite, Puukjis, Rūķīte un visādi citādi līdzīgi kustoņi....

Pūķīte - tā vairs neesmu es!!!!!!!!!!!!

essssic :)

Bella Ragazza

tik daudz mans pirmklasnieks, cerams, vareetu ....

Bella Ragazza

essssic
Skolotājas turpat blakus dežūrē, neguļ

In Mark Twain's words, why "in German, a young lady has no sex, while a turnip does?"

Labi sen apnika man Pūķene, pukiiite, Pūķis, Puķīte, Pūķītis, Pūķītis_Mazais, puukjiite, Puukjis, Rūķīte un visādi citādi līdzīgi kustoņi....

Sveiki! Līdz pilnam komplektam pietrūkst tikai pieci virtuļi...varbūt varam samainīties vai kā citādi sarunāt...Liekie...

Nezinu ir te bijis pieminēts vai nē, bet gribēju atstāt komentaru par S-pils jauno humpalbodi.

Vakar ar mazo ratos aizivilkos paskatīties. Nu man dikti patikās!!!!

Viss smuki sakārts, viss sadalīts (krekli, svārki, kleitas). Pārdevējas žigli visu pēc uzlaikošanas savāc, nav bardaks. Drēbes smukas un par labu cenu. Tā kā es bieži pasūtu arī caur koppirkumiem no Asda, Tesco utt tad te redzēju vairākas drēbes kuras reāli vēl kādu pusgadu atpakaļ redzēju šajos veikalos.

Vārdu sakot iepirku veselu maisu ar drēbēm pa 10Euro....

Bērniem gan neka nebija vismaz mana vecuma bērniem (zīdainis un 3gadnieks). Bet lielākiem bērniem gan bija vesela strīpa.

Tā kā man prieks un labs veikals. Cerams ka kādu laiku te noturēsies.Protams tas aktuāli tiem, kam ticība atļauj šādās bodēs iekšā iet

p.s visām drēbēm protams tā trakā smaka vakar jau vienreiz izgriezu visu sapirkto, šodien atkal griezīšu. Ar ko viņi tās drēbes sasmako..jo daudzām ko nopirku bija klāt veikala birkas, tātad mazgāt viņam nemazgā.

Bella Ragazza

Grunts
Ar ko viņi tās drēbes sasmako..jo daudzām ko nopirku bija klāt veikala birkas, tātad mazgāt viņam nemazgā.
Cik zinu, tad dezinficē.

Grunts

Nu nezinu, man likās , ka baigi dārgs tas veikals. Pirms kāda laika bija 3 euro par 100 gramiem. Tas taču ir 30 euro par kg. Rīgā var atrast daudz lētākus veikalus.

Bella Ragazza

Pēka
Ir dārgs. Katru dienu gan paliek lētāk, bet tāpat nav lēti. Rīgā tāds ir pie Āgenskalna tirgus.

Pēka
katru dienu atlaide un ir letāk, pēc tam atkal (kad jauns sortiments) cena no 3 eur/100 g, re kur ir veikala cenu politika http://kilomax.lv/sistema/

Biju vakar un tad sanāk 14 diena 100g /1.05 Eur, sapirku maisu ar kičīgām drēbītēm samkasājot 8 eur, man likās ļoti adekvāta cena, ja ņem vērā, ka firmīgās drēbes un vēl lielai daļai ir birkas...

Pēdējās izmaiņas: Dior, 15.04.2015 13:04.

Nemaz nezināju neko par tādu sitēmu, tik gāju un pirku kas patika

Bet man liekas adekvāta cena par blūzi, kas vēl nesen bija veikalā atdot no 3-5Euro, jo zinu ka jauna tāda man izmaksātu 20Euro. Tāpēc man likās normālas cenas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18289879