Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Salaspils par un ap Salaspili un daudz ko citu

Bella Ragazza

Vai tad tur pārsvarā preces ar visām birkām? Es laikam pārāk ātri izskrēju cauri, kaut kā nepamanīju. Konkrētas lietas, ko skatīju, bija ļoti mazā izvēlē.

Pēka
Nē, pārsvarā nav gan. Bet no maniem 8drēbju gabaliem 3bija un parejiem ari bija laba kvalitate. tikai ta smaka....vai nu es sen neko tados veichos neesmu pirkusi un neatceros kaa isti jaozh vai seit ir kads stipri parcenties ar dezinficesanu, oz baigi. bet gan jau izvejosies

Meka

Es arī biju ieskrējusi tajā humpalniekā. Nopirku gan tikai vienu blūzi, jo trāpīju tajā dienā, kad kg maksātu 2,5 EUR. Biju jau sagrābusies, tai skaitā ādenieci, bet ātri vien aptvēru, ka tādu cenu gan neesmu gatava maksāt Bet drēbes lielākoties man patika, dažādām gaumēm. Pie garajām kleitām vienkārši neatļāvu sev iet - tās tur smukas karājās visvisādas... Jāuztrāpa uz laiku, kad cenas mazākas.

Ā, un manai blūzei smakas vispār nebija.

Es šodien vēlreiz iegāju tajā veikalā un trāpīju uz zemāko cenu 9 euru par kg, Nu par tādu cenu jau kautko var nopirkt, ko arī izdarīju.

Meka

Tpfu, pārrakstījos - 100 g bija 2,5 EUR.

Bella Ragazza

Šodien nopirku puikam jaku tieši šim laikam - drusku siltums iekšā un virsa, cerams, uzreiz neizmirks. Birkas nebija, bet praktiski jauna. Cena 9 e/kg = nedaudz virs 7 eur. Un nemaz nesmird.

In Mark Twain's words, why "in German, a young lady has no sex, while a turnip does?"
[das Mädchen—neuter] [die Rübe—feminine]

Labi sen apnika man Pūķene, pukiiite, Pūķis, Puķīte, Pūķītis, Pūķītis_Mazais, puukjiite, Puukjis, Rūķīte un visādi citādi līdzīgi kustoņi....

Pūķīte - tā vairs neesmu es!!!!!!!!!!!!

Bella Ragazza
Paldies par nometnes info. Tiešām izskatās ideāli manai sportiskajai meitenei. Vai var piedalīties tikai vienu nedēļu? Man rādās, ka tiešām dziesmu svētku nedēļā būs jau aizņemta.

Bella Ragazza

billite
Vai var piedalīties tikai vienu nedēļu?
Var.

In Mark Twain's words, why "in German, a young lady has no sex, while a turnip does?"

Labi sen apnika man Pūķene, pukiiite, Pūķis, Puķīte, Pūķītis, Pūķītis_Mazais, puukjiite, Puukjis, Rūķīte un visādi citādi līdzīgi kustoņi....

ileenxxx
Mums pilnai laimei vajag tikai 1-krabi, pretī varam dot kalmāru. Kā mēs varētu sazināties?

Bella Ragazza

Super!! SEB bankas vietā būs šņabene!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18289879