Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Salaspils par un ap Salaspili un daudz ko citu

Bella Ragazza

Kakjite

Kur Salaspilī var nosvinēt dz.d. gan bērnam gan v.d. pieaugušajam.. Kidspils zinu.. Varbūt ir kādas citas vietas iespéja nomāt? Kā ar Roga agro un 4 pēdäm. Kāda zin izmaksas? Kur vél būtu vietas piemērotas?


Coalita

Kakjite
Par izmaksām nezinu, bet jāņem vērā, ka Rogā un Pēdās pašam jādomā par visām aktivitātēm un izklaidēm, jo nomā pliku telpu.

Skatoties cik gadi bērnam. Ja līdz 5, tad var Hesītī.

Mēs vienu gadu svinējām Hesburgerā - bērni bija priecīgi, man galvenais, lai bērnam patīk. Cenā bija vakara vadītājs un bērniem ēdienu komplekti. Visādas spēles ar viņiem spēlēja tas vadītājs. Savu torti varēja nest. Bērniem paikas komplekti bija iekļauti cenā, vecākiem atsevišķi pasūtīju ko nu kurš gribēja - kafiju, vēl kaut ko. Daudzi gan brauca uz mājām un pēc tam pakaļ saviem sīčiem noteiktajā laikā.

Šogad svinējām Ogres Džungļu Parkā - tur nu laime bija pilnīga. Bija variants noīrēt viesību telputur iekšā, tad ieeja parkā sīčiem bez maksas, bet vecāki var tusēt un svinēties, bet mums bija mazs skaits bērnu un izdevīgāk sanāca samaksāt visiem par ieeju uz stundu (mums pietika) un pēc tam visi kopīgi devāmies uz norezervētu kafejnīcu Ogrē un paēdām svētku pusdienas.


...groovy baby...

Jautājums tām, kas šķiro atkritumus. Kur Salaspilī likt plastmasu un kartonu? Atradu konteinerus kartonam stāvlaukumā pie Drogām, bet pie viena konteinera uzraksts, ka paredzēts tikai blakus ēkai un sods 50 eur. Vēl viens konteiners kartonam ir aiz pasta, varbūt tur drīkst izmest?

Coalita

annnika
Vajag uzzvanīt atkritumu apsaimniekotājam - mums bija stikls sakrājies - atveda speciālus maisus un tad savāca. Plastmasu gan vedām paši kaut kur Sarkandaugavas virzienā ir placis. Kartona prese vēl ir pie Maximas, varbūt jānoķer kad tur iet darbinieki presēt un jāpalūdz vai vari savus kartonus atnest.


...groovy baby...


Katram savs

Coalita
Plastmasu gan vedām paši kaut kur Sarkandaugavas virzienā ir placis.
Ja ir gatavs kaut kur braukt, tad nav jābrauc tik tālu - aiz Zooma ir plastmasas un stikla konteineri (par papīru neievēroju, man krāsns ). Viņi no ielas puses nav redzami, vnk jābrauc apkārt pa aizmuguri. Un tad ir pie SuperNeto Salaspils ielā - arī plastmasai un stiklam.

Coalita

Katram savs
Forsi, paldies, zinasim.


...groovy baby...

alleluja

Melisa
Mes tikko izgajam kursu pie dr.Liepinas, mums patika, jauka dr.

Papildināts 08.01.2018 20:12:

Meitenes, varbut kadai ir aktuali - draudzene cep

supergardus macarons, sobrid pieejamas 2 kastes - 18gb un 45 gb kastites. Garsas - karamele, tumsa sokolade ar saldo krejumu, balta sokolade ar putukrejumu. Maza kastite - 11,50 Eur, liela - 28 eur. Visas smuki sapakotas. Atrodas Marupe, bet iespejams atgadat lidz Salaspilij - Pikurgam, tad sanemsana pie manis.

Meka

Labvakar, mammas

Piedāvāju auklītes pakalpojumus pie sevis. Ja kādai aktuāli, rakstiet privāti.

tra-la-la

Vēlos mainīt savu ģimenes ārsti (smags cilvēks).

Kuru Jūs varētu ieteikt? interesē, lai kaut cik iedziļinās pacientu veselībā (mana no tiem, kas, piemēram, par veģetatīvo dist.saka-mirsti? Ne? Tad viss ok).

Svarīga arī normāla, mierīga komunikācijas kultūra starp ārstu un pacientu!

Paaldies!


Labvakar, par celtniecibas darbiem varu ieteikt celtnieku visu taisa loti precizi. Bez kaitigiem ieradumiem loti saprotos un precizs cilveks. Diezgan labas cenas . Tikai nezinu kad pabeigs savu tagadejo objektu lai varetu sakt jaunu. T-20007355

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18289879