Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Salaspils par un ap Salaspili un daudz ko citu

Bella Ragazza

Sakara ar veikala slegsanu piedavajam bernu un pieauguso apgerbu par iepirkuma cenam.Veikals atrodas Salaspili.Piedavajuma ir legingi,zekubikses,kleitas,jakas,kurtkas,ziemas gan pavasara,bluzes,apaksvela,gultasvela,maicinas,zekites.u.c Pasteidzieties kamer ir visi izmeri. T20007355 vai rakstiet CP

GabriellaAiga

Sveikas.. kuras ir bijusas uz salaspils baseinu? Vai ari bebju nodarbibam baseinā kā patika?

Coalita

GabriellaAiga
Par bēbju nodarbībām nezinu, bet pati eju regulāri - man patīk.

Ja par bēbjiem, tad ģērbtuvē redzēju "ceļojumu gultiņu" vai tādu kā manēžu, kur ielikt mazo, kamēr pati mamma ģērbjas - tas man šķita feini.

...groovy baby...

Katram savs

Vai kāds padalītos, kur Salaspils apkaimē var peldēties? Lielo Salaspils pludmali zinu, bet varbūt ir vēl kādas jaukas vietiņas?

Lasu, ka ir kaut kāda peldvieta Vāckalnos, bet kā viņu atrast? No kartes nevaru saprast.

tra-la-la

Šī grupa vēl aktīva?

Dikti meklēju atsauksmes par zobārstu, Ķiestneris kā viens variants, gribētu vēl kādas atsauksmes - vai apkārtnē (Ogre, piem.)

Katram savs
Cik nu aktuāli Ogres zilie kalni, Sauriešu karjeras

skubija

Eju pie Ķiesnera labot zobus. Ir ok. Pluss, ka var tikt diezgan ātri, cenas vidēji ir augstākas nekā vnk poliklīnikā.

Katram savs

Vai Salaspils grupa kaut kur pārvākusies?

Gribēju padalīties, ka Salaspilī tagad ir pieejams atkritumu šķirošanas laukums:

https://www.ecobaltiavide.lv/blog/salaspili-atklats-novada-pirmais-atkritumu-skirosanas-laukums/

Fitnesgirl

tra-la-la
Miera ielā labs zobārsts un adekvātas cenas.

Es savus bērnus vedu uz Ogri, labi, kvalitātīvi, ļoti labi ar bērniem saprotas.

Vai te ir mazu skolnieku mammas? Vai Salaspils skolās, uzņemot pirmklasniekus, daudzbērnu ģimenēm nav prioritāte? Aizpildot iesniegumu, neko par ģimenes statusu nebija jāatzīmē. Tagad bail, ka bērns netiks skolā, jo iesniegumu tikai šodien aizpildīju.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18289879