Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Salaspils par un ap Salaspili un daudz ko citu

Bella Ragazza

Astoņmizu zobgrauzis

annnika
cik man zināms, nav tādas prioritātes.

te var lasīt noteikumus: https://salaspils.lv/lv/node/720

Canta tu conmigo si quieres conmigo canta

annnika
Šogad bērnu ir vairāk nekā reāli skola spēj uzņemt. Piedāvās 2.vsk, kuru plāno pārveidot par pamatskolu.
bija prioritātes norādītas iesniegumā pieci līmeņi - vai ir brāli un māsas, kuras mācās skolā, vai ir abi vecāki deklarējušies Salaspilī utt.

Papildināts 14.03.2021 19:25:

Ja domājat daudzbērnu ģimenes prioritāti, kāda ir bērnu dārzā, tad tādas skolā stājoties nav.

Astoņmizu zobgrauzis

pajautāšu arī te, pirms kaut kur zvanu nākamnedēļ - vislaik domāju, ka piecgadniekiem, kam sagatavošana skolai obligāta, vietu pašvaldības bērnudārzā atrod. A mož nē? uzaicinājums nekāds vēl nav pienācis (rindā, protams, esam, ar to viss pareizi). Aizgāju pārlasīt noteikumus un tagad sašaubījos par savu pieņēmumu.

Astoņmizu zobgrauzis
Ja pareizi atceros, tad jūnija sākumā ziņo. Bet epakalpojumi.lv varot redzēt nedaudz ātrāk.

Mans topošais pirmklasnieks 1. vsk netika. Pieteicu 2. vsk, lai gan dzirdēju par šo skolu sliktas atsauksmes. Bet nu man nav variantu, uz Rīgu neizvadāšu, un tur jau arī rindas.

Astoņmizu zobgrauzis

annnika
epakalpojumos kā rāda "31. no 54" (vai 57., neatceros tagad), tā rāda. Jā, vēl jau ir laiks - rakstīts, ka līdz 1. jūnijam izsūta uzaicinājumus. Es jautāju te, jo nekur īsti neatrodu "melns uz balta", vai piecgadniekiem garantēti dod vietu bērnudàrzā (Rīgas - kur nesen dzīvojām- noteikumos ir, a te neredzu). Šausmīgi negribas turpināt vadāt uz Rīgu.

par skolām - cik zinu, daļa bērnu netika 1. vsk jau pagājušogad. Manējais tika, mazajam (šobrīdējam piecgadniekam) ceru uz "brāļa priekšrocību" - noteikumos ir. Par 2. vsk neko konkrēti sliktu gan neesmu dzirdējusi, bet bažas par to, kāda tur vide, gan būtu. Zinu, ka sporta skolotājs tur ir superīgs (pamanīju Sporta skolas pasākumā).

skubija

Vairāku labi pazīstamu ģimeņu bērni mācās 2.vidusskolā, skola patīkot, viss apmierina. Mans novērojums - vairāk mājasdarbunekā 1.vsk Bet tas varbūt atkarīgs no klases un skolotāja.

Bella Ragazza

In Mark Twain's words, why "in German, a young lady has no sex, while a turnip does?"
[das Mädchen—neuter] [die Rübe—feminine]

Labi sen apnika man Pūķene, pukiiite, Pūķis, Puķīte, Pūķītis, Pūķītis_Mazais, puukjiite, Puukjis, Rūķīte un visādi citādi līdzīgi kustoņi....

Pūķīte - tā vairs neesmu es!!!!!!!!!!!!

kimi

Vai tad 2. vsk nav ar krievu mācību valodu? Jeb tagad ir arī latviešu klases?

grūti būt pieticīgam, ja esi labākais

Vai ir kāda grupa, kur tiekas 2021. gada mazulīšu mammas? Labprāt tiktos pastaigās un papļāpātu.

skubija

kimi
Jau vairākus gadus ir mācības arī latviešu valodā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18289879