Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

IZM Atskaite elektroniski

Missy24

Sveikas.Uz kādu epasta adresi jāsūta atskaite IZM?Ko norādat sūtīšanas tematā?
Paldies

maigums

Atskaiti nav iespējams aizsūtīt uz e-mail.

Ir 3 iespējas:

1)Nosūtīt pieslēdzoties caur www.latvija.lv;

2)Aizsūtot pa pastu (Valņu iela 2, Rīga, LV-1050)

3)Aiznesot personīgi.

Brunnhilde

maigums
muļķības!

Es sūtu uz pasts@izm.gov.lv (uzreiz atnāk automātiskā atbilde, ka e-pasts saņemts)

un vēl, pēc pašas grāmatvedes ieteikuma, piekabinu CC klāt daina.jurjane@izm.gov.lv (tā ir grāmatvede, kura mums pārskaita naudu), jo lielajā "pastā" man atskaite vienreiz pazuda, un līdz viņai nenonāca

Protams, ja sūta uz e-pastu, atskaite jābūt parakstītai ar e-parakstu, un tas maksā mazliet naudiņas. (es paņēmu eparaksts.lv neierobežotu parakstu uz gadu par laikam 10 eur, jau vairs neatceros precīzi)

Naudu arī saņemu, tā ka visu daru pareizi

Atskaiti nosūtot caur www.latvija.lv arī nepieciešams e-paraksts?

dozzoo
Nav nepieciešams. Pietiek ar internetbanku.

SaulīteM
Paldies.

šodien tikai atklāju to portālu, vēl nesaprotu kā tur jāpievieno dokumenti. varbūt kāds var paskaidrot kā tieši ievietojams līdzfinansējuma pieprasījums?

Brunnhilde
muļķības! Es sūtu uz pasts@izm.gov.lv (uzreiz atnāk automātiskā atbilde, ka e-pasts saņemts) un vēl, pēc pašas grāmatvedes ieteikuma, piekabinu CC klāt daina.jurjane@izm.gov.lv (tā ir grāmatvede, kura mums pārskaita naudu), jo lielajā "pastā" man atskaite vienreiz pazuda, un līdz viņai nenonāca Protams, ja sūta uz e-pastu, atskaite jābūt parakstītai ar e-parakstu, un tas maksā mazliet naudiņas. (es paņēmu eparaksts.lv neierobežotu parakstu uz gadu par laikam 10 eur, jau vairs neatceros precīzi) Naudu arī saņemu, tā ka visu daru pareizi
NU par to arī stāsts, ka tāpat vien nevar nosūtīt uz e-mail kā parastu vēstuli.

Papildināts 28.04.2015 10:33:

dozzoo
http://calis.delfi.lv/forums/tema/18247315-sertificeta-aukle-un-pabalsts/15/

Kā var caur Latvija.lv nosūtīt atskaiti?

Missy24
Es tieši iepriekšējā ziņā ieliku norādi, kur to var izlasīt.

http://calis.delfi.lv/forums/tema/18247315-sertificeta-aukle-un-pabalsts/15/

Paldies, meitenes.

Es nemācēju atrast tieši to pašu e-iesniegumu, bet izrādījās, ka viņš vienkārši ir jāieraksta meklētājā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18294919