Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

piepūšamo atrakciju noma

zobubirste

zobubirste

Biju izdomājusi, ka uz dzimšanas dienu bērniem par prieku varētu iznomāt piepūšamās atrakcijas. Tikai cenas nošokēja- par videjā izmēra atrakcijas nomu dienā 120 eiro! Paskatījos, ka jaunas maksā ap 500 eiro..

Esat kāds nomājis? Bija tās cenas vērts?


klusēšana- zelts, runāšana- sudrabs. esmu radīta sudrabam.


Lapsēns

zobubirste
Mājas ballītei bērniem ir pietiekoši ar mazajām atrakcijām. Labs bērnu gans, nav jālauza galva kā bērnus izklaidēt. 35-65 eiro.

Papildināts 20.05.2015 15:49:

Mums vēl bija arī atlaižu kupons no perkamkopā vai tamlīdzīgi. ņemām "Kucēnu", bija pat ļoti ok.

Saulpurene

zobubirste
Mēs nopirkām lietotu pa 200 € šādu. Gandrīz kā jauna, nav milzīga, bet bērniem līdz 12 gadu vecumam ļoti OK. Vairākas reizes iznomājām pa 40 € paziņām, lai atpelnītu ieguldījumu un tagad nav jālauza galva kā bērnus izklaidēt vasarās bērnu tusiņos. Vienīgi jārēķinās, ka lietot var tikai saulainā un labā laikā, jo nedrīkst saliedēt. Prakstiski neiespējami izžāvēt, jo materiāls ir tā kā no auduma nevis gumijas.


/Trollius europaeus/ Tautā saukta: cāļagalva, sviestapika. Latvijā sastopama visā teritorijā. Aug mitrās pļavās, upju krastos. Indīga.

shokolāde

Viss atkarīgs no bērnu vecuma. Mums bija lielā atrakcija no www.piepusamie.lv Izdauzījās gan bērni, gan pieaugušie. Bija vērts. Mazās manuprāt der bērniem līdz kādiem 6 gadiem


Es gribētu noskaidrot kāpēc neilonīgā piepūšamā atrakcija ir uz pusi lētāka nekā tā plastmasīgi gumijotā? Modelis viens un tas pats, izmēri vienādi atšķiras tikai materiāls un nomas cena.

Ir atšķirība atrakciju materiālam. Neilona atrakcijas ilgi nekalpo un drīz vien paliek mīkstas. PVC atrakcijas ir izturīgākas, stingrākas un tajās ir vieglāks nobrauciens no slidaklniņa. Iesaku www.ballitem.lv

Neilona skaitās mājas apstākļu lietošanas atrakcijas, ja atrakcijas izmanto piemērotos laika apstākļos un neatstāj naktīs laukā - tad kalpo ilgi vairākus gadus bez problēmām.

Ļoti labas un daudz atrakcijas www.piepusamaspilis.lv

sūtījām playtables.lv, viss super. Cenas ap 30-40-50, atkarībā no lieluma, ērti paņemams ulmaņa gatvē. Bija tā plastmasīgā auduma, ar iespēju lietot ārā, bet nu sezonai atbilstoši bijām iekštelpās.

audience

Uz svētkiem meklēju batutu, man skolā ieteica inventaranoma.lv , bet no viņu informācijas mājaslapā nevar saprast ne cenas, ne piedāvājumu.


Pirms gadiem 5 baigi "ieberzos" paņemot mazo atrakciju. Ballītē bija 10 bērni, visi nevarēja satilpt. Atrakcija bija līdz zemei. Nu jau vairākus gadus mēs ar bērnu izvēlamies lielās atrakcijas no uzņēmuma www.bouncers.lv Esam izmēģinājuši Spēļu namu, stafeti, Fantāziju salu, sajūsmā bija visi, gan bērni, gan pieaugušie. Iesaku.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18297541