Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

VIŅAS MELO LABĀK 3. sezona

Šurika sieva

Es tikai tagad sāku skatīties un Tvplay vairs nerāda sākuma sērijas stuulbums. Citur laikam nav iespejams skatītie, ne?

Es tikai tagad sāku skatīties un Tvplay vairs nerāda sākuma sērijas stuulbums. Citur laikam nav iespejams skatītie, ne?
es arī daudz ko esmu palaidusi garām

kas var pateikt kāpēc Roberta māmiņa izšķīrās ar to Šmakovu?

Simona aizbrauca, Baiba aizbrauca, saradās jauni tēli bariem......man šķiet kaut kā dīvaini, ka Kostja ar Vovčiku iepriekš nebija pazīstami, kaut gan sievas gadiem kopā strādājušas

Un tā jaunizceptā Māra māsa Māris ar savu naudu un saviem sakariem māsu no cietuma nevarēja izglābt?

ennya

ziemasmiegs
Mammucis atklāja, ka Šmakovs šo noindēt gribēja dēļ mantojuma.

Par Māra māsu tiešām neloģiski, pie tam vēl nepatiesi apvainota sēdēja, Māris jau par savējiem ceļas un krīt.

Man sāk besīt Keita, tā mūžīgā bēgšana un slēpšanās ir bērnišķīga. Patīk Lelde.

ennya

Par Māra māsu tiešām neloģiski, pie tam vēl nepatiesi apvainota sēdēja, Māris jau par savējiem ceļas un krīt

Žanim jau arī ģimene tāda, ka spētu izglābt no cietuma....mūsu valstī tie kam ir daudz naudas un sakari, parasti par avarijām nesēž, vienalga cik tās smagas

Un Martai abi brāļi bija pielūdzēji Marta nezināja, ka šie ir brāļi un tajās sākuma sērijās šķiet, ka viņi paši arī nezinaja, ka ir brāļi

Patīk Lelde.
nez kas viņai ir aiz ādas? no sakuma šķita, ka viņai Žanis patīk, tagad šķiet, ka patīk tas dzīvoklis

ennya

ziemasmiegs
Man viņa Martu atgādina, viltīga. Meklē, kur vairāk labuma viņai būs. Interesanti vērot.

Žanis jau pats nav ne bagāts, ne ietekmīgs, no patēva baidās, gļēvs, tāpēc tāda rīcība loģiska.

Šim seriālam ir tik daudz bijis nesakritību, liekas katru sezonu citi scenāristi, kas iepriekšējās sezonas nav skatījušies

Dzīvesveids

Lai nu kā būtu, bet rādīt, ka cilvēks pēc infarkta, galvas traumas guļ slimnīcā vienkārši uz kaut kādas kušetes, reklamējot medicīnas iestādi, es pat nezinu, ko lai saka.

Dzīvesveids
Jā, šitas man arī kā antireklāma likās. Tiešām nebija neviena kaut cik palātai līdzīga telpa?

Vai sezona jau beidzās? man nav TV play šīs nedēļas sēriju

Pindaka

Meitenes, esmu palaidusi garām. Kur tas miesassargs palika, kura dzīvoklī Marta dzīvo? Momira, vai kā?

Pindaka
Jā, nomira. Ja pareizi atceros, uz ielas uzbruka.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18299517