Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

VIŅAS MELO LABĀK 3. sezona

Šurika sieva

ennya

ziemasmiegs
It kā nē. Es latvijas.tv skatos

segolena
Bet to taču nerādīja vai ne? Es tik atceros, kā Marta ar Simonu par to runāja.

ennya
Jā, kā notikumu nerādīja. Tikai runāja par to.

Go3 šonedēļ sāka rādīt 9. sezonu (tv būšot it kā pēc kāda mēneša vai pusotra). Baigi nu sataisījos skatīties, nopriecājos, ka tik ātri, bet - ejiet taču nost! Gandrīz viss pilnīgi nomainījies, no "vecajiem" seriāla varoņiem pagaidām palikuši tikai seši - Māris, Marta, Olga, Kostja un Robertiņš ar mammu! Un arī sākuma titros neviens cits no iepr. sezonas neparādās, nekāds sižets arī nemaz neturpinās... Vismaz pagaidām šķiet, ka galīgi garām...

kristel

Pindaka
Nolika karoti. Gāja pēc biezpiena uz bodi un pusceļā tavo pie kaut kāda parka koka. Martu pie tās vietas rādīja vienā sērijā.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

elliite77
Jā, 8. sezona jau bija diezgan sviestaina, bet nu vēl skatījos pēc inerces.

Bet nu izrādās, ka var vēl lielāku sviestu sataisīt. Galīgi garām, sākot jau no pirmajiem kadriem, kur ķirurgs operācijas laikā izņem no kabatas mobilo telefonu un sāk runāt un viņa sieva iekāpj mašīnā, kurai ir Lietuvas numurs. Nez cik lielas pūles prasa noīrēt mašīnu ar LV numuru? Paviršība paviršības galā...

Igucis

A es domāju, ka tikai man liekās, ka vienu sezonu esmu palaidusi garām, jo jaunajā nekas nav saprotams

Igucis

Šo sezonu viņi mierīgi varēja "palaist" zem cita nosaukuma, kā pilnīgi citu seriālu.. Ja sākumā bija 6 no iepriekšējās sezonas personāžiem, tad tagad (ap 30. sēriju) arī Māris ir aizbraucis... Sižets,ar ko beidzās iepr. sezona, ir pilnīgi "aprauts", daži vispār neizskaidrojami pazuduši - piem., Robertiņa "lielā mīla" Oksana - šajā sezonā par viņu vispār neviens vēl nav ieminējies - ne Robertiņš, ne it kā tuvā draudzene Olga... Bet nu - aiz maz ko darīt un inerces - skatos, ir tur kaut kāds savs sižets, bet nu ar iepr. sezonām tam ir minimāli maz sakara...

elliite77
Piekrītu. Varēja vienkārši nosaukt citādi un palaist kā jaunumu. Varbūt pat vairāk skatītāju savāktu, jo saskrietu paskatīties, kas tas ir.

Palmukoks

Jaunās sezonas 33. sērija ir tāds smejamgabals, ka tik turies. Žēl aktieru, kam tas viss jāspēlē.

Ha... 40. sērija bija arī šīs sezonas noslēdzošā, kā izrādās. Beidzās kaut kādā aprautā bezsakarā... Un nākošo sezonu sākšot rādīt 6. septembrī (tā stāv Go3 rakstīts)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18299517