Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jēkabpils dz.n.

3bit3bit

Kādas ir svaigākās atsauksmes?
Pirmkārt interesē: daudz dzirdu,ka epidurālo nedodot,taisnība?
Gāzi bezmaksas elpot varot?
Ar kuru vecmāti/ārsti ir labāk pa labam?
Nu un pastāstiet kā jums tur veicies, vai ilgi esat mocītas vai piekopj ātro dzemdināšanu ar stimulantiem? Mani jau mierina,ka ilgi neturot, ja kas tad ķeizarojot. ??

Pirms 2 gadiem tur dzemdēju, vecmāte bija sarunāta (tas nozīmē-neslēdzu līgumu oficiāli, bet maksāju viņai pati). Nepatika. Viņa jau pēc maiņas bija aiizgājusi gulēt, es ar savu zvanu uzrāvu augšā, un viņai pie manis nācās pavadīt arī nākamo nakti. Uz visu mūžu atmiņā paliks tas nogurušais acu skatiens, pilnīga apātija, kas mani nu nemaz neiedvesmoja. Bez tam griezums, bez kura varēja iztikt, un pilnīgs privātuma trūkums...sienas stiklotas, dzirdamība visā dz.nodaļā perfekta, viss med.personāls iet garām un kam nav slinkums-paskatās uz mani no "interesantākās" puses ....Nu ļoti riebās man tas un traucēja tīri psiholoģiski.. Kronis visam tur ir tieši sanitāres un māsas...nu tāds pad.laiku stiliņš, rupjas kā kirzenieki (tieši viena maiņa, bet nu vārdus neatceros un viņas priekšā nemaz nestādās, paver durvis un uzbrēc).

Epidurālās tur nav, par gāzi nezinu.

Pagājšgad martā man bija plānots ķeizars. Dzemdību nodaļā sabiju četras dienas, viss bija ļoti pozitīvi un jauki, apstākļi ļoti labi, viss mājīgi, un personāls lielisks. Pilnīgi neko negatīvu pateikt nevaru Draudzene dzemdēja nupat maijā, viss bija labi.

Iesaku aiziet uz nodaļu un apskatīties, kā tur ir. Vadītājai var apjautāties par tām iespējām - gāze utt., kas interesē. Un katru ceturtdienu notiek māmiņskolas nodarbības.

druska

es arī nevaru neko sliktu teikt. Ar pirmo bērnu pati biju sastresojusies un tad uztvere arī citādāka, bet daudz ir atkarīgs no paša attieksmes.

Man gan arī ķeizari bijuši un vēl viens priekšā.

Rēzija&Amēlija

angelwing

3bit3bit
riskēsi tomēr dzemdēt pati?

jā.nav citu variantu.riskēšu.

angelwing

3bit3bit
turēšu par Tevi īkšķus. Lai izdodas cik vien iespējams viegli un labi

ditux

Šā gada februārī pabijām tur. Nezinu ka citām bet jau otro reizi biju tur, nevaru sūdzēties.
Epidurālās anestēzijas nav, smieklu gāze maksas.
Attieksme sakarīga, nesaskāros ar rupjību vai kādu citu attieksmi. Kaut gan dzirdēju ka visādi gadījies dzemdētājām.

Skatos ka te raksta riskēsiet pati dzemdēt, ja ir satraukums slēdziet līgumu. Pašlaik cik dzirdēts pieprasītas ir dr. Urtāne un vecmāte Zanda Cepurīte.
Cenas var apskatīties slimnīcas mājaslapā.

Nu man Jēkabpili ieteica, jo sākuma biju plānojusi Madonu, bet daktere pateica- ja negribi vēl vienas stangu dzemdības, nebrauc uz Madonu. No

tā sapratu, ka Madona ir ''dabisko dzemdētāju'' klubiņš. Protams, uztrauc tas, ka nav epidurālās, bet man ārste sarakstija visas iepriekšējās komplikācijas, un teica ka Jēkapilī pamatojoties uz to, ja kas ies ne tā , tad izķeizeros. Cerams,,,cerams..

Papildināts 26.06.2015 22:02:

angelwing Paldies

druska

3bit3bit
manā gadījumā, nu vismaz pirms 9 gadiem, nekas pašai nesanāca un dakteris teica - nevilks garumā, taisīsim ķeizaru

Rēzija&Amēlija

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18300999