Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jēkabpils dz.n.

3bit3bit

Jā, Zanda Cepurīte bija tā, pie kuras gribēju tikt, bet viņa bija atvaļinājumā. Laba esot. Mēģini tikt pie viņas. Skatos, ķeizarmammām reti kad ir nesaskaņas ar personālu...kāds tur brīnums, ja tā ir plānota (vai arī neplānota) operācija, nevis nekontrolējams dabisko dzemdību process, kas uzdzen stresu visiem iesaistītajiem.

Arī es turēšu īkšķus. Un, jā, par Madonu taisnība, tad labāk Jēkabpils.

3bit3bit
ja jums ir neviennozīmīgs gadījums (pati izvēlējāties riskēt dzemdēt pati jeb plānotu ķeizaru atsaka?), ļoti iesaku aiziet uz pieņemšanu pie dzemdību nodaļas vadītāja dr.Blimhena un aprunāties. Viņš pats arī ķeizaro, vispār ir profesionāls un pozitīvs. Man ir bijuši divi ķeizari pie viņa, pirms 12 gadiem un pagājšgad, un tūlīt būs trešais. Eju pie viņa uz pieņemšanu poliklīnikā, bet ir arī privātprakse "Kirsh veselības fabrikā".

biju tur pirms mazāk kā gada. epidurālās nav, par gāzi nezinu- nepiedāvāja un neiedomājos paprasīt. garumā nevilka - ar stimulēšanu viss notika ļoti ātri un viegli. (man otrās dz.) neko negatīvu nevaru pateikt. nodaļa izremontēta, biju istabiņā ar mazuli viena, arī ar attieksmi viss ok. citām māmiņām nepatika, ka bija jāiet ēst uz kopējo ēdamtelpu un neļāva no tās ēdienu nest līdzi uz palātu. (uz palātu pienes ēdienu tikai dienā pēc dzemdībām) bet mani tas neapgrūtināja.

KikaM

Gāze bezmaksas, vecmāte Zanda atvaļinājumā no jūlija vidus

Dzemdēju šī gada maijā Jēkabpils dz.nodalā.Epidurālas anastēzijas nav,bet gāze ir bezmaksas.Izmantoju to iespēju,bet uz manim ta gāze neiedarbojas ta,ka vajadzēja,es saku aizmigt ,bet tas ir mana pieredze ar to, citiem zinu,ka palīdz Attieksme un personāls ļoti patika,visas telpas izremontētas, bet es biju ar vīru kopa un ņemam ģimenes palatu. No sakuma mums ari bij Zanda sarunāta,bet dzemdības sakas taja dienā,kad viņa nevarēja, tiku pie Bruzgules un vecmāte bij Ruta un vēl kaut kada,kuru vardu neatceros.Varu pateikt visu to labako!

Es ar biju sogad februari,un man noveicas tiku Dr.Urtanes mainas,nu tiesam super daktere un masina Ludmila bij kopa ar mani visu laiku,naca jautat ka jutos,pamacija,ka pareizi elpot.sirdstonus man klausijas palata,es neparko nevaru sudzeties!!!Attieksme super,laikam atkarigs,kada tev pasai attieksme pret personalu,tadu i atpakal sanemsi.

p.s kaut viena maina man ari nepatika,bet nu man nebij vajadzibas ar vinam loti kontakteties

Rudens_lapa

Pacelšu tēmu. Dzīvoju Daugavpilī, bet ļoti apsveru domu par dzemdībām Jēkabpilī. Kāpēc? Pārāk daudz negatīvu atsauksmju par dabīgu dzemdību norisi d-pilī. Reāli bail!

Нежное личико, черточка каждая, Носик курносый сопит... Деньги, карьера - все это неважное, Важное- рядышком спит..

Rudens_lapa
Brauc tik uz Jēkabpili,man patika! Nezinu kā ir,ja ir garas un saržģītas dzemdības,to nepateiksu.
Man bija super vieglas un ātras,ta ka man viss apmierināja. Ir daži momenti,bet tos uz var paciest,nu piem apskates telpa nav baigi smukā un nav eiro remonts,dzemdību zāle laba, pirsdzemdību palātas ciešamas, ja ilgšk jāpatusē,tad var šķist ka pa maz vietas,bet tad ir koridors pa kuru var rinķot līdz nelabumam.
A nu viens tads mīnuss,kas tiešām ir mīnuss ir tas,ka ēst jāiet uz kopīgo telpu,bebis jāatstāj viens pats.. Tas man likas nesaprotami, riju zibens atrumā un skrēju atpakaļ.
Bet vecmātes un māsiņas visas cik sastapu likās ok, kā tu attieksies,tā ari viņas pret tevi. Galvenais ārsts,kurš arī veic apskates, arī sakarīgs.
Pēcdzemdību palātas labas.
Vecmāte nesēdēs blakus no a-z ,principa ras nemaz nav vajadzīgs,būs klāt,kad tiešām vajadzēs. Mīnusu taja saredzēju tikai vienu- man bija reāli garlaicīgi būtu zinūjusi,būtu kadu gramatu paņēmusi ko palasīt līdz pilnam atvērumam

meitenes,a kā ir Jēkabpilī ar dzemdībām pēc ķeizara??? arī uzspiež ar varu,kā tādu modes kliedzienu tagad????

PEKA30

meitenes,a kā ir Jēkabpilī ar dzemdībām pēc ķeizara??? arī uzspiež ar varu,kā tādu modes kliedzienu tagad????

Teiktu ka jā, Uzksaitē biju pie Grīnvaldes kas 2. grūtniecību uzraudzīja, pirmās bij akūts ķeizars, dēļ augļūdeņiem RDZN , Otraja grūtniecībā rēta bij ideala- 7mml, visas analīzes ideālas, un ļāva 2. dzemdēt pasai, , bet kad aizbraucu uz Jekabpili 1. jūnija dzemdēt, mani nostādīja fakta priekša- otrs arī obligāti tikkai un vienīgi ķeizars, jo viņi neuzņemoties atbildību!!! Vot es ar sajutos tiesi ka tu saki- ka modeskliedziens!!! Tā arī man pateica- Kops aprīlī tur nomira tas bērnins, vini esot dabūjuši pa pakaļu un turpmāk pie mazākajam normas nobīdēm griež!!!

Papildināts 06.02.2016 23:08:

Protams ir ķeizari dēļ veselības, kur nav varinatu, bet vēlak izrunaju ar savu ginekologi šo visu un viņa ar teica- nepamatoti... Bet pati slimnīca jāā nekādu pretenziju.. Nu dakere Rita Akermane- sieviete ar raksturu, bet man patika viņas tiesums un neko neteica caur puķītēm...Telpas feinas, ēdiens super, , tik cik ka savējie nevar nākt palātā, jāstiepj sevi un bebi un to spec telpiņu...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18300999