Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jēkabpils dz.n.

3bit3bit

Rudens_lapa

kasis
PEKA30
3bit3bit
paldies, paldies, paldies meitenes. Jūs mani gandrīz pārliecinājāt par labu dzemdībām Jēkabpilī. Telpas, attieksme- štrunts! Man daudz svarīgāk, lai dzemdības bērniņam un man paietu bez milzu problēmām.

Нежное личико, черточка каждая, Носик курносый сопит... Деньги, карьера - все это неважное, Важное- рядышком спит..

es tikko nomainiju Grinvaldi pret citu arstu,biju soka par vinas attieksmi,neapmierinaja pilnigi nekas,loti pavirsi.un par cik man pirmais bija akuts keizars tad tagad ari esmu par keizaru...vina gan kategoriski bija pret,tas tagad vairs neesot mode ta nu tagad esmu pie jauna daktera Dr.Liepnieks Ogre,nju neko labak nevaru gribet,kada attieksme....ka pret pasu pasu ipasako cilveku un par keizaru nekdu problemu,ir pietiekami daudz sarezgijumi kapec nevar dzemdet pati

PEKA30
Man gan ļoti apmierina Grīnvalde, varu izrunāt visu, viņa mierīgi bez stresa visu izstāstīja, vnm mīļi saukaja, , un lai arī atļāva pašaidzemdēt, tomēr ļāva gala lemumu pieņemt pasai... Sākuma gribeju iet pie Bruzgules, bet man radiniece gaidīja bērniņu un bija sokēta, ka grūtniecibas laikā viņa kaut 3x līdz 5 mēnesim taisīja USG tomēr nesaskatīja ka tur iekša dvīnīši, un beigās pateica ka maziņie būšot ļoti maza svara, bet piedzima 8 menesi un tāpat katrs svēra 2.8 un 2.9 kg.. Tad mani mazliet nevilinaja,,,

Papildināts 07.02.2016 19:27:

Rudens_lapa
Jū dzemde drosi, tik varu ieteikt- kādu attieksmi dosi no sevis tādu jau arī saņemsi pretī!! Es apzinajos, ka man tur neviens nepakalpos, un es neatbraucu uz SPA procedūrām, bet uz jebkuru jautajumu man atbildēja, visu izskaidroja, pamatoja.. Veiksmi!!

mja....cik cilveku tik viedoklu gan par arstiem,gan dzemdibu nodalam tagad tada izvele Ogre vai Jekabpils....

Mes esam apmierināti.Mums bija otras dzemdibas un atkārtots ķeizars.
Uz palatu nesa ēst visas trīs dienas.Pēc ķeizara pat apmazgaja lai nebūtu asinīs jāguļ.
Bērnu māsa bija supper..jauna sieviete maza augumiņa.Pienesa bērniņu,palīdzēja visu no skapīša paņemt..visu visu palīdzēja.Ik pec 3h nāca mainīja pampiti un skatīja bērniņu,palīdzēja pupoties.Super attieksme.Pat velu vakara atnāca.
Bija viena maiņa kas neīpaši patika,bet paciest varēja.Par cik no rīta bija procedūras tad atlikušo dienas daļu bijām ar bērniņu,izņemot medmasiņu kas potes nesa lai man butu ok.
Pirmo bērniņu dzemdeju pirms 5.gadiem...jateic personals ir uzlabojies,dzirdēt vairs tik labi nevar un neviens vairs neredz tevi,jo telpas izremontētas...
Vienīgais kas bija ŠAUSMAS bija bērnu gultiņā atradu kaudzi ar peļu kakām laikam kaut kur tās drēbes bija stāvējušas pehh tapec tā šķebigi bija...bērniņu liku pie sevis.

Rudens_lapa

Esmu saņēmusies doties uz Jēkabpili, jau pavisam, pavisam drīz. Ja bēbis neieviesīs savas korekcijas- būs plānveida ķeizars. Tad jau atskaitīšos kas un kā.

Papildināts 24.03.2016 21:46:

MenessZvaigzne
Vienīgais kas bija ŠAUSMAS bija bērnu gultiņā atradu kaudzi ar peļu kakām laikam kaut kur tās drēbes bija stāvējušas pehh tapec tā šķebigi bija...bērniņu liku pie sevis.

Tas ir tagad, nesen vai pirms pieciem gadiem? Traci necēli?

Нежное личико, черточка каждая, Носик курносый сопит... Деньги, карьера - все это неважное, Важное- рядышком спит..

Tas bija pirms sešiem mēnešiem...

ŠAUSMAS bija bērnu gultiņā atradu kaudzi ar peļu kakām
ak dievs! tu pateici personālam? varbūt viņiem tur vajag parazītus iznīdēt...

Rudens_lapa

Dzemdēju Jēkabpilī aprīļa sākumā. Vispozitīvākās atsauksmes. Tīrs, kārtīgs. Personāls draudzīgs, zinošs, smaidīgs, profesionāls. Dzemdību laikā jutu lielu atbalstu. Palātas vienvietīgas. Dušas un WC uz 2 palātām vienas, tādi kā bloki ik pa 2 palātām. Ēdināšana bagātīga (bet nepiemērota barojošai mammai).

No sirds iesaku doties dzemdēt uz Jēkabpili, nenāksies nožēlot.

Šobrīd ir aktuāli, varbūt kāda ir nesen dzemdejusi Jēkabpilī, ir kādas atsauksmes?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18300999