Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ēģipte-Hurgada decembrī

coffe

Sveikas!

Zinu ir bijušas sarunas par Ēģipti , palasīju Bet laiks iet un gribētos svaigāku un mazliet savādāku info. Ir doma braukt ar vīru divatā ( kāzu jubilejas sakarā) tāpēc meklēju viesnīcu par labu cenu, jūras krastā, ar izklaidi vairāk domātu pieaugušajiem, būtu forši ar koraļlu rifu, kas Hurgadā esot retums Padalieties ar pieredzi un ieteikumiem.

Šogad februārī bijām Coral bech Resort Tiran.(Šarmelšeiha) Patika. Jūras krastā ar koraļļiem .. 3 baseini..viens apsildāms. Baroja diezgan labi. cena arī salīdzinoši pieņemama.


гламурная зараза

Hurgadā ar koraļiem ir Coral Beach Resort, Šarmā kopumā ir vairāk koraļu, vari cp atsūtīt ar datumiem, varu ko piemeklēt.

anele

Paklau!

Kā jums šķiet cik droši ir sievietei ar 2 meitām vienām bez vīra(vīrieša) doties uz Ēģiptes ( Hurgadas) kūrortu? Vai tas draud ar tupēšanu tikai viesnīcā, vai tomēr var saņemties un doties nelielā vakara pastaigā uz centra promenādi? Cik droši būs ar taxi?

danucis

anele
Viena ar meitam nelistu no viesnicas ara. Jau pie vartiem uzplijas uz solja, taksisti vel trakaki... Viena pasakuma, kas bija gabalinju no viesnicas, satikam sievieti ar delu ( apm. 10-12gadigu), vini paludza vai var ar mums kopa talak iet, jo piekusa no uzmaksanas un vinjai bails.


Говорите за моей спиной?Значит я впереди!Обсуждаете мою жизнь?Значит она интереснее вашей!Пытаетесь найти недостатки?Значит завидуете,Продолжайте в том же духе

anele

danucis
Nu, jā, tā ir ar uzmākšanos. Bet vai viņi iet tālāk par uzmācību? Varbūt ja ietīšos lakatā un garos svārkos, tad neaiztiks.

Un galvenais lai viesnīcā nekrīt virsū.

Nevajag jau pārspīlēt, aiztikt nevienu neaiztiek un virsū ne tik nekrīt. Tā uzmākšanās ir tikai vārdiska un tajā savienojas arābu mentalitāte ar vēlmi par katru cenu kaut ko notirgot. Es vienmēr pasmaidu un saku "No, thanks" un eju tālāk, ar to arī viss beidzas. Ir bijuši tirgotāji, kas mēģina ķert aiz rokas, bet tas iarī ir lielākais ko atļaujas. Uzmanību protams pievērš, bet tas ir normāli visās dienvidu valstīs - temperaments tāds, patīk viņiem blondās ziemeļnieces.

DDB

Mums tikko atcēla Egiptes braucienu. Ne pa kūrortiem, par tiem nepateikšu. Bet plānots bija pa kreiso tuksnešu pusi kartē skatoties. Jo tur tagad ir ļoti nedroši, ar mums neriskēšot, Lībija karo un daudzas zonas slēgtas. Nogalinātie meksikāņu tūristi arī savu lomu nospēlēja

anele

DDB
mnjā...nu jācer, ka kūrortos situācija ir mierīga.

Bet vispār, es vienīgā taisos uz turieni?

Ir vēl kāds?

Un kā ir, firma atdos naudu atpakaļ, ja sāksies nemieri vai situācija būs bīstama? ja tagad iemaksāšu?

Mēs braucam oktobra beigās.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18305095