Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Auklīte Pārdaugavā, Mārupē

duuduu3

Sveiki, vecāki! Ir pienācis kārtējais septembris, kad izaugušie cālīši dodas uz lielajiem dārziņiem. Un tapēc mēs -jauka aukle un draudzīga mazuļu "komanda" - gaidām savā pulciņā jaunus draugus. Mēs piedāvājam: rotaļas un smilšu kūkas dārzā, veselīgu miegu, garšīgu ēdienu, plastalīna un krāsu priekus, podiņapmācību un visu citu, kas nepieciešams mazā bērna pasaulei. Ir valsts līdzfinansējums. Sīkāka informācija cāļpastā.


Atbildu sandrai er cāļpastā!

Paldies duuduu3 par lielisko jau otrā bērna auklējumu!
Iesaku auklīti - bērni aprūpēti un samīļoti!

Par auklīti un dārziņu vispozitīvākās atsauksmes un noteikti iesaku visiem, kuri vēlas būt mierīgi un droši, ka mazajam mīļumam viss ir vislabākajā kārtībā, ir aprūpēts, samīļots un drošās rokās! Mūsu izvēle par labu duuduu3 attaisnojās par visiem 100 un daudz vairāk!!!


pingvinins

Par auklīti un dārziņu vispozitīvākās atsauksmes Pievienojos par visiem 100%. Esmu priecīga, ka brīdī, kad meklējām dārziņu, privatājos nebija vietas un nonācām pie duuduu3. Mazuļi katrs tiek aprūpēts indivduāli, samīļots, zināms, kas kuram patīk un kas kuram garšo. Salīdzinot ar privāto man patika, ka mazajam bija viena konkrēta persona, kas katru dienu pavada ar viņu, nevis kā dārziņos audzinātjās/auklītes, kas mainās, tāda kā ne gluži otra mamma, tad foršā krustmāte gan. . Gusts vēl tagad atceras savu auklīti un tā uztaisīt ēst, lai viņš ēstu joprojām prata tikai auklīte .


ināriņa

duuduu3
kurā vietā mārupē un kāda samaksa?


Рано или поздно все станет понятно, все станет на свои места и выстроится в единую красивую схему, как кружева. Станет понятно, зачем все было нужно, потому что все будет правильно.

Боль, которую ты чувствуешь сегодня, превратиться в силу, которую ты почувствуешь завтра

Говорите за моей спиной?Значит я впереди!Обсуждаете мою жизнь?Значит она интереснее вашей!Пытаетесь найти недостатки?Значит завидуете,Продолжайте в том же духе

Paldies Emīla mammai, Ralfa mammai un Gusta mammai par labajiem vārdiem! Bērnu drošībai un labsajūtai vienmēr jābūt pirmajā vietā. Tas bija jauks laiks, ko mēs pavadījām kopā. Vēl tagad skumstu pēc "saviem puišiem". Jā, Gustiņam ļoti garšoja mans gatavotais ēdiens - katru reizi notiesāja pa divām porcijām.

Pēdējās izmaiņas: duuduu3, 31.08.2015 20:40.

Sveicieni visiem maniem cālīšiem, sākot lielā dārziņa gaitas. Lai veicās!!!

Atbildu cāļpastā Amylidai un Dziili!


Atbildu uz jautājumiem cāļpastā Rudenei un gaidu ciemos!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18306177