Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

rozā lentītes lapa... jeb krūts vēzis&co XVI

ieva2011

InaMinka

Mani šī visa sakarā galveokārt uztrauc tas, lai nesākas kāda kāju paralīze. Cilvēks dzīvo, kamēr kustas.

Polineiropātijai man neirologs izrakstīja Neurontini, UltraCod.

ieva2011

Lone1960
Vai Tu kopā ar diclac lietoji kaut ko no šiem ar tik skaisto grupas nosaukumu - Protonu sūkņu inhibitori

InaMinka

Lone1960

Es lietoju tramadol 50 mg tabletes, bet ne bieži. Cik saprotu, tramadol nav paredzētas ilgstošai lietošanai. Tās arī izraisa pieradumu. Jāskatās, kas par sāpēm, kas sāp. Varbūt var piemeklēt ko vienkāršāku.

Pilienu veidā varbūt labāk lietot to tramadol, jo tad var sapilināt mazāku devu nekā tabletē, bet tas vienalga palīdz.

Sveikas meitenes!

Maija vidū beidzot uztaisīju profilaktisko otrajai krūtij,kuru starošanas dēļ nevarēja operēt. Protams,šaj tā dzīšana ir krietni grūtāka. Antibiotikas lietoju joprojām,bet nu jau iet uz labo pusi. Jāsadziedē un jābrauc uz uzpildi jūlija beigās apmēram.Ta man iet... Man tik mīļš šis laiks,kad ceriņi zied,bet tās atmiņas,par mammas aiziešanu...tūlīt jau gads apkārt,kā ceriņus un ābeles plaukstam ar mammu kopā vērojām pēdējo reizi.
Meitenes turaties.... Es tik lasu un domāju,ak...man jau laikam vēl tas priekšā. Kauli man nesāp,tik vien kā mugura lāpstiņu zonā....it sevišķi tagad pēc operācijas. Rudenī vienu brīdi dikti sāpēja, fizioterapeita nodarbības kautkā man baigi līdzēja....nu atkal jāmeklē pēc palīdzības mugurai. Pāriet vien tad ,kad taisni apguļos uz muguras.
Baudat šo laiku. Paldies ,ka esat un dalaties ar savām idejām. Turamies!

amarillis

Lone1960
Amarillis tepat vien ir,viss ir labi.raujos pa darbu.aktīvi vakcinējam un arī citus darbus ģimenes ārsta praksē jau neviens nav atcēlis,ņemamies melnu muti.Veselības lauciņā viss it kā ok,parbaudos pēc sava plāna,rezultātus noziņoju un viss.Biju savēzējusi spārnus rekonstrukcijai,bet dažādu iemeslu dēļ man 3 reizes atcēla vizīti pie ārsta,sapratu,ka laikam nevejag un liekos mierā.

mariachur77
LV šobrīd kompensējams ir tikai Orion Tamoxifens,izvēles nav.Bija vel Tevas,bet to izņēma no apgrozības.Es pati iesākumā Orion tamoxu nevarēju lietot,bija ļoti slikti,sāpēja viss,kas var sāpēt.Pirku caur Saules aptieku Sandoz vai Hexal tamoksifēnu,draugi no Polijas atveda,pat ceļojumā Turcijā nopirku utt-protams par pilnu cenu.Un tagad,kad 3 gadi pagājuši joka pēc paprovēju atkal to Oriona ražoto-un nav ne vainas.Zvanīju toreiz arī uz Zāļu aģentūru,prasīju kā tas var būt,ka kompensācijā ir tikai viens tamoksifēns,ko man darīt,ja nevaru viņu lietot,bet tur tajā galā vispār neko man neviens nevarēja pateikt,vispār nesaprata,ko es no viniem gribu.

ieva2011

Esmu atpalikusi, es absolūti neko nezinu par protonu sūkņu inhibitori. Neviens ārsts man nav teicis, ka šos medikamentus jālieto. To, ka diclac ir spēcīgākās un kuņģim kaitīgāks pretsāpju zāles, man ir teikuši un pat ģim.ārsts viņas man bija noteicis, bet līdz brīdim, kad man no organisma pazuda dzelzs vai ferratīns, meklējot pazušanas iemeslu, atrada n tās čūlas. Bez tam, mans ģim.arsts pēc spec.ir gastroe... viņam mana sistemātiska kobra rīšanas traki patika.

Papildināts 03.06.2021 23:58:

amatieris

Man prieks, ka tev viss ir labi. Mums šī jaunā realitāte iestājās apmēram vienā laikā , man nedaudz ātrāk, operēja jūlija beigās. Un tu man iedevi Jāņa kontaktus, tā Jāņa, kas Limbažu pusē nodarbojas ar dažāda veida zālīšu maisījuma gatavošanu. Noderēja.

Papildināts 04.06.2021 00:00:

Vāks, man tas teksta korektors... amatieris tas ir amarillis.

Meitenes, vēl divas tēmas pirts un masāža. Trīs gadus atpakaļ man dr.Irmejs teica, ka varu aizmirst. Protams, to laiku atceros kā miglā, no šoka, kuru mēs visas pēc šīs ziņas par saslimšanu pārdzīvojam. Tagad te lasu, ka muguras masāža ir ok. Kā tad tur īsti ir? Man arī ir pilnā mastektomija kr.krūtij un izņemti 18 mezgli un sargmezgli. 4 bija jau skarti. Par krūts atjaunošanu nosapņoju, protēzi arī neesmu iegādājusies, man mammai tada bija, drausmīgi smaga. Ikdienā man tas netraucē, mājinieki pieraduši, pie iziešanas ir visādi lakatiņi un šallītes. Ne īpaši estētiski būs ja izdomāšu vasarā peldēties publikās vietās. Bet es kā skārleta, par to es domāšu rīt. Tātad, vai drīkst pirtoties un masēties?

ieva2011

Lone1960
ļoti jocīgi, ka gastroenterologs neko nepasaka par protonu sūkņu inhibitoriem, respektīvi, kaut vai Omeprazole. Ja nu kas, to noteikti paturi prāta, ja lieto diclofenak, tad komplektiņāa arī kaut ko no šī.

Par pirtīm, es agrāk biju ritīgi pirts fane, tagad vairs nē, bet man aktīva slimība.

Tev ir remisija un vari iet pirtīs, tikai nevajag taisīt pārak lielus tos kontrastus. Kādu labsajūtu ta pirts padarīšana dod, noteikti nevajag no ta atteikties.

Lone1960
Ja pirts patīk un sagādā baudu, tad var un vajag. Pirtošanās laikā vadās ārā visi toksīni un citas šlakas. Tik nevajag iet karstākā par 70 grādiem un pēc tam taisīt kontrastu ar aukstu ūdeni. Pērties arī drīkst. Nevajag piparmētru tēju dzert pirtī, jo aknai un žultspūslim nepatiks un nobloķēs pirts labo iedarbību.

Nevajag masēt operācijas vietu, bet muguru, kājas pat vajag, ja sāp, ja vien nav vēnu problēmas. Operētās puses rokai limfodrenāžas masāža patiks.

Papildināts 04.06.2021 08:58:

Nu jocīgi tie dakterīši reizēm ir. Cilvēks dzer pretsāpju zāles un neviens nepasaka, ka vajag Omeprozolveidīgos dzert paralēli!

Meitenes, paldies par atbildēm! Daudz kas tapa skaidrāks. Bet par tiem ģim.ārstiem, viņam mēs esam vairāk par 2000, nedomāju, ka viņš iedziļinās katra slimnieka problēmās. Man pat ir tāda sajūta, ka ģim.ārsts uzskata, ka tagad pilnīgi ar visām problēmām un blaknēm man jāvēršas pie uzraugošās, savukārt viņa, ka šīs broblēmas ir jārisina ģim.ārstam. ar uzraugošo tiekos reizi pusgadā ar ģim.arstu reizi trijos mēnešos un pārsvarā tāpēc, lai izrakstītu zāles. Un tad vēl reizi trijos mēnešos endokrinologs kurš apskata cukuru analīzes rezultātu un izraksta zāles diabētam. Kompensējamās jo mans ģim.arsts savulaik paziņoja, ka tik dārgas diabēta zāles viņš nevar rakstīt esot kaut kādi limiti. Par ko gardi smējās mana stradu endikrinoloģe. Par omeprozolu zinu lietoju arī ģenēriķus piem., lomac, tomēr lētāk, bet droši vien, ne labāk.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18306497