Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

rozā lentītes lapa... jeb krūts vēzis&co XVI

ieva2011

amarillis

Tev cp

cheeba

Sveikas meitenes.

Ko darīt ar nost ejošiem nagiem? Varbūt kādai ir gājuši nost pirkstu nagi, jo ar tajiem ir problēma, ne ar kāju

cheeba
Man nogāja kāju nagi tajā pusē, kur laida ķt. 6 gadi apkārt un nagi neataug, t.i.ataug, bet nav pie naga plātnes. Esmu darījusi visu ko, bez rezultātiem.

Meitenei ar kuru kopā gājām ķt nogāja vienai rokai nagi, pat strutoja, dzēra antibiotikas. Atauga, bet ne tik smuki. Aizej pie sakarīga dermatologa, ja ir problēmas

cheeba

Mildinja
Piektdien bija astotā ķīmija, tagad jāgaida ķirurga konsultācijā 14.jūlijā un op. It kā problēmas pagaidām ar viņiem nav, aptiekā tik ieteica saudzīgāk ar tiem nagiem apieties, lai neatplēšu. Mēģināšu pierakstīties pie dermatologa, bet domāju ka šobrīd nekas man nevar palīdzēt.

Kājas sāp, acīm plakstiņi plaisā un plīst, rokām un pēdām āda nāk nost esmu jutusies arī labāk.

cheeba
Pa lielam izdarīt neko nevar, jāgaida un jāsargā, katrai tas notiek citādāk. Tev acīmredzot ir spēcīgāka reakcija uz ķt, ja pat acu plakstiņi plaisā. Iespējams, ka trūkst kādi mikroelementi, vitamīni, dzelzs. Tas var ietekmēt pēcoperācijas periodu, ka rēta sliktāk dzīs vai ne tik līdzena būs....Tā jau tikai liekas, ka " ai, tas jau nekas, ka dzelzs uz zemākās robežas, ka trūkst Selēns vai Cinks, man tak ķt, tas normāli..." Sevišķi uz to neiespringst ģā: jums tak ķt, ko jūs gribat! Ja gribi labāk justies, tad pašai par sevi jāgādā. Dakteris savu darbu izdarīs, bet tev pašai jādara, lai organismam ir viss nepieciešamais, lai tiktu galā ar ķt, operāciju, stariem! Man piemēram pirms un pēc operācijas imunologs lika dzert Wobenzīmu. Bet ko konkrēti vajag tev, pateiks dermatologs vai imunologs. Sākas melleņu, aveņu, citu ogu laiks. Ēd spaiņiem!

Lai veiksme tavā pusē un operācija izdodas!

Papildināts 09.07.2021 08:01:

cheeba
Pa lielam izdarīt neko nevar, jāgaida un jāsargā, katrai tas notiek citādāk. Tev acīmredzot ir spēcīgāka reakcija uz ķt, ja pat acu plakstiņi plaisā. Iespējams, ka trūkst kādi mikroelementi, vitamīni, dzelzs. Tas var ietekmēt pēcoperācijas periodu, ka rēta sliktāk dzīs vai ne tik līdzena būs....Tā jau tikai liekas, ka " ai, tas jau nekas, ka dzelzs uz zemākās robežas, ka trūkst Selēns vai Cinks, man tak ķt, tas normāli..." Sevišķi uz to neiespringst ģā: jums tak ķt, ko jūs gribat! Ja gribi labāk justies, tad pašai par sevi jāgādā. Dakteris savu darbu izdarīs, bet tev pašai jādara, lai organismam ir viss nepieciešamais, lai tiktu galā ar ķt, operāciju, stariem! Man piemēram pirms un pēc operācijas imunologs lika dzert Wobenzīmu. Bet ko konkrēti vajag tev, pateiks dermatologs vai imunologs. Sākas melleņu, aveņu, citu ogu laiks. Ēd spaiņiem!

Lai veiksme tavā pusē un operācija izdodas!

cheeba

Sveikas.

2.jūlijā bija astotā ķīmija, bet vēl joprojām kājas nekādas - karstajā laikā bija uzpampušas kā desas. Līdz trešajam stāvam knapi varu uzvilkties. Tad nu nesaprotu - vai pagaidām likties mierā un atpūsties, vai tomēr mēģināt iekustināt tās kājas un mēģināt pavingrot?

Un vēl - LOC stājos 28.jūlijā, dakteris bija diezgan nerunīgs, kad uzzināja manus operācijas plānus Apmēram pēc cik ilga laika sākās starošana?

InaMinka

cheeba

Sveiciens ! Pašlaik ir ideālas iespējas iekustināt ķermeni ar prieku - peldes jūrā būtu ideāli, protams, jāizvairās no pusdienas saules. Ja nelieli izbraucieni ar riteni nav iespējami, svarīgi katru dienu iziet pastaigā, kur vairāk skābekļa - pie jūras, mežā, parkā. Un neliela rīta vingrošana muskuļu iestaipīšanai, vienkārši elpošanas un sirdsdarbības utt. vingrojumi (piem., ritenītis ar kājām gultā, pēdu apaļošana utt.) no rīta katru dienu vajadzīgi. Manuprāt nevajag ļoti pārforsēt, organisms atjaunojas palēnām, bet nevajag arī ielaist, lai muskuļi neatrofējas. Starošana sāksies tad, kad ārsts/konsīlijs nozīmēs, parasti iepriekšējais ārsts pasaka, kas jādara tālāk - ja nē, tad vajag iet uz konsīliju un prasīt - kas tālāk.

cheeba
Kājas kā desas un tu vēl domā ko darīt??? Pie ģā steidzami, tā nedrīkst pieļaut! Problēmas ar sirdi vai nierēm dēļ ķt un karsta laika!

Bez kustībām, tikai ar zālēm, nebūs uzlabojuma, pampums un stīvums tikai palielināsies, sevišķi pēc stariem. Vai tad operācija jau bija, ka starus plāno? Vai arī operācija nebūs un uzreiz stari pēc ķt? Parasti starp ārstēšanām ir 3-4 nedēļas, tā skaitās laba prakse. Bet var būt arī nobīdes

cheeba

InaMinka
paldies, tā arī darīšu - palēnām.

Papildināts 20.07.2021 23:16:

Mildinja
Nav vairs tik traki, izskatās ka no karstuma bija tās kājas piepampušas. Piektdien iešu pie ģimdokas, tad vēl apjautāšos viņai. Bet šobrīd pampums gandrīz jau pazudis. Par kustībām jau arī domāju, zāles gan pagaidām nekādas nevajag. Operācija būs 28.jūlijā. Vienkārši gribēju bērnu palaist septembrī uz skolu, bet laikam izskatās ka nevarēšu būs meitai ar tēvi divatā jātiek galā. Un oktobra sākumā beidzās slimības lapa.

cheeba
Uz stariem jābūt katru darbdienu, bet nav jāpaliek slimnīcā, ja vien neesi no tālajām, kas nevar izbraukāt. Un var sarunāt, ka starus sāksi pēc 1.septembra. Nedēļas nobīde ir ok, galvenais lai nav 6-8 nedēļas.

Kāpēc nesniedz papīrus uz grupu? Savāc visus izmeklējumu un ārstu slēdzienus un nes ģā, lai raksta grupas papīrus. Pievienosi klāt vēl operācijas papīrus un ātri sūti uz Vdeak. Man uz stariem jau bija grupa un varēju braukt par velti. Katru dienu braukāt uz stariem, ja vien neesi rīdziniece, baigi dārgs prieks.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18306497