Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

rozā lentītes lapa... jeb krūts vēzis&co XVI

ieva2011

bu-bu

Es amonea pirku paruku un protēzes, krūšturi, bet tas bija sen, nezinu vai kovids nav to bodi nobeidzis

Es jau it kā paklausīga,nu tādā ziņā uzticos ārstam,tāpēc gribētos pašā sākumā nenošaut greizi)

InaMinka

SandraB2109

Vari pajautāt ārstiem par to, kādi ārstēšanas varianti ir/viņi var piedāvāt Tavā situācijā. Ja nepārsteigsi, tad vismaz liksi saprast, ka esi ieinteresēta savā ārstēšanā.

Paldies,meitenes par padomiem, dzīvoju ar domu,ka viss būs labi un būšu vesela.

InaMinka
amarillis

SandraB2109
Es vienmēr esmu pieturējusies pie tā,ka mekkēju otro viedokli,un,ja vajag-arī trešo.Ja paliec Locā ārstēties,raugi kā tiec pie Vecvagares.Locā visa tā padarīšana notiek skarbāk,Strados tomēr drusku mūsdienīgāk es teiktu.Lai gan pati esmu loc produkts,rekonstrukciju taisīšu strados.Par ķīmiju komentēt nemāku,jo man tādas nebija,bet apakšgalu gan,ticamāk,vajag izoperēt.Es arī vēl nebiju klimaksā,kad visa ķeza notika,bija psiholoģiski ļoti grūti,grūtāk,kā krūts noņemšana,bet ne mirkli neesmu nožēlojusi lēmumu to izdarīt.Jā,ir karstumi,jā noveco ķermenis,bet nu....

Ja ar 1 stadiju krūts ir noņemta,acīmredzot varētu būt doma,ka var iztikt bez ķīmijas,es tā domāju,vismaz man tieši tāpēc viņu noņēma

InaMinka

Droši vien, ka iedos 1.stadiju, bet pēc kā Tu spried, ka 1.stadija (Nx) ? Proliferācijas indekss arī augsts, tādiem piedāvā ķīmijterapiju.

Pēdējās izmaiņas: InaMinka, 20.11.2023 00:05.

amarillis

InaMinka
Nujā,iespējams,vēl jānogaida.Dīvaini,ka noņēma krūti ja vien tā nebij.pašas izvēle,bet nu jā,Locā īsa runa....

cheeba

Sveikas.

Varbūt kādai ir lielāka sajēga. Kāda reāli ir starpība starp EUS (endoUSG) un fibrogastroskopiju?

InaMinka

cheeba

Starpība ir pielietotajās tehnoloģijās - fibrg.izmanto lokanu cauruli (fibrogastroskopu) ar gaismiņu, ko ievieto caur muti vai anālo atveri, lai apskatītu barības vadu, kuņģi vai zarnas. EUS izmanto īpašu endoskopu ar nelielu ultraskaņas ierīci tā galā, ko sauc par ehoendoskopu.

Pēdējās izmaiņas: InaMinka, 22.11.2023 14:16.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18306497