Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

rozā lentītes lapa... jeb krūts vēzis&co XVI

ieva2011

Labdien...vai ir skaidrojums, cik tas ir nelāgi? Gaidu pie doka.

atradne - Vizualizējas hipermetabols perēklis kreisās puses I ribā nedaudz mediāli no l. medioclavicularis.

Secinājumi - (Pārliecinošu datu par osteblastisku mts procesu scintigrāfiski nav. Neskaidra atrade kreisās puses I ribas priekšējā daļā, precizējama DT mts izslēgšanai.) - - nosūtija pēc ilgstošas slimošanas un svara zuduma.

Pēdējās izmaiņas: maigazaiga, 23.11.2023 10:07.

maigazaiga
Tev vajag Dt rumpim uztaisīt un tad pie doka iet skaidroties kas tas ir. Pagaidām ir 50/50.

Cik.liels ir svara zudums?

2kg no pagājušā gada jūlija,pēc slimošanas. Klepus,auss utt mēnesi ņēmos

Papildināts 23.11.2023 16:09:

Man svars vnm bijis 44 tagad 42...41 kā kuru reiz. Esmu smalkais gals. Bet tik un tā. Kreisā puse vnm ir jūtiga bijusi,plecs roka,mugura.

Papildināts 23.11.2023 16:13:

Skaidrs,bik.uzlepoju ka pārliecinošu datu par osteblastisku mts procesu scintigrāfiski nav. Kas zin kas tajā ribā tur nav ok.

Papildināts 23.11.2023 16:15:

* ne uzlepoju,bet uzelpoju. Jeb es to terminu neizprotu?

maigazaiga
2kg itkā nav daudz pēc klepošanas, ja vien nav tendence samazināties turpmāk. Bet tev jau bērna svars izejas pozīcijā, ja vēl -2kg- varbūt arī jūtami redz??? Galvenais tagad ēst labas olbaltumvielas: gaļu, biezpienu, sieru, pupas, varbūt aptiekā nopirkt olbaltuma kokteili. Galvenais, lai nekrīt turpmāk. Kāds selēns un cinks ar nenāktu par sliktu.

Prasi ģā nosūtījumu uz Dt : 1.plaušām natīvā un ar kontrastvielu 2. Vēdera dobuma orgāniem un mazajam iegurnim natīvā un ar kontrastvielu un kaulu režģi.

Visu izdara 1.piegājienā un 2 ned laikā vajadzētu tikt. Tik ej uz lielajām slimnīcām un tur kur iepriekš taisīji Dt, ja iespējams: onkocentrs, stradiņi, ars.

bu-bu

maigazaiga
Piekrītu Mildinja.

Jātaisa izmeklējumi visam rumpim ar kontrastu.

Kad Tev taisīja DT pēdējo reizi?

Vai tad bija kkas par ribu aprakstīts?

Ja nē un ir kaulā pa vidu tad, visdrīzāk ,mts.

Apraksts jau nu ļoti izklausās pēc mts, obligāti visu rumpi pārbaudi. Kad klepus bija taisīja DT?

CT bija 2021 tad tik jostas dalai pec slimosanas tikai rengens plaušam bija, tur viss bij ok. DT neveica.

bu-bu
ja nē un ir kaulā pa vidu tad, visdrīzāk ,mts.

un mts rodas no kā?

reāli man pēc slimosanas kad tempr ilgi nekritas visu norakstija uz veģit dist. un pec slimošanu( ģa.) sutija uz pasdzilinatam analizem kur neko neuzradija.

pec visada veida analīzme sept ko sūtija reimat viņa teica kas visas ir ok. nekādu noviržu vien dzlezs japaceļ. bet liak ari SC iziet.

Papildināts 23.11.2023 22:32:

Mildinja
Prasi ģā nosūtījumu uz Dt : 1.plaušām natīvā un ar kontrastvielu 2. Vēdera dobuma orgāniem un mazajam iegurnim natīvā un ar kontrastvielu un kaulu režģi.

es ceru,ka nosūtīs.

dec.toč pie rematologa viss pilns jau,netieku. Stumberga man ir,bet rindas arī par naudu ir mega! Lab,bik jānomierinās un jādodās pie ģā- nezinu vai tas ko dos,bet pa laikam braucu pie Kāpostiņa moš ;atrak tiktu skaidr;ibā,viņš kā onkologs tomēr. (braucu ar to ka pusmāšam ir bijai kruts vezis un dzmedes,lidz ;sim viss normā man arī tur. USG vairogdz ari ok,nesen veikts. ESmu čaklā doku gājēja bet scint mani bik izsita no sliedēm.

Papildināts 23.11.2023 22:34:

Pārliecinošu datu par osteblastisku mts procesu scintigrāfiski nav. bet ko šis teikums nozīmē?

Papildināts 23.11.2023 22:53:

Mildinja
varbūt aptiekā nopirkt olbaltuma kokteili. Galvenais, lai nekrīt turpmāk.

ja tos nutrodrikus pa reizei dzeru , nē tagad nekr;it turas tie paši kas ir, protams ka sajutu pēc biksēm un svārkiem ka esmu sakritusies.

Papildināts 23.11.2023 22:58:

braucu ar to ka pusmāšam ir bijai kruts vezis un dzmedes,lidz ;sim viss normā man arī tur.

minēšu velk ka veica ģenetisko testu vai kā to sauc pārmantotibas- tur neuzrādija apdraudējumu,jo tas esot māsām no tēva mātes,vai ka tur skaidroja.

maigazaiga
Gari nefilozofē: ej pie ģā un prasi nosūtījumu uz Dt,( tas pats Ct) un neklausies nekādas atrunas no doka puses. Es pat zvanītu vai rakstītu epastus un pieteiktos uz Dt pirms vēl tev ir nosūtījums uz rokas. Info ,kas jānosauc pierakstam, saraksti uz lapiņas. Ir svētki priekšā, bet jo ātrāk, jo labāk. Kāpostiņš un reimatologs neko jaunu bez Dt nepateiks, tik pazausēsi laiku.

bu-bu

maigazaiga

Es kko nesaprotu, tad Tev ir bijusi onko dg.vai nē?

Nav. Bijusi. Tādeļ šoks ka mts izrādās.

Papildināts 24.11.2023 09:22:

Man nav diagnozes. Es saņēmu scint un tad uzjautāju šeit

bu-bu

maigazaiga
Nu ,ar to vajadzēja sākt , tas daudz ko maina, bet nu kkads bojājums tai kaulā ir, es uztaisitu tik un tā Ct krūškurvim,vismaz, tāpat tur kaulu logu apraksta un klepus ja bija.

Bet var bū arī, sliktākajā gadījumā mts, no vēl neatklāta vēža, tāpēc ct rumpim, lai izslēgtu procesu vēderā un krūškurvī.

Papildināts 24.11.2023 09:31:

Kad analīzēs redz onkoloģiju, tad ir pavisam viss bēdīgi, man bija ideālas analīzes.

Ja zūd dzelzs, krīt svars , un ir aizdomas par mts, zarnas un kuņģis ir pirmais, ko vajag pārbaudīt, tātad CT krūškurvim, vēderam, iegrmim ar kontrastvielo būtu jāuztaisa obligāti

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18306497