Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

rozā lentītes lapa... jeb krūts vēzis&co XVI

ieva2011

Tiku jau 28.11 arsa...

maigazaiga
Tu neesi tā kas pirms laiciņa pie Kāpostiņa konsultējās un atsaucās kā par ļoti jauku dakteri, kuram kursabiedrene ginekologs???

Papildināts 24.11.2023 16:32:

Aaa, tā izrādās ir Vanillia!

Maigazaiga- vienalga compi vajag.

Mildinja
Kāpostiņš manu māsu entos.gadus atpakaļ izoperēja. Tikai labi vārdi. Nav nācies neko čābīgu pieredzēt ar viņu. Savā laikā gāju pie ginekoloģes bāc aizmirsu uzvārdu,maza auguma sieviete,gados,bet nu jau pensijā.

amarillis

maigazaiga
Šis forums ir krūts vēža forums,un ir liela atšķirība vai to,ko jautāji pajautā onkopacientam,vai cilvēkam parastajam.

Vispirms jāsaprot,kāpēc vispār uz kaulu.scintigrāfiju sūtīja,tas mav izmeklējums,uz kuru sūta visus un profilaktiski.

Papildināts 28.11.2023 19:06:

maigazaiga
Un Kāpostinš manās acīs tā ar palika vecs rupeklis pēc tās vienīgās vizītes,uz kuru.biju.Paldies dieviņam,ka mūsu ceļi.šķīrās un,ka tolaik man nebij iekšā sūdzību uzrakstīt.

amarillis
Ja esmu aizvainojusi ar savu jautājumu,tad atvainojos,nebija tāda doma.

amarillis

maigazaiga
Nē,nekādā ziņā.Vnk jāsaprot,par ko ir stāsts.

amarillis
Vakar biju uz rumpja DT un nu gaidu atbildes. 2022 noslimoju ar smagu klepu,kas aizgāja uz ausīm,deguna dobumiem,tad sajutu ka krītos svarā,tampr 37.37.5 tirējās ilgi,ģā baig neko netaica,gāju jautāju gin.viņa teica tas nav normāli,lai sūta uz izmeklējumiem,rengenā neko neatrada,analīzes arī neko. Sāku just nereālu nogurumu,tā ka ne pavilktoes. Pēc laika apm šō gada vasara sirds klauves un nelabums,dirds holt.bija ok. Kardio aizsūtija poe rematologa. Viņa uz visām entām analīzem un scint. Analīzes labas vien dzelzs ja vajag 10 bija 9 ok ar nav. man šķiet traki,dzeru dzelzi. Nu tagad gaidu DT atb.paldies.meičām kuras ieteica kas jādara,jo ģd mēdz daudz ko norakstīt uz veģ.dist. jap.esmu jūtīgais tips,bet es sevi zinu,ka tā izdilusi nuuu nav ok. Jap ir ari menopauze klāt,bet nu....tagad gaidu atbildes DT.

Papildināts 29.11.2023 07:10:

Remat nosītīja uz kaulu scint,tur bija minētas mts. Kaut ko piee tā kaula atrada,bet nu,kas zin. Labāk toč lai apskata un ta redz.

maigazaiga
Tad uzraksti kāds būs rezultāts Dt, lai zinam cik "nevainīgs bija klepus".

Papildināts 29.11.2023 11:18:

Uztaisi vēl mamogrāfiju ar tomosintēzi krūtīm, ja jau menopauze ir klāt. Ar ģā nosūtījumu būs par valsts naudām. Taisi lielajos centros: Gaiļezers onkocentrs, Stradiņi, Ars vai Vc4. Netaisi nekādās rajona poliklīnikās vai citur.

amarillis

maigazaiga
Un visam,ko Milda saka klāt vēl vajag aiziet pie ginekologa,uztaisīt fēču skrīningu un asins analīzēs Ca marķieri vismaz kopējo CEA,

Papildināts 29.11.2023 11:30:

Un tad jau būs bilde skaidra.

amarillis
Pilnībā piekrītu) Ar tādu dzelzs daudzumu-mazumu, nav prātīgi dzīvot, kur nu vēl menopauzē!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18306497