VALMIERIETES pļāpā tālāk šeit

pikachu

Slēdza Vinja: "Limits, ir jauna tēma".
dzija

Elfuks
nē nē, tur nav problēma. ierakstu atbildes tekstu nospiežu nosūtīt, bet tad sarkani burti, ka jāievada vēstules tekst. sazinājos ar administrāciju, viņa problēmu pieteica IT.

Toms

Kristaps

* Laimē neapsoli, dusmās neatbildi, bēdās neizlem!

dzija

atgādinu. rīt sūtam asda.com

Toms

Kristaps

Dāmas, man puiši izauguši no 116izm HUPPA atsevišķiem kombīsīem. Bildes manā galerijā. Līdzi dodu HUPPA pižikus un cimdiņus. Par abiem komplektiem gribētu 120 eiro

pikpikpik

dzija
Es ar paskatisos asda, lidz cikiem rit janodod velmes?

Brīnumi nav pretrunā ar dabu, bet tikai pretrunā ar to, ko mēs zinām par dabu. /Svētais Augustīns/

Cilvēka dvēsele allaž grib ticēt brīnumam. Nav tāda izmisuma, kurā viskritiskākajā brīdī sirds dziļumos neataustu cerība. /Viktors Igo/

dzija

pikpikpik
domāju uz pēcpusdienu, kādos 15tos.

Man ir SEB.

Toms

Kristaps

Ja nu kādam puisim nepieciešama svētku kārta, pārdodu 2 kompl - melnas auduma bikses, vestes + balti krekli, kā arī melni auduma šorti (dejošanai bija bd Ezītī). Mums derēja 5-7 gadu robežās ( 116-124cm). Bildes rīt sabildēšu. Cena 10 eiro komplekts. Ja ņems abus - lētāk.

pikpikpik

Man šis tas ir iekritis acīs F&F lapā.

Vai kāda gadījumā nedomā taisīt koppasūtījumu?

Ja neviena nav varu mēģināt pirmoreiz ko tādu pati sadarīt, tik gribētos lai savācas pietiekami daudz gribētāju, jo sūtīšanas izmaksas savādāk palielas sanāk.

Brīnumi nav pretrunā ar dabu, bet tikai pretrunā ar to, ko mēs zinām par dabu. /Svētais Augustīns/

Cilvēka dvēsele allaž grib ticēt brīnumam. Nav tāda izmisuma, kurā viskritiskākajā brīdī sirds dziļumos neataustu cerība. /Viktors Igo/

Mimene

Sportsdirect saņemts, tad nu jātirgo nost nepareizie izmēri

Melnie zābaciņu, C11...mūsu 27.izmēram krietni pa lielu...būs uz 28. vai pat 28,5izm.

http://www.sportsdirect.com/skechers-mecca-boys-boots-033405?colcode=03340503

Tell the world I'm coming home

Sveikas.

Vai varat lūdzu ieteikt labu ģimenes ārstu (pediatru) bērnam. Pārcēlāmies uz Valmieru un steidzīgi nepieciešams atrast bērniem ārstu. Interesē, lai ārsts pieņem to, ka bērnus ārstēju ar homeopātiju.

Būšu ļoti pateicīga.

Madža

Man arī ir jautājums par F&F, vai kādai nav interese un vai kāda negrasās sūtīt?

Ja neviens tevi neienīst, tad tu kaut ko dari nepareizi. /dr.Hauss/

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18307085