VALMIERIETES pļāpā tālāk šeit

pikachu

Slēdza Vinja: "Limits, ir jauna tēma".
pikpikpik

Madža
Tātad esam jau divas gribētājas.

Brīnumi nav pretrunā ar dabu, bet tikai pretrunā ar to, ko mēs zinām par dabu. /Svētais Augustīns/

Cilvēka dvēsele allaž grib ticēt brīnumam. Nav tāda izmisuma, kurā viskritiskākajā brīdī sirds dziļumos neataustu cerība. /Viktors Igo/

Madža

pikpikpik Ieliku FB forumā ziņu, ka top pasūtījums, ja pieteiksies vel kāda/s tad varu uztaisīt.

Ja neviens tevi neienīst, tad tu kaut ko dari nepareizi. /dr.Hauss/

Ķirsīt

Ja vēlies dzidros ābolus, raskti man un nāc ciemos (netālu no Putniniem). Ābele šogad pamatīgu pārcentusies ar ražu!

pikpikpik, Madža es ari labprāt pievienotos pasūtījumam.

undīne

Vispār man ar laikam dažas lietas no Tesco varētu gribēties.

pikpikpik

Tatad jau 4 esam. Cik reali ir tuvaka laika to izdarit?

Man pazina piedava manu pasutijumu pienemt pie citas sutitaju grupinas jo vina caur Uk suta, bet tur man sanak sobrid vairak maksat neka ja mes kaut 4 uztaisam pasutijumu patieso.

Brīnumi nav pretrunā ar dabu, bet tikai pretrunā ar to, ko mēs zinām par dabu. /Svētais Augustīns/

Cilvēka dvēsele allaž grib ticēt brīnumam. Nav tāda izmisuma, kurā viskritiskākajā brīdī sirds dziļumos neataustu cerība. /Viktors Igo/

par tesco, sūtītājs lai nosaka datumu, laiku un lieliem burtiem izziņo te un facebook. domāju, ka pirmdiena būtu ok, lai strādājošie pa brīvdienām vēl pārskata. ielikt draugos arī? tik pasakiet datumu, laiku, kontaktus, kam sūtīt.

Papildināts 03.09.2015 12:22:

un sms varu izsūtīt cālenēm, kurām man tel nr ir.

Ķirsīt

Kādā lapā FB pulcējaties?

Klai, vai kāda zin, kur Valmierā labo rotas?

Agresīva vabole

Kādā lapā FB pulcējaties?
Mani arī šis interesē...

astuti
Klai, vai kāda zin, kur Valmierā labo rotas?
Meža ielā 7

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18307085