VALMIERIETES pļāpā tālāk šeit

pikachu

Slēdza Vinja: "Limits, ir jauna tēma".

facebook madža pie "pērc, pārdod valmiera" ielika par tesco.

mazajai uz baseinu vajag krokšveidīgas čības, bet vasara, kad veikalos meta pakaļ pa pāris eiro, beigusies. varbūt kādam ir pa mazu palikušas uz 13cm pēdiņu un mēs varam nopirkt? oriģinālos krokšus pa baigām naudām nevajag.

ina32

Man varētu būt gumijveidīgas iešļucenes , varētu rīt apskatīties.

Iesakiet lūdzu dermatologu ? Pamaniju , ka kautkāda brauc no Rīgas uz Bastionu. Varbūt ir vēl kāda jauna ? Vajag pašai , ne bērnam.

Visdrošākais ieguldījums ir labi darbi - tie vienmēr atmaksājas ar visaugstākajām procentu likmēm.

Madža

Sveikas! Atvainojos, ka kādas dienas esmu klusējusi par Tesco. Tātad pagaidām esam 4. FB man viena it kā rakstīja, bet tad pazuda. Tagad dalot uz galviņu sanāk ~7eur par piegādi, ja mazs pasūtījums, tad tas nav sevišķi izdevīgi, ja vien vajadzība nav akūta.

Domāju, ka otrdien vakarā varētu sūtīt prom. (Rakstat, ja ir citi datumi piedāvājumā- bērnu naudas, algas, avansi)

Papildināts 06.09.2015 13:16:

Pati šobrīd skatos arī ŠO lapu.

Ja neviens tevi neienīst, tad tu kaut ko dari nepareizi. /dr.Hauss/

ina32 Iesakiet lūdzu dermatologu ?

man patika Stalšāne , kura pieņem Stacijas ielā11 virs bijušā Esses veikala

undīne

Madža
Jā, man tiešām tikai pāris lietas no tesco bija padomā. Bet tā otra lapa tāda daudzsološa. Kā tur ar piegādes izmaksām?

Madža

undīne standarta piegāde 12eur

Ja neviens tevi neienīst, tad tu kaut ko dari nepareizi. /dr.Hauss/

ina32

Meitenes. Kad sūta b/d rēkinus? Kurā datumā?

Papildināts 06.09.2015 22:27:

Cik sanāk par augusta nedēlu?

Visdrošākais ieguldījums ir labi darbi - tie vienmēr atmaksājas ar visaugstākajām procentu likmēm.

Rivjera:
Daktere J.Kravale ir loti jauka.
Pienem Vidzemes slimnica.
Pasi pirms kada laika parcelamies uz Valmieru un bija gimenes arsta/bernu pediatra meklejumos.

newlook pie kaut kādas summas bezmaksas piegāde. es sen atpakaļ esmu sūtījusi.

Papildināts 07.09.2015 09:10:

tagad no 55 mārciņām bezmaksas. arī, ja nesasniedz, nav tik traki, 9 mārc piegāde.

Papildināts 07.09.2015 09:31:

sasūtīju veselai kaudzei sms par tesco, lai padod ziņu te, ja grib kaut ko. domājams, ka savāksies vairāki un piegāde nebūs tik liela uz katru. ielikšu tūlīt draugos arī - Madža uz Tavu e-pastu.

Pēdējās izmaiņas: any, 07.09.2015 09:46.
Pēdējās izmaiņas: any, 07.09.2015 09:47.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18307085