VALMIERIETES pļāpā tālāk šeit

pikachu

Slēdza Vinja: "Limits, ir jauna tēma".
Madža

New look var saslēgt augšā euro valūtu, tad arī nav kurss jārēķina.

Tesco ir tikai gbp, ņemšu 1.45, cerībā, ka tas nepārsniegs šo robežu.

Papildināts 07.09.2015 10:53:
Pēdējās izmaiņas: Madža, 07.09.2015 10:54.

Ja neviens tevi neienīst, tad tu kaut ko dari nepareizi. /dr.Hauss/

pikpikpik

Madža
Sovakar vai rit no rita facebook nosutisu tev savas tesco velmes.

Brīnumi nav pretrunā ar dabu, bet tikai pretrunā ar to, ko mēs zinām par dabu. /Svētais Augustīns/

Cilvēka dvēsele allaž grib ticēt brīnumam. Nav tāda izmisuma, kurā viskritiskākajā brīdī sirds dziļumos neataustu cerība. /Viktors Igo/

kāds ir mācījies Juridiskajā koledžā Valmierā? Atsauksmes, iespaidi?

any

Patreiz izstrādāju kvalifikācijas darbu tiesību zinātnē.

Ir daudz + un arī -

Man patīk, ka nekur nav jābrauc...pasniedzēji zinoši, tikai kā kurš pasniedz...kopumā ļoti daudz jāmācās pašam un daudz mājas darbi...un referāti

Maksa katru mēnesi visa gada garumā, tas ir forši, nav uzriez liela summa jāsavāc.

Esmu studējusi arī agrāk, tad bija vieglāk, tagad bērni, mājās maz laika lai mācītos...vispār bija grūti, un ir vēl tagad. Jānoformē un jāpabeidz kvalifikācijas darbs, īsāk sakot šovasar dēļ studijām neesmu atpūtusies, jo gribas jau pabeigt.

Ja gribi sīkāk raksti cāļpastā...

Madža

Tesco ir atcelts. Esmu saņēmusi tikai pāris sarakstus. Lielākoties tikai apjautājas par dalībnieku skaitu un ar to arī interese pazūd. Varētu jau visiem melot un teikt, ka gribētāju daudz, bet ja tik un tā beigās nesavācas, tad būs nepatīkams pārsteigums lielās piegādes izmaksās.

Domāju atkārtoti ielikt piedāvājumu pēc pāris nedēļām, kad mājsaimniecības būs ekonomiski izveseļojušās no pirmā septembra idevumiem.

Pēdējās izmaiņas: Madža, 08.09.2015 19:34.

Ja neviens tevi neienīst, tad tu kaut ko dari nepareizi. /dr.Hauss/

Mimene

04.09. Juridiskajā koledžā bija atvērtās durvju dienas. Baigi lielo skaidrību ar tāpat nedabūju, bet nu laikam jau saņemšos un iešu uz tiesību zinātnēm. Vienīgais, ko sapratu ir daudz pašam jāmācās. Nav jāatskaitās ja neesi uz lekcijām...brīvais apmeklējums

šovasar dēļ studijām neesmu atpūtusies
par to mūs arī brīdināja, ka otrā gadā brīvajā augustā tapat sanāk iesvīst, jo jāraksta kvalifikācijas darbs.

pandinna
ja iestāšos, piesakos uz taviem pierakstiem

Papildināts 08.09.2015 20:50:

any
uz ko domā iet?

Tell the world I'm coming home

Madža
Skatījos to tesco lapu, bet nevienai precei neredzu bildi. Kaut kāds gļuks man laikam...

Agresīva vabole

Mimene

Nu ar to brīvo apmeklējumu tik vienkārši nemaz nav

Ir pat pasniedzēji, kas laiž parakstu lapu riņķī katru lekciju, tas ietekmē eksāmena atzīmi...

Tāpat ir daudz darbiņi jāpilda klātienē lekcijā, ja neesi tad mājās vairāk, jo kamēr viss nav izpildīts un ieskaitīts eksāmena atzīmi neizliek (skaitās jau ka nelaiž kārtot eksāmenu, bet tik traki nav).

Vispār labāk manuprāt lekcijas apmeklēt, jo to nevar pats izprast, sevišķi ja nekad nav bijusi saistība ar to...

Mācību sākumā daudzi saprot, ka tas nav viņiem, tāpat ir kas atkrīt dēļ parādiem. Arī mums sākumā teica, ka beidz labi ja puse no tiem kas iesāk, tad nu redzēs kā mums ies

Mimene
to pašu. saprotu, ka ar iepriekšējo izglītību cauri netikšu, ja gribu kaut ko citu dzīvē darīt. es taisījos uz tām atvērtajām durvīm, bet man bd tieši sapulce bija. jau iesniedzi?

Tu par neklātieni vai e-mācībām - ka brīvais apmeklējums. cik bieži/kad vispār jāiet? kad jāsāk mācīties, cik ilgi, kas ir, ja nobremzē un grib pavilkt garumā mācības?

mani baida liela mācīšanās. kā pandinna saka - darbs, mājas, bērni. nezinu, kurā brīdī varētu vēl mācīties.

Papildināts 09.09.2015 09:42:

Madža
vai arī, kad būs kāda akcija, tipa iepērcies pa 100, dabū 10, 20 atlaidi. tad to atlaidi var uz piegādi norakstīt. pa retam tādas ir. tik jāgaida.

tā kā es tūlīt atgriežos darbā, meklēju auklīti meitai uz slimošanas laiku, kad nevar iet uz dārziņu. varbūt zināt kādu, kas neregulāri to varētu darīt. ideāli, ja auklīte būtu no Viestura laukuma gala. bet nav obligāti, vēl nezinu, vai gribu pie sevis vai pie aukles vest.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18307085