VALMIERIETES pļāpā tālāk šeit

pikachu

Slēdza Vinja: "Limits, ir jauna tēma".

Vai kads zin kadu kuku cepeju Valmiera,kura cep kukas berniem ar zimejumiem un neprasa miljonu?

Papildināts 30.07.2019 19:33:

Stāvlampa
Man berns iet 5 viduskola,jau sogad 7,klase ies.Lidz 6 klasei bij superiga klases audzinatja,atieksme ideala,vispar par pedagogiem un pasu skolu laabs atsauksmes.

bet pazina nepatika,meita atsacijas iet uz skolu,beigas parlika uz citu.

Ta ka tas atkarigs no pasiem ari,vienam bernam patiks,citam ne.

undīne

selestine
Lidz 6 klasei bij superiga klases audzinatja
Vai tad 5.vsk arī mainās audzinātāja līdz ar 7.klasi?

undīne
5,klase mainijas skolotaja un tagad sita bus lidz 9.klasei.

iepriekseja bija superiga,jo bija audzinama klase,bet sita vel papildus vsiadi pienkaumi un mazak sanak veltit laiku,plus vel apvienoja 2 klases kopa.

pupuzupa

Sveikas, varbūt kādai ir info, kura no kosmētiķēm / arstēm brauc uz Lauvas klubu un strāda kopā ar Jeņču? Pieņem dažas reizes mēnesī.

Sveikas, foršās māmiņas un mazuļi! Esmu 36 g. veca, 2 tīnīšu māmiņa ar “biznesiņu” mākslas sfērā. Sakarā ar pārcelšanos uz Valmieras pusi un to, ka mani rakari ir jau izauguši līdz patstāvības gadiem, un, atceroties, cik reizēm ļoti vajadzīga bija auklītes gādīgā roka, piedāvāju savu palīdzību jauno cilvēciņu pieskatīšanā. Jo ticu, ka vienīgā vērtība dzīvē ir tam, ko atstājam no sevis līdzcilvēkos un pasaulē sev apkārt. Nesmēķēju, nelietoju alkoholiskos dzērienus, ēdu “savu” pārtiku (nelietoju dzīvnieku izcelsmes produktus), pašiem ir suņi un kaķi, varu vest pastaigās arī jūsu mīluli, neskatos TV, kabatā ir maģistra grāds un pieredze arī bērnu nama ķiparu audzināšanas darbos u.c. Runājot par finansiālo pusi, EUR 5/h. Manam “klientiņam” noteikti jābūt “aprīkotam” ar atbilstošu apģērbu, apaviem, jo ejam ārā katru dienu un ilgi-mīlu dabu un cilvēcīgas vērtības... Ja vecākiem dusmas uzdzen nošmucētas drēbes, es nebūšu īstā, ko meklējat... Ja kādam ir vajadzīga auklīte, dodiet ziņu, vēlams sms 2990 4443. Ar saulainiem sveicieniem un foršu nedēļas nogali vēlot, Liene Anna

Vai kāda māmiņa zin, kad atnāk uzaicinājums uz bērnu dārzu. Ja bērnu dārza gaitas vajadzētu uzsākt m/g vidū( bērnam paliek 1.6 gadi)?

šodien man uzdeva šādu jautājumu. Sveikas, Valmieras mammas, vai esat dzirdējušas par Vecāku konforenci Cēsīs 01.11.2019 ? https://www.vecakurevolucija.lv/lv/#info

Cena dalībai gana liela, bet ,ja būtu iespēja šo konforenci noskatīties tiešsaistē par brīvu,atnākot uz Valmieras bibliotēku, vai tas būtu interesējoši? Jo lektori labi, šķiet iepazīstoties ar programmu, arī ir iespēja skatīties pat ne visu, bet tieši individuāli izvēlētas lekcijas. Kopā būšana ar citām mammām, diskusijas utt. Tas gan ir darba dienā, piektdienā, bet...iespēja ir.

Madža

Sveikas,

iesakiet, lūdzu, labu online veikalu, kur iegādāties apģērbu bērniem (7-10 gadi), tādu, kas sūta arī uz Latviju un, kurā nav cenas nežēlīgas. Interesē prakstisks apģērbs, lai ir mīksts un ērts. Sportsdirect ir viens no retajiem, kuru varu atvērt no savas atrašanās vietas, pāris vel atradu, bet nesūta uz Lv.

Paldies.

Ja neviens tevi neienīst, tad tu kaut ko dari nepareizi. /dr.Hauss/

Sveikas, te gan izskatās, ka maz kāds apgrozās, bet tomēr.

Iesakiet lūdzu labu frizieri Valmierā, kurš derētu cilvēkam, kurš nezin ko grib un ko darīt ar matiem. mati nekādi!!

Madža

Padomija
https://www.facebook.com/MatuLaboratorija/ Hair Lab jeb Mato Laboratorija.

Ja neviens tevi neienīst, tad tu kaut ko dari nepareizi. /dr.Hauss/

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18307085