Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ķekava - Ķekaviņa 2015 :)

Odrijaaa

Lai jauna lapa iekšā un pļāpas atraisās

Papildināts 03.09.2015 09:01:

P.s. atļaujos pārkopēt Villijs tekstu

Lāčbērns
nteresejos par Kekavas privatajiem darzinjiem, mazdarzinjiem, auklitem...
es no sirds iesaku Mazo pīlēnu Vimbukrogā - ja vien tur ir vietas. Mums tur ļoti patika. Galvenokārt attieksme un tas kā darbojās ar mazajiem.

Indza

Kā iesācies jaunais mācību gads bērnudārzniekiem? vai ir jau adaptējušies?

Kā pirmklasniekiem? Manam pirmklasniekam vismaz pirmajās dienās skoļā ļoti patīk klases audzinātāja šķiet jauka, arī daļa klasesbiedru ir zināmi no b\d.

Dzīvi var izciest, bet var arī baudīt.

Indza
Manai meitai ir smags sākums. No rītiem grūti atvadīties. Skolotājas saka, ka pa dienu viss ir ļoti labi. Arī vakarā, satiekot, redzams, ka viss ir labi un mājās ir labi. Ceru uz labāko, ka drīz pieradīs

Villijs

Mums pagaidām viss ideāli dārziņā, iet priecīga, vispār nekādas problēmas Bet nu gan jau visi rīti nebūs tik saulaini Mums protams ir mīkstinošs faktors, ka pirms tam bija mazais dāziņš Mazajā Pīlēnā, tagad tikai vairāk bērni un liels dārziņš

Villijs
Mums vienīgais mīkstinošais ir lielais brālis. Līdz šim bija ar auklīti.

Papildināts 03.09.2015 12:06:

Vai kāda apmeklē sporta trenniņus stadionā otrdienās, ceturtdienās?

Villijs

Mans vīrs apmeklē tos trenniņus Nāk mājās mirdams

Villijs
it kā arī gribu, tik nesanāk un apņemšanās pieviļ

Villijs

Odrijaaa
Vajag saņemties bet tur laikam tiešām diezgan nodzenā, jo mans vīrs tāds visai sportisks un tomēr ir pasmagi. Ja tur nebūtu tik daudz jāskrien, es varbūt arī ietu, bet man nepatīk skriešanas elementi. Es eju uz TRX trenniņiem.

Indza

Vai kāda apmeklē sporta trenniņus stadionā otrdienās, ceturtdienās?
Es tiem esmu par tizlu bet draudzene gan ir aktīva apmeklētāja, viņai patīk.

Friziere man noklačoja, ka oktobrī Liibā savu filiāli plānojot atvērt Panatta Fitness sporta klubs. Ļoti ceru uz dažādību gan nodarbību, gan laiku ziņā. Patreizējā sporta kluba (vai kas viņš tur) piedāvājums palicis vēl vārgulīgāks kā bija iepriekš.

Dzīvi var izciest, bet var arī baudīt.

Villijs
Indza
Nezinat cik ilgi vēl būs treniņi?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18307789