Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ķekava - Ķekaviņa 2015 :)

Odrijaaa

Sveikas!

Meklēju kādu, kas varētu aizvest manu dēliņu 2x nedēļā uz dziedāšanu kulturas namā. Pēc dziedāsanas seko dejošana, bet jāgaida nebūs. No b/d Ievina.

Sveikas, Ķekavas mammas!

Manam puikam pēdējais gads dārziņā un prātoju, kuru skolu izvēlēties. Man interesē - vidēji cik bērnu klasē ir Ķekavas sākumskolā?

Bez Ķekavas otrs variants būtu Baložu skola, varbūt jums ir kādas atsauksmes par to?

Villijs
Es eju uz TRX trenniņiem.
Ķekavā?

Indza

Lidvāvere
25 - 26 bērni klasē.

Dzīvi var izciest, bet var arī baudīt.

Villijs

Odrijaaa
Vīrs nezināja.

Dagne
Es eju uz TRX trenniņiem. Ķekavā?
Nē Rīgā.

Meitenes, vai kāda ved savus mazos uz mākslas vingrošanu? Kādas atsauksmes?

Nevaru izlemt, vai vest vai nē savu 3 gadnieci. Mums jau ir kā Bitītē ir gana pulciņi, arī dejošana, bet kaut kā likās, ka gribētu, lai bērns nostiprina muskuļus, es gan nezinu vai paspēšu izvadāt.

Villijs
Meitenes, vai kāda ved savus mazos uz mākslas vingrošanu? Kādas atsauksmes?
uz kurieni? Man arī trīsgadniece.

Villijs

Mākslas vingrošana mazajai grupai 3-5g, esot 2,4,5 dienās 18.00 Ķekavas sākumskolā. Šāda info esot izlikta b/d Ieviņa.Trenneres Aina tel 22071673 un Estre 29823987.

Mums Bitītē nav tāda informācija. taisījos uzzvanīt trenerēm, bet es pati vēl nesaprotu vai varēšu izvadāt, jo man pārklājas ar maniem un puikas trenniņiem. bet nu es tiešām baigi gribētu.

Villijs
paldies! Jāpadomā, kā samenedžēt.

Vai ir kaut kas zināms par privāto dārziņu/auklīšu līdzfinansējumu nākamajam gadam? Valsts savu daļu izmaksāt atsakās, ko lems mūsu pašvaldība?

Indza
Mans pirmklasnieks sajūsmā nav (bet tas tā globāli - teica,ka gribot palikt pie omes un skatīties multenes visu laiku ), bet sāk jau pierast. Grūti diezgan no rītiem - viņam viss novērš uzmanību -tad kaķis, tad kaut kāda manta, tad vēl kaut kas. Un vēl pagrūti ar mobilizēšanos - piemēram, vakaros sakārtot somu, atcerēties, ka dienasgrāmata jāatver utml. Bet ceru, ka tas ar laiku. Vismaz skolas drēbes, atnākot mājās, iekarina iegrūž skapī . Klases audzinātāja man liekas, diezgan maz ieinteresēta, bet, laikam, jau jāpierod, ka tas nav dārziņš. Bērns saka,ka neesot pārāk stingra, bet ja neklausa tad esot "ļoti slikti". šodien otro reizi gāja pats uz klasi. Nākmnedēļ mēģināšu pavadīt tikai līdz durvīm un pēc tam jau, cerams, varēšu "izmest" pie vārtiņiem.

Odrijaaa

Es biju 1x aizgājusi... salasījos,ka tas visiem piemērots un aplauzos pamatīgi. ļoti uz ātrumu viss tendēts. Es gan arī esmu vārgule un man arī vieglos treniņos ir grūti. bet te jau pēc iesildīšanās ģību. Daudz jāskrien. Vairs negāju.Un radās iespaids, ka puse meiteņu tur iet treneru dēļ, kuriem tas dikti patīk

oo būtu labi, pievienojos Indza cerībai, ka oktobrī Liibā savu filiāli plānojot atvērt Panatta Fitness sporta klubs. Ļoti ceru uz dažādību gan nodarbību, gan laiku ziņā. Patreizējā sporta kluba (vai kas viņš tur) piedāvājums palicis vēl vārgulīgāks kā bija iepriekš.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18307789