Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ķekava - Ķekaviņa 2015 :)

Odrijaaa

katana2009

Indza
Paldies!

KinderOla

Sveikas Kekavmammas!
Mums gan aukle tik pec gada bus nepieciesama,bet interese auklites,kuras finanse pasvaldiba.
Cik saprotu,katrai auklitei savs cenradis?
Pie "forsajam" auklem esot.jastajas rinda?
Man sobrid vairak patik variants,ka aukle nak pie mums.
Ludzu padalaties pieredze.
Cik atri pirms bka beigam jus sakat meklet aukli.
Runa iet par tam auklem,kuras lidzfinanse pasvaldiba.

Indza

KinderOla
Ķekavas novada mājas lapā var paskatīties aukles kuras saņem līdzfinansējumu. Pašvaldības līdzfinansējumam var pieteikt bērnu no pusotra gada vecuma.

Cik saprotu,katrai auklitei savs cenradis?
Piemaksas atšķirās, jā. Kadai ir stundas likme, citai dienas. Katra tiesīga noteikt savu maksu.

Man sobrid vairak patik variants,ka aukle nak pie mums.

Var mēģināt interesēties, tomēr lielākā daļa no pieparsītākajām auklēm pieskata vairākus bērnus pie sevis mājās. Līdzfinansējums vairs nav tik liels lai būtu izdevīgi pieskatīt tikai vienu bērnu.

Pie "forsajam" auklem esot.jastajas rinda?

Kas kuram šķiet frošs, tik traki tiešām nav.

Cik atri pirms bka beigam jus sakat meklet aukli.
Nebija jāmeklē, zināju pie kuras gribu laist. Kādus 3 - 4 mēnešus iepriekš iepazināmies, aprunājāmies, aizrunāju vietu.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

KinderOla

Indza
Es skatijos kekavas majaslapa par auklem.pazistu tik vienu aukli,pat ne pazistu,bet redzu katru dienu ar 4mazajiem staigajot.nevienu citu nezinu,tapec pat nezinu ka izveleties,ar ko sakt runat.
Cena varetu atskirties atkariba no ta,pie manis majas vai pie aukles?
Un kada kartiba ar esanu?produkti no kuras majas?
Man majas divbernini,tapec sveros uz to,lai aukle nak pie mums.Kamer es vinus sapakosu un nogadasu no ritiem pue aukles,uhhhhhj...mugura slapja un nervi cupa.un tiesi ziema sanaks.

Indza

Cena varetu atskirties atkariba no ta,pie manis majas vai pie aukles?

Domāju, ka nē. Man gan nav pieredzes ar aukli kura nāk uz mājām, tādu iespēju vispār neizskatīju. Dažas tādas aukles zinu, bet tās ir omes kuras nokārtojušas visu vajadzīgo lai saņemtu līdzfinansējumu, un auklē savu mazbērnu/-s. Tās aukles, kuras redzat staigajam ar 3 - 5 bērniem, noteikti pie jums uz mājām neies. Tie ir stabili un pieprasīti mājdārziņi ar labu reputāciju.

Un kada kartiba ar esanu?produkti no kuras majas?
Aukles mājā aukles ēdiens, tas ietilpst samaksā. Ja ir vēlme nest savus produktus vai bērnam vajadzīgs specifisks uzturs, aukle pielāgosies. Pie jums mājās par ēšanu jāvienojas pašiem.

.Kamer es vinus sapakosu un nogadasu no ritiem pue aukles,

Ja ir vajadzība un gribēšana, nekas neiespējams tas nav. Ļoti daudzas mammas katru rītu nogādā pie auklēm vai uz PII divus un pat 3 bērnus, ziema vai vasara.

Par izvēlēšanos runājot - vasarā rotaļlaukumos var pavērot aukles, kādas ir, kā dara savu darbu, utt.

Pēdējās izmaiņas: Indza, 06.01.2017 10:32.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

LaimePilniga

Sveikas! Vai varat ko teikt par ģimenes ārstiem/pediatriem Valdlaučos vai Baložos? Kuru labāk izvēlēties? (attieksme/profesionalitāte/pieejamība)

Arī man šis jautājums šobrīd ir aktuāls. Esmu stāvoklī un ginekologs liek izvēlētie un pierakstīt mazo pie pediatra. Tā kā pavisam nesen esmu pārvākusies uz Katlakalnu, nav bijusi nekāda saistība ar dakteriem. Vajadzētu atrast gan ģimenes ārstu sev, gan pediatru mazajam. Varbūt ir kādi ieteikumi Ķekavā/Baložos/Valdlaučos? Jeb tiešām visur ir tā, ka nav iespējas izvēlēties un jāpiesakās pie tā, kurš pieņem?

Mēs visa ģimene no Katlakalna braucam pie ģ/ā A.Liberes Ziepniekkalna ielā, jo pirms 4 gadiem neviens no "rajona" ārstiem mūs neņēma pretī. Nu i labi, ar savu izvēli esam apmierināti, tikai par mājas vizītēm būtu jāpiemaksā, bet to neizmantojam. Turpat pirms dzimšanas reģistrēju arī meitiņu

Villijs

Sveikas!

Vai ir kādi viedokļi par Ķekavas ambulancē pieejamajiem zobārstiem bērniem ? Ir kādas atsauksmes? Tāpat interesē higēnists bērniem..

Nevaru nekādi atrast ārstu, kas patiktu

KinderOla

Zobarste Kaknena.rindas garas,bet si bija vieniga doka,kas pirms vairaki gadiem manejam muti dabuja vala

Papildināts 11.01.2017 15:51:

Un masina,kas veic higienu Inese.ari ejam jau vairakus gadus.

Sertificēta zobu higiēniste Inese Ķirpe - iesaku, labi saprotās ar bērniem.

Pieņem arī Stomatoloģijas institūtā Bērnu terapijas nodaļā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18307789