Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ķekava - Ķekaviņa 2015 :)

Odrijaaa

LaimePilniga

Mēs visa ģimene no Katlakalna braucam pie ģ/ā A.Liberes Ziepniekkalna ielā, jo pirms 4 gadiem neviens no "rajona" ārstiem mūs neņēma pretī. Nu i labi, ar savu izvēli esam apmierināti, tikai par mājas vizītēm būtu jāpiemaksā, bet to neizmantojam. Turpat pirms dzimšanas reģistrēju arī meitiņu.

Paldies! Apsvēršu sādu variantu. Varbūt ir vēl kādi ieteikumi par ģimenes ārstu sev un mazajam?

heide

Sveiki!
Padalieties, kur ejat sportot? Esmu nesen ievākusies un šis Daugavas krasts man pavisam svešs. Interesē jogas, pilates vai tml nodarbības (Baloži, Titurga un tuvākā apkārtne)

Indza

Vai Ķekavā ir iespējams velkt velosipēda tehnisko apkopi? Svarīgi ir tieši Ķekavā, lai var kājam aiziet. Ar auto aizgādāt nav iespējas.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Indza
pie Kalnakroga, tai servisā (kas atrodas tai pat ēkā) esmu veikusi TA velosipēdam. Šķiet, ka tur uz jumta pat velo uzkabināts ir

LaimePilniga

Vai ir kādas atsauksmes par Āboltiņas Guntas ģimenes ārsta praksi, kas atrodās Ķekavas nov., Rīgas ielā 2, Baložos?

garoza

LaimePilniga
Vai ir kādas atsauksmes par Āboltiņas Guntas ģimenes ārsta praksi, kas atrodās Ķekavas nov., Rīgas ielā 2, Baložos?
Visas tās labākās. Mēs gan bez maziem bērniem. Taču ļoti laba, pozitīva ieinteresēta attieksme, vienmēr seko līdzi potēm, nokopē visādus izrakstus no citiem speciālistiem utt.

Dzīve ir kā klavieres- ir baltie taustiņi, melnie taustiņi un.... vāks..

LaimePilniga

garoza

Liels paldies par atsauksmi

KinderOla

Meitenes,ko varat teikt par darzinu ZELTA RASA,Kekava un Balozos...

LaimePilniga

Es savukārt, labprāt dzirdētu atsauksmes par dārziņu Katlakalnā ,,Bitīte’’.

Sveikas mammas, izskatu iespēju meitu laist Ķekavas Mākslas skolā, bet tā kā meita iet Baložu skolā, tad meklēju kur varētu atrast kādu mammu, kura varetu izvadāt - varbūt mājās ar mazo dzīvojas un ir auto un vēlme. Stundas notiek pēcpusdienā, kad nekādīgi nevaru paspēt. Varbūt variet ieteikt, kur meklēt?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18307789