Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ķekava - Ķekaviņa 2015 :)

Odrijaaa

Indza

aliise

Kurā klasē jūsējais?

Savu palaidu dejot un uz lidmodelismu, patīk abi. 4dienās gan ir garāka tā diena, abi pulciņi uzreiz pēc stundām viens pēc otra, līdz pieciem. Gāja ēst launagu. Par ēdnīcu vispār starā, ka paši var likt ko un cik un kā grib. Protams, pirmo dienu sajūsma par skolu kā tādu ir mazliet pieplakusi, bet visumā ar dzīvi ir apmierināts.

pievienojos Indza cerībai,
Cerība ir pavisam reāla - iepriekšējas sporta klubs ir slēgts un ir izlikta informācija, ka ar 1.10. atvērsies jaunais.

Dzīvi var izciest, bet var arī baudīt.

Indza
Mans A klasē. Dejot iet uz kultūras namu. Skolā apmeklēs dambreti un keramiku, ja saliks tā, ka pirmklasnieki var. Pagājušajā nedēļā visi palika aiz durvīm, jo par maz vietas, bet daudz gribētāju.Viņam sanāk 2x nedēļā palikt līdz 5iem pagarinātajā, kad pati braucu pakaļ. Pārējās dienas nāk aukle un ved uz dejošanu vai mūzikas skolu. Bet nu ceru, ka pēc pāris mēnešiem saņemšos un uz mūzikas skolu ļaušu iet pašam. pagaidām liekas,ka jau tā par daudz pārdzīvojumu viņam.

aliise
paldies par treniņiem.

Odrijaaa
Nav par ko

Klau, vai kāda ir vedusi/grasās vest bērnu uz peldētapmācību Daugmales baseinā? Man doma, ka vajadzētu savējo vest, citādi viņš pārdoši ņemas pa tiem ūdeņiem.

Villijs

Amritaॐ
Vai ir kaut kas zināms par privāto dārziņu/auklīšu līdzfinansējumu nākamajam gadam? Valsts savu daļu izmaksāt atsakās, ko lems mūsu pašvaldība?
Pašvaldība turpinās līdzfinansēt savu daļu 161 EUR, valsts daļa, kas ir pašlaik 66 EUR vairāk nebūs un pašvaldība to arī nepiemaksās

Indza

Villijs
Tas ir tā droši zināms? Kaut kur var izlasīt?

Mājas dārziņš "Laimes miga" Krustakalnos aicina pievienoties mazos draugus, lai kopā rotaļātos un apgūtu visu jauno
tel. 26126544

Villijs

Indza
Tas ir tā droši zināms? Kaut kur var izlasīt?
Nu es teiktu, ka droši, tā ir informācija ko viņi pašvaldībā sniedz pašlaik. Laikam nekur vēl near izlasīt. bet es domāju, ka tu vari pati piezvanīt un apjautāties, lai tev pasaka kas un kā..

Indza

Villijs
Kā būs, tā būs, variantu tāpat man nav. Bērns iet un ies pie aukles līdz nākamajam rudenim. Vienīgais - tā kā mūsu aukle ir diezgan dārga, droši vien nāksies izskatīt iespēju bērnu biežāk atstāt mājās.

Nu, ko, sākam sportot?

http://kekava.skpanatta.lv

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18307789