Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ķekava - Ķekaviņa 2015 :)

Odrijaaa

Amritaॐ
es arī šito vakar izpētīju! tik nesapratu vai tas grafiks ir jau Ķekavai. Vēl štukoju vai pirkt, vai nepirkt to abonementu.

aliise
pagājušajā gadā gribēju, bet beigās pārdomāju, jo domāju, ka 7 eur bik par dārgu par nodarbību. JA gribi, tad jau tagad zvani uz baseinu, lai pieteiktu, jo viņi komplektē grupas. Cidādi var sanākt, ka par pilnu grupa un klāt neņem. Apmācības bija no 5 gadi.

Indza

aliise
Es sapratu, ka tas nav Ķekavas grafiks.

Dzīvi var izciest, bet var arī baudīt.

Odrijaaa
vakar bijām uz 1.nodarbību. Sapratu, ka šis treneris pirmo gadu Daugmalē. Samaksāju 1.25 par baseinu un 2 eur trenerim. Bērnam patika. Man arī patika kā treneris strādā. Grupa nebija liela un ceru,ka pārāk daudz nenāks klāt. Tas baseiniņš tomēr dikti maziņš.

Indza
Atradu Facebook Ķekavas grafiku. izskatās daudzsološi

aliise
Mani, savukārt, mulsina, ka tur nebūs trenažieru zāle, iet kolektīvi vingrot mani kaut kā nevelk..

Amritaॐ
Nebūs? To gan nepiefiksēju. Bet tā kā es no trenažieriem neko nesaprotu, tad tāpat biju domājusi sākt ar grupu nodarbībām.

Indza

es no trenažieriem neko nesaprotu
Es arī, trenažieri mani nevilina un nav iebildumu pret grupu nodarbībām. Beidzot esmu tajā vecumā kad mani neuztrauc ne personīgā tizluma pakāpe, ne glauna sporta apģērba neesamība Jāizpēta kas ir kas, kas ir piemērotāks cilvēkam bez jebkādas fiziskās sagatavotības, kādi laiki izdevīgāki.

Dzīvi var izciest, bet var arī baudīt.

Sveikas mīļās mammas!
Tā kā parasti pēc maniem sludinājumiem ir virkne ar jautājumiem no mammu puses, tad centīšos šoreiz uzreiz visu pastāstīt pašā sludinājumā. Patreiz meklēju jaunus, patstāvīgus auklējamos, pagaidām maksimums divus bērniņus, vēlamais vecums līdz 2 gadi. Patreiz jau vienu auklēju, kurš, kā izskatās decembrī uzsāks lielā bd gaitas.
Tad nu tā... Nedaudz pastāstīšu par sevi, par mūsu apkārtējo vidi un, kā mēs ar bērniem pavadam dienas.
Esmu 26 gadus jauna auklīte. Jauka, mīļa, aktīva, saprotoša, kārtīga, ar stabilu nervu sistēmu, neatlaidīga. Ir man interesanti hobiji, ar ko ikdienās, vakaros, brīvdienās nodarbojos- šūšana, snovbords, boks. Viss lielāko pieredzi bērnu auklēšanā, pieskatīšanā esmu guvusi no saviem 3 bērniem (puika-3g6m un dvīņu meitiņas 1g7m), kuri nu jau ir uzsākuši savas bd gaitas. Tapēc esmu sapratusi, ka man ļoti labi sanāk veidot kontaktu ar bērniem, viss parasti perfekti izdodas, tad nu nolēmu pamēģināt citu bēniņu pieskatīšanu. Tāda nopietna pieredze, regulārā pieksatīšanā man ir gadu. Un tiešām, pēc cilvēku atsauksmēm, pēc pašas izjūtām varu sevi saukt par aukli ar lielo A.

Par to ko mēs daramies ar auklējamajiem bērniem, tā kā dzīvoju savā mājā, ar bērniem bieži ejam ārā, kad slikts laiks mēģinam izklaidēties iekšā. Lasot, zīmējot, griežot, līmējot, mācoties krāsiņas un pats galvenais spēlējoties, jo ar pārējām nodarbībām bērnam uzmanību ilgstoši ir grūtāk noturēt, tapēc mums topā ir spēles un citas izklaides. Bērnus cenšos barot veselīgi, izmantojot dārza labumus, bio produkcijas, veikalos pērkot pārtiku noteikti lasu sastāvus. Pagaidām līdz šim mums ir bijis diezgan ērti, ka vecāki 1x ned. atnes kkādus produktus, un tad es miksējot viņējos un savējos taisam kulināros šedevrus, ko bērni ēd. Bet cik esmu novērojusi, bērniem parasti garšo tas pats vienkāršākis Ir pieredze arī ar veģetāriešiem. Par bērnu gulēšanām, esmu parūpējusies nopērkot ceļojumu gultiņas, kur auklējamie var saldi čučēt.

Par mūsu apkārtējo vidi, mājā viss ir sataisīts tā, lai ir pēc iespējas drošāk bērniem, arī ārā nav nekāda miskaste, viss skaisti sakopts, mums ir maziņš ābeļ dārziņš, daudz bērnu izklaides, blakus priežu mežš, aiz sētas ganās zirgi. Mums ir arī mājas mīluļi, kaķis, kurš nespēj atpūsties, jo bērniem mūžīgi gribās viņu pabakstīt, un suns, kuru gan es parasti ar bērniem kontaktā nelaižu, tomēr tā ir drošāk.

Par izmaksām. Patstāvīgos auklējamos pieskatu par 2 eur/h (regulāri nāk, 5x nedēļā), sos varianta bērnus pieskatu par 2.50 eur/h, dvīņus pieksatu par 3 eur/h (arī ar "svešiem" dvīņiem ir bijusi pieredze). Ir bijusi arī pieredze ar bērniem, kuri pie manis palikuši pa nakti, lai vecāki tiek brīvsolī, tādos gadījumos summa paliek nemainīga.
Nu kaut kā tā.
Ļoti ceru, ka kāda mammīte būs ieinteresēta un savu dārgumu vedīs pie mums!
Atrodamies Ķekavas nov. KROGSILS (tas ir starp Katlakalnu un Ķekavu)
Ja ir vēl kāds jautājums, droši rakstiet vai zvaniet nr. 20222616

Papildināts 20.09.2015 16:55:

Vēl gribēju jautāt vai kādai bērns neiet spēlēt futbolu, klubā "Meta"? ja nemaldos, agrāk jaunākie varēja kkur Ķekavā to darīt. Kādas atsauksmes?

Meitenes, tuvojas Ziemassvētki, varbūt uzorganizējam kādu labdarības akciju mūsu novadniekiem?

Varbūt kādai ir zināmas novada mazturīgās ģimenes, kurām mēs kopīgi varētu sarūpēt kādas dāvanas/nepieciešamās lietas utml.?

Man jau pāris gadus atpakaļ bija doma, sadarbojoties ar novada Sociālo dienestu, apzināt mazturīgos un vismaz svētkos palīdzēt, varbūt šī doma beidzot jāīsteno dzīvē?

Kādas jūsu domas?

Villijs

Amritaॐ
Meitenes, tuvojas Ziemassvētki, varbūt uzorganizējam kādu labdarības akciju mūsu novadniekiem?
Es par!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18307789