Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ķekava - Ķekaviņa 2015 :)

Odrijaaa

Par Metta- es savu vedu, tur no 4 gadiem nem. Trenini 2x ned, manam pirmdien-piektdien, citam vecumam citi laiki/citas dienas. Notiek sporta halle Bultas vai kads nosaukums. Treneri sakarigi. Mums svarigi, lai berns attistas nevis futbolistu izaudzinat. Bernam patik. Ja interese, uzzvani Girtam no Mettas, izruna visu un tad jau redzes.

Villijs
Šonedēļ veseļošos un jaunnedēļ varētu aizdoties līdz Sociālajam dienestam aprunāties, padošu ziņu!

Lāčbērns

Amritaॐ
es ari par!

Bet man vairak par materialiem labumiem liktos forsi viniem kadu pasakumu uzrikot!

Villijs

Amritaॐ
Ok, ziņo noteikti. Man tiešām ir visādas drēbes un vēl šis tas ko varētu ziedot. Un tāpat arī vēl kko paorganizēt. Man gan ar tiem laikiem tā ir kā ir, bet gan jau kādu brīdi atrastu šim pasākumam.

Lāčbērns
Tā arī ir laba ideja, jo savulaik, kad braukājām pa Latgali, vedām gan mantas, gan arī bija priekšnesumi. Uztaisīsim arī kādu sanākšanu un breinstormu, varbūt vēl ko sadomājam.

Man ir kaudze ar idejām šajā jomā.

Lāčbērns

Varbut kada Kekaviete bez Amritas vel grib pievienoties asdas (george) pasutijumam???? Rit sutishu. Esam jau 4. Jo vairak, jo letak.

Indza

Lāčbērns
Uzmetīšu aci.

Dzīvi var izciest, bet var arī baudīt.

Lāčbērns
es arī paskatīšu.

Lāčbērns

aliise

Superigi!

Lāčbērns
šoreiz, laikam, tomēr neko. Bērnam daudzko jau no next sasūtīju pirms skolas, bet pašai nekas neiekrita acīs. Bet dod ziņu, ja atkal sūtat kaut ko

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18307789