Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Elektriķis

aveirulz

aveirulz

Tā kā CZV, gribu pajautāt, kā jūs atrodat elektriķi, ja neveinu perosnīgi nepazīstat? Man vajag kārtīgi apskatīt un salabot štekerus, un tagad domāju, kur dabūt meistaru. Rīgas Namu Pārvaldnieks ir bezcerīgs variants, ar šausmām atceros kā mēģināju izsaukt santehniķi (2 stundas klausoties melodiju), galā tik un tā atnāca kāds, kurš to bija pārtvēris un RNP man pēc nedēļas piedāvāja tikai atnākt, kad viss jau bija salabots. Pie kāpņu telpas bija izlīmēti sludinājumi - bet bail saukt uz mājām jebkuru (lai gan ar santehniķi jau tā sanāca, ka atnāca pilnīgi neizn no kurienes). Tātad - kā atarst tā, lai nav bail saukt, bet atnāk ne jau pēc pusgada?

kā jūs atrodat elektriķi,

Pieķemmēju matus un paskatos spokulī. A kas Tavā izpratnē ir štekers? Vai Tu to nejauc ar ''štepseli'', tobiš - kontaktdakšu?

aveirulz
es gan ne elektriķi - Feisbukā pēc atsauksmēm sameklēju. A tā ja vajadzētu kaut ko, kas ne paziņu lokā - pēc sludekļa ss(-ā).

aveirulz

Valdis
Štekers ir tas, kas sēž sienā un to štepseli sprauž iekšā (tobiš - rozete).

Modra
Nu SS tā pati kāpņu telpas lepele vien ir (tajā turklāt skaidrs, ka atbrauks, nevis mēģinās man iestāstīt, ka es ne Rīgā dzīvojot). Bet gribētos tā, ar atsauksmēm...

īriete

aveirulz
Nu, pie mums tuvākajā pilsētā, kas Tev nederēs, jo 100 km no Rīgas, ir divi elektriķi, abi uz izķeršanu, viens mega dārgs, otrs superultramega dārgs, bet ko padarīsi? Toties strādā perfekti. Mēs vadājām pie sevis mega dārgo, jo elektroinstalācija mājā nav tā pozīcija, ar kuru varētu jokoties.

aveirulz

Rozetes salabot?

Vai tam ir vajadziigs elektrikjis?

Manupraat jebkursh vecis to var izdariit!

Par nelielu, bet taisniigu samaksu pat es!

īriete
Mēs vadājām pie sevis mega dārgo, jo elektroinstalācija mājā nav tā pozīcija, ar kuru varētu jokoties.

Cilveekiem ir tendence paarmaksaat par savu nezinaashanu. Viena lieta ir salaobot rozeti, tam nav vajadziigs elektikjis, cita, piesleegt sadali.

#proud-to-be-in-calis-lv#

«Дрочишь, пьешь и неженат? Это Ušakovs виноват!». Единственный правильный ответ на вопрос об ответственности за ваши проблемы — это вы.

Хрен, положенный на мнение окружающих, обеспечивает спокойную и счастливую жизнь.

aveirulz
joks tāds, ka labs elektriķis necelsies no dīvāna rozešu pārbaudes dēļ. jo. paprasīt par to tik, lai būtu vērts celties un iet, sirdsapziņa neļauj, bet tērēt savu laiku par kapeiku svešam sievišķim arī kaut kā...

bet vispār, man jau šķiet, kaTava vajadzība nav nekas ekstra sarežģīts, tik daudz var katrs nehumanitārs vīrietis izdarīt un laba daļa sievišķu arī.

Многим уже давно пора в Изумрудный город: кому-то за сердцем, а кому-то за мозгами. (c)

aveirulz

Nu nav mana vajadzība arī tik vienkārša, ja varētu tā vienakrši nomainīt pēc parastās shēmas, tik daudz pat es pati protu...

aveirulz
Štekers ir tas, kas sēž sienā

Lielais Paldies, ka aBgaismoji! A to mani jau drīz uz mežu vedīs, bet šito es nudien nezināju. https://www.google.lv/search?q=stecker&biw=1440&bih=783&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CB0QsARqFQoTCKGNnq-H4McCFWZwcgodhBQGDQ

Nu nav mana vajadzība arī tik vienkārša,

A kas tur var būt divām kārtām?

aveirulz
nu a šitais Labais meistars kaut kāds? Neizskatās pēc uzmetējkantora, tev tāpat izvēles nav.

Papildināts 05.09.2015 17:04:

Feisbukā arī viņus var atrast.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18308007