Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Elektriķis

aveirulz

aveirulz
Mans vīrs elektriķis. Varu viņa nr iedot, ja vajag vēl elektriķi.

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.

īriete

robchix
Mums bija jāpārvelk vadi visai mājai remonta laikā. Rozetēm, par laimi, mājas vīriešiem rokas aug no pareizās vietas.

Mums bija jāpārvelk vadi visai mājai remonta laikā.

Nu vadus arii var paarvilkt parasts viirietis. Galvenais pareizos skjeersgriezumus zinaat un speciaalistam atliks tikai uztaisiit un piesleegt sadali.

#proud-to-be-in-calis-lv#

«Дрочишь, пьешь и неженат? Это Ušakovs виноват!». Единственный правильный ответ на вопрос об ответственности за ваши проблемы — это вы.

Хрен, положенный на мнение окружающих, обеспечивает спокойную и счастливую жизнь.

Jā, es piekrītu Modrai, izvēle nav liela. Būtiski zināt jau iepriekš, ka solītie elektriķa pakalpojumi tiks veikti kvalitatīvi. Mani interesēja tieši elektriķis Rīgā. Es atradu un esmu apmierināts. Pats jums varu ieteikt vienīgi no savas personīgās pieredzes, proti, „ELEKTRODARBI” komanda — serviss 24/7.

Bella Ragazza

Valdis
Pieķemmēju matus un paskatos spokulī.
Žetons Tev!!!!!

In Mark Twain's words, why "in German, a young lady has no sex, while a turnip does?"
[das Mädchen—neuter] [die Rübe—feminine]

Labi sen apnika man Pūķene, pukiiite, Pūķis, Puķīte, Pūķītis, Pūķītis_Mazais, puukjiite, Puukjis, Rūķīte un visādi citādi līdzīgi kustoņi....

Pūķīte - tā vairs neesmu es!!!!!!!!!!!!

Bella Ragazza

Vai tiem, kuri paši spēj rozeti pie sienas pieskrūvēt, nupat jau ordeņus dod?!

Bella Ragazza

Valdis
Nē, tiem, kas māk labi izteikties

In Mark Twain's words, why "in German, a young lady has no sex, while a turnip does?"
[das Mädchen—neuter] [die Rübe—feminine]

Labi sen apnika man Pūķene, pukiiite, Pūķis, Puķīte, Pūķītis, Pūķītis_Mazais, puukjiite, Puukjis, Rūķīte un visādi citādi līdzīgi kustoņi....

Pūķīte - tā vairs neesmu es!!!!!!!!!!!!

Un tādiem pat zaKt nau jāprot??!!

Trīne

Ja man nav paziņās elektriķa, tad maniem paziņām noteikti ir paziņās kāds, kas pazīst elektriķi/santehniķi/flīzētāju/dārznieku etc. Starp citu, ir gana glauna firma. Vīrs uz stundu. www.virsuzstundu.eu

perfekts planders

Rozetes sienā nomainīt, pat, ja vietas izļurkājušās un vajadzīgs tāpēc pieņemt sā'dus tādus mērus, ir sīkums. Manuprāt, pārāk dārgs prieks šitādam niekam meklēt elektriķi. Bet nu... ja mājās visiem abas rokas kreisās, tad nākas atvērt maciņu...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18308007