Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Elektriķis

aveirulz

Bet nu... ja mājās visiem abas rokas kreisās, tad nākas atvērt maciņu...
bet es atkal nesaprotu, kāpēc, ja cilvēks noalgo profesionāli, viņu par to jākaunina. Man, piemēram, liekas, ka nomainīt zābakiem pasitņus varētu būt vēl vienkāršāk, kā pieskrūvēt rozetes, taču cik no jums vispār nenes kurpes pie kurpnieka? Es, piemēram, nesu visu laiku. Un es nelīstu ne pie kādas elektrības, ja man rastos nepieciešamība kaut ko remontēt.

Patricia L

Modra
bet es atkal nesaprotu, kāpēc, ja cilvēks noalgo profesionāli, viņu par to jākaunina.

It kā jau nav jākaunina, bet kāpēc jāmaksa kādam par to, ko vari izdarīt pats? Sevišķi, ja ietaupītais eiriks noderēs citur?

Otrs aspekts - nu, kas tas par vīrieti, kurš nemāk/nesaprot elementāri neko no praktiskām/tehniskām lietām? Cāli dudzas te lielās ar saviem uzticamajiem vīriem, labiem tēviem. Tik nesaprotu, kur tā uzticamība parādās, ja tas tirliņš, piemēram, pēc vētras varēs tik galviņas glaudīt bērniem, lai nebaidās, pēc nedēļas atbrauks onka un pieslēgs i elektrību, i ūdeni. mana darbā baltās apkaklītes skrien uz servisu nomainīt spuldzīti auto - tērē laiku un naudu.

aveirulz

ja par tēmu, kāpēc neuzticies lapelei kapņutelpā?

aveirulz
Vai izdevās atrast labu elektriķi?

Papildināts 20.02.2024 17:32:

Nezinu, grūti spriest, kur drošāk meklēt elektriķi eSeSā, Feisbukā vai Gūglē...
Man kaimiņiene pati no savas pieredzes ieteica, ka viņa atradusi kaut kur internetā un esot viens labs elektriķis Rīgā. Būs vien japamēģina.

malacis

Hilla
Nē, viņa 8 gadus joprojām nav atradusi elektriķi

Un tam kantorim tik štruntīgi iet, ka šitā jāspamo pa forumiem reklāma?

malacis
Viņa pieredzējis cilvēks saziņā. Kapēc nav atradusi?

malacis

Hilla
Tu esi robots?

malacis
Es neesmu robots, raksti lūdzu man PM. Tad jau saimanīsimies telefona numuriem.

malacis

Hilla
Nu labi, PM

Papildināts 20.02.2024 18:14:

Nē, man patīk mans numurs

Papildināts 20.02.2024 18:17:

Kpc piereģistrējies cālī?

malacis
Daudz ko var jaunu uzzināt no pašu foruma dalībnieku pieredzes, gan sazināties ar autoru cāļpastā pa tiešo un izprašņāt visas nianses, par kurām forumā autors nekad nerakstīs. Kāpēc pats šeit?

pelēkais nezvērs

"Profesionāli" izbraukuma pakalpojuma sniedzēji - € 40.00 bez PVN.

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
All I Want For Christmas Is You ..   

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18308007