Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Litopi / dzivie akmeni

Mehndilicious

Lasiiju, ka litopi ir viegli turami augi. Ir man vietas maajaa kur shos vareetu tureet, kur saulainaa laikaa ir siltumniicas efekts.
Kaadam ir pieredze ar dziivo akmenju tureeshanu dziivoklii, kaa ar kopshanu; ja es pasuutiishu vairaakus desmitus, nenospraags man puse?

litopi

īriete

Mehndilicious
LitopŠi. Izskatās jau smuki bildītēs, tik nezinu, kur Tu lasīji, ka viegli turami. Esmu lasījusi tieši pretējo, tāpēc arī neieviešu. Visām paziņām aši atdevuši galus, jo saules pie mums par maz, ziemā nedrīkst ne lāsīte ūdens uzpilēt, aukstuma režīms obligāts utt.

Es pirms gada nopirku LU Botāniskā dārza izstādē. Joprojām dzīvi. Ļoti lēnaudzīgi, rūpes neprasa nekādas, nepieciešama saulaina vieta, resp. uz palodzes dienvidu pusē. Vasarā reizēm minimāli jāpalaista, nedrīkst mēslot, jo tad pāraugs. Resp., kopšana kā kaktusiem. Ja nemaldos, tad abi bija no vienas dzimtas - sukulentiem. Informācija ir kaktusu mājaslapā.

rabarbere

man arī 1-2 gadu laikā nobeidzās

Lasiiju par litopŠu kopshanu, jaadara praktiski nekas nav, retu reizi pavasar-vasaras periaodaa viegli jaaplaista, galvenais nodroshinaat vinjiem siltu un saulainu vietu. Peec lasiitaa spriezhot, nodroshinaat vajadziigos apstaakljus man nav probleemu. Ir cilveeki, kas speej no seeklaam izaudzeet dziios akmenjus, taatad nav gluzhi neiespeejamaa misija.

Ja nemaldos, tad abi bija no vienas dzimtas - sukulentiem.

Litopshi ir sukulenit taapat kaa katusi. Visi kaktusi ir sukulenti, bet ne visi skukulenti ir kaktusi.

samtene
Labdien! Varbūt es varētu no Jums nopirkt vienu vai vairākus litopus?

no malas

Dzolija
Samtene to ir rakstījusi pirms 7 gadiem, un, ja uzspiež uz samtenes profilu, tad redzams, ka arī Cālī samtene pēdējoreiz bijusi pirms 3 gadiem, nevis vakar vai aizvakar.

Varbūt vienīgi kāds cits var palīdzēt.

a²+b²=c²

Dzolija

Diemzel mani abi litopši pirms vairākiem gadiem nobeidzās. Pat nezinu, kāpēc. Varbūt pārlaistīju. Kamēr bija mazi (tādi, kādi parasti redzami fotogrāfijās), bija smuki, viens pat uzziedēja. Kad sāka pāraugt, izskatījās pēc zemē iespraustiem puļķiem. Vairs neesmu tos pirkusi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18310293