Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Viss par un ap CIN I; II; III, dzemdes kakla konizāciju, kolposkopiju.

Blaazma

Man gan teica tagad pec konizacijas uz apskati un tad pec 6 menesi uz kolposkopiju. Bet es uz savu galvu iesu ari pec 3 menesi, lai panjem uztriepi, mana veseliba tomer.

Tatad, jau rakstiju,ka izlemu nepoteties, daudz lasiju un mekleju informaciju par to ka uzlabot savu imunitati un vispar kopejo veselibas stavokli, jo busim atklatas.. Tomer esmu jauna un ir ari kaitigie ieradumi, pie kuriem sobrid varu pieskaitit ne tikai piem. alkaholu vai smekjesanu, bet ari cukura lietosanu(esmu saldummile), gazetos dzerienus, kontracepcijas lidzeklus, pasliknosanu uz divana utt..

Tatad sievietes organisma bakterijam ,virusiem un infekcijam vislabaka ir skaba organisma vide, kuru ari veido visi shie ikdieniskie esanas paradumi (lielakajai dalaji, ja njem vera ari finansialo situaciju, jo ja odigi,tad veseliga eshana tomer sanak dargaka). Tatad ir javeido pec iespejas sarmainaka vide musu organisma, jo sarmaina vise neljauj virusiem un bakterijam dzivot saja videe. Visidealakais ir klut par vegitarieti..tacu ka jau mineju ne visiem tas ir pa kabatai, vai vienkarsi nebutu pienjemami. Pedeja laika daudz paradijusies raksti, par to, ka liellopu gala var veicinat veza attistibu, nezinu varbut vienkarsi tagad vairak pieversu uzmanibu tadiem rakstiem.. Draudigais savienojums- kartupeli ar galju,.. hmm..ka reiz vakar edu Tad saku meklet, ka tad uzturet so te sarmaino vidi.

Interneta ir daudz info kadi produkti ir jalieto uztura un kuri nebutu velami. Vienk iegooglejot Produkti sarmainai organisma videi, vai ari Sieviesu dieta. Pirmais, ko uzsaku jau tagad un , kas neprasa daudz piepules ir silta citronudens dzersana, meginu dert cik tik lien, ta ka man garso saldas lietas, pievienoju medu.

Tad atradu rakstu, nu vairs neatminos kada saita, ka vislabak sis te dietas uzskat dilstosha menesi, tadejadi izvadot no organisma visu lieko un nelabveligo. tatad novembra beigas uzsaksu nedeljas kuri edot tikai sarmainos produktus. Vel idealaka varianta ir ieturet atslodzes dienas- vienu dienu nedelja neest vispar.

Nakamais punkts ir vitamini- izdzeru imunitates vitaminu kursu, tagad Krila ellu lietoju.sarmainai videi vieni no vitaminiem ir Magnijs un Kalijs. Tacu driz saksu dzert kontracepcijas tabletes, instrukcija izlasiju, ka sis tabletes aiztur organisma Kalija uzsuksanot.. tatad bus jalieto papildus kalijs.

Secinajums ir tads, ka tagad reali saku apjaust, ka turpmak bus nopietni jaapdoma gan savi eshanas paradumi, gan ari jaseko lidzi visam ko lietoju uztura, ieskaitot zales un vitaminus, jo visam ir kaut kada pozitiva vai negativa mijiedarbiba.

Tadas uk manas pardomas par sho temu. Busim veselas! Un neljausim kaut kadiem Ciniem mus uzvaret, mes esam tas ko mes edam, mes esam tas, ko mes domajam.

Jauku Jums dienu

Papildināts 13.11.2015 13:43:

A vel,kuram ir pecoperacijas periods, tagad ka reiz veikalos paradijusies Hurma, sim auglim ir daudz labu vitaminu, un ipasi- savelkosha ipasiba, tapec hurmu iesaka est , kad ir kads dzisanas process

piepules ir silta citronudens dzersana, meginu dert cik tik lien, ta ka man garso saldas lietas, pievienoju medu.- bet esi uzmaniiga, citronudens medz izraisiit kunga saasinajumus,ka no viena gravja nav otraa - ka kunga sulai tas nsaaks nepatikt. Un visas ssitas dieetas man rada jautajumu ,TAS ir reklamas triks? zombeessana? Pilnas lpp ar ssitam lietaam zzurnalos, Luk piem par sevi domaju...NEEDU esi kaitiigi, kartupelus vispar reti, man vinji negarsso makaroni ne tik, gallu reti...man garsso putras, auzu,, 5 graudu, riisi, griki prosa, leecas...galu eedu labi ja 1 reizi nedelaa ok 2 bet tad pat censso vistu(ok tas ats hormonu) ,tagad japieverssas laikam Trussiem,jo vecaki audzee trussus, bet nevaru to galu ieksaaa dabuut, saku labi ja 2 reizes nedeelaa, Garsso zupas...Hesiissus ciest nevaru, pipot atmetu jau gadus 2 , nu jau 3 bus apkaart, DZERU alko Lllloooti reti...nu Kas tas ir...ok, atagd centissos vitaminus uznjemt, BET man neticas ka ssajos iesuutitajos AUGLOS ir baigie vitamiini. Kontracepc - neleitoju jau ujj,ku ilgi..lai gan no jauniibas dzeru to Diani35...no 18 gav lidz 25 gadiem, ar starplaikiem ...mirenas un citas spirales man vnk ieksaa neturaas, ka doks saka, ISA un maza dzemdiite..taa ka ej nu zini, kaa ir ar to veseliigo eesanu uc lietaam...Bet es pilnigi atbalstu tevi 3bit3bit - lai tev izdodas

3bit3bit
tu ar ārstu esi pārrunājusi konracepcijas lietošanu? Es ilgi domāju rakstīt vai nē, jo toč neatceros, kur to lasīju. Vai tepat vecajā tēma vai kur citur, bet man kaut kā palicis atmiņā, ka kaut kur bija minēts par hormonālajām tabletēm, ka pie mūsu diagnozes nerekomendē, jo palielina vēža risku. Es negribu baidīt, varbūt pilnīgas muļķības, bet tikai pievērst uzmanību. Ja tu plāno lietot, tad vispirms to visu nopietni jāpārruna ar ārstu, vai maz drīkst.

Kitiket
Arii lasiiju< BET vspar ja palasa iepejas un Riskus KAs izraisa ssito murgu tur ne tas vien bija...taa kaa tiešam dokam jauzjautaa...piem pie kruts veziem atkal saka,ka mazina...Oj murgs....

Kitiket
Jā,es pati ari ralstiju par to ka hormonala kontracepcija ir viens no riska faktoriem...bet man nav citu variantu,uzreiz pec konizacijas paprasiju ko var lietot,zinot ka pastav šis risks, spirali var tikai pec pus gada,ja kolposkopija viss ok.. Prezervativus nevaru,man diskomforts baigais viram ari..ko ta tagad jašķirās vai.. Jau rakstiju,ka meklēšu uzstājigi med.iestadi kur man nosies olvadus, kad busu aparstejusies no šī visa.
Ko darit..
Ja tā padomā.. Tad piem nedzemdējušām sievietem un tam, kuras nav barojošas ar krūti,saslimt ar krūts vēzi ir daudz daudz lielāka iespejamiba,neka dzemdejusam sievietem. Bet tapec jau vien sievietes nedzemde, lai samazinatu šo te %

Es meginu domat pozitivi. Jāmaina viss galvā pirmkārt.

Papildināts 13.11.2015 15:14:

Kitekat bez ārsta jau memaz Pillus nevar dabūt

3bit3bit
bet man nav citu variantu,
varianti ir vienmēr . Es kādu laiciņu atpakaļ intensīvi interesējos par alternatīvo izsargāšanos (tepat cālī pat tema bija par Lady un baby comp aparatiņiem), jo mani ne hormonāie, ne spirāļu varianti neuzrunā, bet tas jau ir cits stāsts der vai nē. Vai tad olvadu nosiešana tik nepieejama (neesmu par šito nekad interesejusies )? Un vēl jau pastāv arī vīrieša sterilizācija, ja kas...

Labvakariņ

Šobrīd tik iemetīšu vienas sievites bloga linku, viņa gan ar krūts vēzi cīnījās. Ļoti noderīga info, daudz un dažāda, tiešām noderīgi un interesanti, gan par uzturu, gan par daudz ko citu. Ievērtējiet Happywhispers

Sveikas! Pagājušā gada augustā man veica konizāciju (diganoze CIN III smagā formā), pēc konizācijas man joprojām katru mēnesi ir neliela asiņošana starp mēnešreizēm. Nav izteikta, reizēm ir vairāk, reizēm mazāk- vnk plikas asinis, bez kaut kādiem asiņainiem izdalījumiem. Dakateris saka, ka tas esot normāli, ka konizacijas rezultātā, ne tā kaut kas pieskāries/piededzinājies mazliet pie dzemdes kakla sieniņas, tādēļ tās asinis arī esot. Nekas ārkārtējs. Jau septiņu mēnešus man neiestājas grūtniecība, bet viņš saka, ka tās asinis netraucē ne ieņemt bērnu, ne dzemdēt bērnu. Gribu prasīt- vai Jums vēl kādai ir šada pieredze ar asiņošanu?? Paldies

Sveikas, meitenes!

Arī biju operēta 2x , vienu reizi konizācija, pēc gada- izskrāpēja vēl no dzemdes kanāla un dzemdes sliktās šūnas ar CIN III, analīzes pēc tam ok, šobrīd atkal pauze līdz nākamajām analīzēm, pēc kurām man dos vai nedos zaļo gaismu grūtniecībai. Pat nepieļauju domu, ka varētu būt kaut kas "ne tā", tāpēc lēnām gatavojos grūtniecībai. Esmu mēģinājusi sameklēt info par apaugļošanos pēc dzemdes kakla konizācijas, bet nekur nevaru atrast- ir vai nav problemātiskāk palikt stāvoklī ar konizētu dzemdes kaklu?Daktere man atbildēja, ka it kā nē, bet visādi varot būt. Kāpēc man tāds jautājums? Pēc teorijas- dzemdes kakls vairs nav tik elastīgs, pie ovulācijas iespējams, ka tik smuki kā iepriekš vairs neveras vaļā...Man jau bioloģiskais pulkstenis tikšķ, nevaru vairs gadiem censties.

Katre
Nu negribu es biedet un mesaku ka ta ir,bet cik esmu lasijusi,tad Cin nav nekadu simptomu..tacu dzemdes kakla vezim simptomi ir neregulara asinosana,smeresanās, ipasi pec dzimumakta. Pārbaudies pie kada cita ārsta veic kolposkopiju drošības pēc. Jo ka pieredze rada,tad piem. Mazo pilsetu dakteriem ir absoluti vienalga,un stastis tev ka viss ir ok un ta jabut.

Ja nelieto kontracepciju,piem tabletes vai nav ielikta spirale nu nav ta asinosana normala,vai nu kkas nav sadzijis.

Tatad meitenes sanjemu uz skopo izrakstu kura nav rakstit gandriz nekas,ka tikai cin2/3 ar ieaugušām kriptām.kas bija ar tām kriptām,vairs nevaru atrast info. Un neka par griezuma liniju.. Nezinu zvanisu rit dakterei.zb dusma

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18314117