Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Viss par un ap CIN I; II; III, dzemdes kakla konizāciju, kolposkopiju.

Blaazma

Zirnis

ciibina
Paldies! Uzrakstīju, braucam atpkal uz Rīgu. Ārsts zelts, speciāli atbrauks. Nesot normāli asiņot un pats nepārstāsies.

ciibina

Zirnis
Ārsts ir īstajā vietā 100 punkti! Re, labi, piededzinās un varēsi nesatraukties un dzīvot tālāk

Whatever you think your life is going to be like, just know it's not gonna be anything like that.

Spulgacite

Sveikas! Atskaitos: uztaisīju analīzes pēc pusgada kopš ekscīzijas, viss kārtībā, nekas slikts nav atrasts. HPV negatīvs. Tāds prieks

Zirnis

Spulgacite
Cik superīgi

MissBea

Es te tagad atkal nesaprotu. Man ir pozitīvs HPV un CIN1. Vai nu es dakteres stāstīto nepareizi sapratu vai arī man viņa nepareizi paskaidroja. Cik sapratu tad to CIN1 var izārstēt, bet ar pozitīvo HPV jādzīvo visu mūžu, jo tas nav ārstējams, regulāri jāpārbaudās tik. Tā ir?

Spulgacite

MissBea
Man gan mana ginekoloģe, gan Mačuks teica, ka HPV var pazust, ja imunitāte tiek galā ar vīrusu. Domāju, ka gan ekscīzijas fakts, tika izņemts viss sliktais, gan tas, ka paralēli dzēru stiprinošas dabas veltes, šo vīrusu piebeidza. Jācer uz ilgāku laiku! Maijā atkal nopirkšu kurkumīnu un izdzeršu vienu kursu. Nedrīkst atslābt. Jānopērk arī vīram. Gradasil nepotēju.

Sveikas meitenes! Tad nu atskaitīšos arī es

Papildināts 25.04.2021 15:01:

Nu re rakstiju rakstiju, bet zina sakuma partruka Man pagaja pusgada kops konstateja CIN1. So laiku lietoju papilocare gelu un nu ceturtdien biju pie Žodžikas... uz manu jautajumu varbut izgriezam ara, atbildeja ne... varbut gribesu vel otro berninu. Es jau labak tieku vala no si neka nez cik gadus gaidit kad paries. Varbut tomer ir jaaiziet pie Mačuka ar ceribu ka vins man izgriezis ) Jo Žodžik teica ka

Papildināts 25.04.2021 15:03:

ir loti mazas regresijas pazimes un atkartota vizite pec gada. Esmu lasijusi ka pa gadu var ari pasliktinaties un pat loti, tapec nezinu ko lai dara... ieteica taisit ari poti, neskatoties uz to ka pusgadu atpakal man bija ari parbaudits HPV ka bija pozitivs. Vai kada taisija poti ar pozitivo HPV? Pieminesu ka man nebija visi tie tipi...

Zirnis

Spulgacite
Lūdzu, padalies ko kur pērc?!

Meitenes vai esat saskārušās, es jau vairs nesaprotu ko domāt, darīt. Bija tā ekscīzija. Sākās stipra asiņošana, braucu atkal, ārsts mana skatījumā darīja to pašu ekscīziju 2x vai ko līdzīgu. Ar to pašu pikstošo aparātu un jocīgo smaržu. Asiņošana samazinājās, bet turpina būt, ļoti maza, bet ir. Dzeru, pēc operācijas zāles kas novērš asiņošanu. Bet vai man nevar rasties iekaisums? Kaut kā galīgi neomulīgi paliek.. 3diena. Ārsts ir informēts. Bet ņemot vērā, ka asiņošana samazinājās un vairs netek ar straumi nekā nedarām + brīvdienas ... Vai lūdzu kādai nav pieredze ar šo?

Papildināts 25.04.2021 19:14:

Papildināts 25.04.2021 19:14:

Nē ko tādu, gan man ārsts neteica....

Papildināts 25.04.2021 19:24:

Vai Leep ir tā pati ekscizija?

MissBea

Spulgacite tad ar to HPV ir svarīgi cīnīties abiem, gan vīrietim gan sieveitei? Vīriešiem vispār nosaka vai ir tas HPV?

Lifeis
Daktere ir laba un pieredzējusi, ja viņa saka, ka Tu vari pagaidīt vēl pusgadu, tad es Tavā vietā arī pagaidītu. Nedomāju, ka no CIN1 Tev pēkšņi situācija pusgada laikā kardināli pasliktināsies. Nevajag tā domāt! Vienīgi, ja Tu pati tiešām ļoti gribi to ekscīziju, tad varbūt arī vari pakonsultēties ar Mačuku. Bet es gan domāju, ka to vienmēr var paspēt izdarīt. Nav jau garantija, ka tagad izgriezīsi to CIN1 un pēc pusgada nebūs jāatkārto. Tā tāda liela laimes spēle.

Zirnis
Ko tieši ārsts Tev nepateica? Ka asiņoša var turpināties vairākas nedēļas? Jā, tā var būt. Ja asiņošana ir mazinājusies, tātad viss Tev tur ir ok. Ļauj visam mierīgi dzīt. Sirdsmieram vari vēlāk atrādīties, bet nevajag domāt par kaut kādu iekaisumu!

Jā, LEEP ir ekscīzija ar cilpu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18314117