Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Viss par un ap CIN I; II; III, dzemdes kakla konizāciju, kolposkopiju.

Blaazma

Spulgacite

Zirnis
Pērku Homeopātiskajā aptiekā Kurkumīnu kopā ar Ingveru. Cena ap 20 eiro. uz sitiena iepakojuma kastīti neatrodu.

Papildināts 26.04.2021 13:17:

MissBea
tad ar to HPV ir svarīgi cīnīties abiem, gan vīrietim gan sieveitei? Vīriešiem vispār nosaka vai ir tas HPV?

Jā, to teica, ka mana ginekoloģe, gan Mačuks. Attīstītajās valstīs kā Austrālija pusaudžu gados pret šiem vīrusiem potē gan meitenes, gan zēnus, lai izslēgtu problēmas vēlāk. Kā un vai to nosaka vīriešiem LV, nezinu.

Sveikas! Pirms 6 mēn citoloģijā A3 un kolposkopijā CIN1 un hpv pozitīvs. Daktere teica, lai nāku pēc 6 mēn atkārtoti veikt kolposkopiju. Pa vidu piedzīvots SA un pēc tā kontroles vizītē tika paņemtas citoloģijas analizes, kurās uzrādījās A2. Uz kolposkopiju jādodas maija beigās. Pieļauju, ka nekur mans CIN pēc šiem 6 mēn nebūs pazudis un būs jāveic ekcizīcija. Sakiet, pēc cik ilga laika pēc tam var plānot grūtniecību?

Martini

Zinošās meitenes, jautājums Jums, cik traki ir analīžu rezultāti?:

Makroskopija1. (A1)2. (B1) v.m., sīks materiāls!Mikroskopija1. Dzemdes kakla audi segti ar daudzkārtaini plakanu epitēliju. Epitēlijs arvieglas pakāpes displāziju. Nolobīti daudzkārtaini plakanā epitēlija fragmentiar vidēji smagas pakāpes displāziju. Stromas audos neliels hroniska iekaisumainfiltrāts2. Virspusēji daudzkārtaini plakanā epitēlija fragmenti bez zemāk gulošiemdzemdes kakla audiem. Epitēlijs ar vidēji smagu, smagas pakāpes displāziju.SlēdziensDzemdes kakla vidēji smagas un smagas pakāpes epitēlijadisplāzija. CIN II-III. (HSIL). Hronisks cervicīts.

Papildināts 28.04.2021 11:31:

Makroskopija1.

(A1)2.

(B1) v.m., sīks materiāls!

Mikroskopija

1. Dzemdes kakla audi segti ar daudzkārtaini plakanu epitēliju. Epitēlijs arvieglas pakāpes displāziju. Nolobīti daudzkārtaini plakanā epitēlija fragmentiar vidēji smagas pakāpes displāziju. Stromas audos neliels hroniska iekaisumainfiltrāts

2. Virspusēji daudzkārtaini plakanā epitēlija fragmenti bez zemāk gulošiemdzemdes kakla audiem. Epitēlijs ar vidēji smagu, smagas pakāpes displāziju.

Slēdziens:

Dzemdes kakla vidēji smagas un smagas pakāpes epitēlijadisplāzija. CIN II-III. (HSIL). Hronisks cervicīts.

ciibina

Martini
Līdzīgi maniem pirmajiem rezultātiem.. Ekscīzija 100%, bet bez satraukumiem, izgriezīs un dzīvosi labi

Meittene
Ja nemaldos, man dakteris ieteica nogaidīt tikai tik ilgi, kamēr viss sadzīst, bet es ieteiktu nogaidīt vismaz pirmos pārbaudes rezultātus, t.i. 6mēn pēc ekscīzijas, jo garš un stiprs dzemdes kakliņš grūtniecībā noderēs man ir bijušas 2x ekscīzijas, šobrīd pilnas 23 grūtniecības nedēļas, viss labi, grūtniecībai ekscīzija netraucē! vai ir zināms SA iemesls? Man no sākuma bija švaki ar pg, tad gan kakliņš saīsinājās, bet lietojot papildus PG preperātus, viss labi!

Whatever you think your life is going to be like, just know it's not gonna be anything like that.

Martini

ciibina
Nomierināji! Bet! Cik lasīju, meitenes raksta par hpv vīrusa veidiem, nesaprotu, kāpēc mana doka tādas analīzes netaisīja...

Šodien biju pie ģimenes dokas, viņa piedāvāja vakcinēties... Vai šobrīd to drīkst darīt!?

Papildināts 28.04.2021 13:37:

Ak jā, un, es ar visu to CIN iznēsāju un piedzemdēju bērniņu, bez nekādiem sarežģījumiem 41 nedēļā. 3 mēnesīši manai laimītei. Plānojam vel bēbi, tā kā par grūtniecību pēc ekscīzijas arī man jautājums galvā

Papildināts 28.04.2021 13:42:

Meittene
A tev nekādas zāles nevajadzēja dzert? Man kad bija CIN 1 uzpeldējis vairākus gadus atpakaļ, tad laikam doka bija izrakstījusi kaut kādas zāles palietot... Bet neatceros vairs precīzi! Pēc tiem 6 mēnešiem CIN bija pazudis uz aptuveni 7 gadiem. 2019 citoloģija bija skaista, tīra... 2020 grūtniecības laikā uzpeldēja CIN 2-3... Tad bija tikai kolposkopija. Pēc dzemdībām 12.nedēļas atkārtotā kolposkopija, kur paņēma biopsiju. Tagad atnāca rezultāti, gaidu dokas zvanu...

ciibina

Nu te mans stāsts ar SA ir garāks. Septembrī piedzīvots 1.SA (6 ned) un pēc tā tad man tika atklāts CIN. Tajā brīdī man daktere teica - tā vienkārši notiek, nekādus izmeklējumus nevajagot veikt. Deva zaļo gaismu censonēšanai. Un šogad februārī piedzīvoju 2.SA (8.ned), ar visu PG lietošanu. Pēc parastajām analīzēm un hormoniem viss ir labi. Gaidu atbildi par trombofīliju, ko es neizslēdzu. Bet domāju, ka ar CIN laikam tam nevarētu būt sakars?!

Martini

Es jau arī sākumā cēlu trauksmi, kāpēc man daktere neizrakstīja nekādas zāles. Viņa man ieteica uzlabot imunitāti, jo 6 mēnešu laikā visa situācija varot uzlaboties un CIN ar visu hpv varot pazust. It kā A2 ir labāk kā A3, bet nu to jau parādīs kolposkopija.

Martini
Es vispar so visu nesaprotu joprojam... ka var but cin1 ar kuru organisms tika gala, tad 7 gadus neka un peksni cin2-3.... ka tas ir iespejams, ka viruss atkal pomodas un uzreiz tik slikti atri ietekmeja vai ta ir grutnieciba kur var atkal pamodinat virusu kurs boja audus ?

varbut citas musu zinosas meitenes var so man izskaidrot, jo tik pat labi vins var pazust un tad peksni ari vezis uzreiz var but ?

ciibina

Lifeis
es teiktu, ka nekur viņš nebija pazudis, ka tas CIN1 kaut kur gulēja, bet parastā uztriepe to neuzķēra. Grūtniecība un visi hormoni ļoti provocē šīs izmaiņas, tādēļ plānot grūtniecību ar jau zināmiem nopietniem bojājumiem ( CIN II-III) nevajadzētu.

Meittene
Man ļoti žēl par tavu pieredzi. Es nedomāju, ka CIN var ko tādu nodarīt, tur jāmeklē vaina ģenētiski. Meklējot un tiekot galā ar to, var savest ar kakliņu kārtībā

Whatever you think your life is going to be like, just know it's not gonna be anything like that.

Martini

ciibina
Ne nē! Pa priekšu izņemsim to dranķi, un tad tikai grūtniecību plānojam.

Lifeis
Domāju, ka ciibina taisnība, kaut kur noteikti bija viņš un citoloģijas analīzēm bija patrāpījušies veselie audi. Ar aci dokai vispār nekas nebija redzams...

ciibina
Nu tad jau ja vins pats par sevi nekad nepariet td labak izgriezt uzreiz to cin1... jo man tagad teica regresijas pazimes, loti mazinas, bet it ka ir... vai vins tomer var izarsteties ? Un vairs nebut?
Tada man putra par so visu

Papildināts 30.04.2021 21:47:

ciibina
Nu tad jau ja vins pats par sevi nekad nepariet td labak izgriezt uzreiz to cin1... jo man tagad teica regresijas pazimes, loti mazinas, bet it ka ir... vai vins tomer var izarsteties ? Un vairs nebut?
Tada man putra par so visu

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18314117