Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Viss par un ap CIN I; II; III, dzemdes kakla konizāciju, kolposkopiju.

Blaazma

Meitenes,iesakiet lūdzu labu ginekologu Rīgā, mana ārste aizbrauca uz ārzemēm un tagad nezinu pie ka iet. Vajadzīgs tāds, lai cītīgi izmeklē un būtu ziņojošs un cilvecīgs.Man 10 gadi atpakal iznēma dzemdi un olnicu, atstāja tikai dzemdes kaklu un tagad atkal kaut kas nav kārtībā asiņo, strutas..Var arī būt par maksu.

ciibina

Lifeis
Ar Cin1 nav tik viennozīmīgi, jo to var izraisīt dažādi iekaisumi, nesaistīti ar HPV. Vai HPV ir noteikts? Ja tur ir bukete ar sliktajiem, tad jau laikam nav ko gaidīt brīnumus, bet ja HPV negatīvs-jāsaprot no kā tās izmaińas ir un mierīgi jādzīvo tālāk

Papildināts 01.05.2021 16:42:

MAGONE25
Te jau 100x izslavētais dr Mačuks. Viennozīmīgi labākais ārsts ko esmu satikusi!

Whatever you think your life is going to be like, just know it's not gonna be anything like that.

MAGONE25

ciibina
Paldies par atsauksmi, pameklēšu vina klīniku.Man no sākuma vienkāršais ārsts ginekologs arī derētu, analīzes nodot un lai ir pastāvīgi savs ātstējošais ārsts.

ciibina
Ja, HPV ir noteikts, nav pilns komplekts, bet tie sliktie ari ir...

Martini

Meitenes, man hpv nenoteica... Kā tās analīzes taisa? 25.maijā ekscīzija. No tiem audiem arī var taisīt analīzi uz hpv?

Zirnis

Meitenes, man 10 dienas pēc ekscīzijas, 4 dienu ir arī mēnešreizes, šodien wc izkrita milzīgs recekļu gabals, tas ir normāli?

Zirnis

Atbildēšu pati, ja nu vēl kādai. Sazinājos ar dakteri un tas ir ok. Nokrita viss drīzāk krevele. Tajā dienā asinoja daudz. Viena diena gultas režīmā un nu atal asiņo viegli.

Martini

Meitenes, help!!! Neko nesaprotu...

Kas secināms no analīžu rezultātiem!?

Kordelija

Izskatās ka ar izgriezto nepietiks, griezuma līnijās Tev joprojām konstatētas sliktās šūnas un būs jātaisa vēl kāda procedūra.

Martini

Kordelija
Man veica divus griezumus ar cilpu. Tāpēc divi fragmenti. Un gandrīz noasiņoju, tāpēc šādu atbildi dzirdēt vēlējos vismazāk Nevar būt, ka starp abu fragmentu līnijā sliktās šūnas? Šodien dokai uzzvanīšu...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18314117