Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Viss par un ap CIN I; II; III, dzemdes kakla konizāciju, kolposkopiju.

Blaazma

zance

Martini
Tā nu izskatās,ka process ir plašāks par griezumu.Pretējā gadījumā būtu rakstīts,ka griezuma līnijas tīras. Diemžēl

Mans updeits - biju 7.jūnijā uz 4.kolposkopiju, kur pateica, ka pat pēc visas ekscīzijas un 2 biopcijām CIN I un CIN II tur joprojām ir. Gaidu rezultātus, taču nopratu, ka būs jātaisa vēl viena ekscīzija.

Pēc 1.ekscīzijas uzreiz vakcinējos ar Gardasil (140 eur viena pote, khe-khem...), lietoju Papilocare (1 nedēļai - 40 eur). Dzēru sarkanā āboliņa tējas un ko tik vēl ne.

Palasīju komentārus par grūtniecību - pēc ekscīzijas grūtniecību nedrīkst plānot 6 mēnešus, taču mans ginekologs un Žodžika, kas taisīja kolposkopiju, teica, ka grūtniecība var būt labu pārmaiņu katalizators. Es te tā domāju, ka laikam jātaisa bērns augšā, nav ko. Citādi - gaidīs, gaidīs, atkal ekscīzija patraucēs, vēl kaut kas un attapšos ap gadiem 40 bez iespējām radīt pēcnācējus.

Esmu aktīva, 27 gadus jauna meitene. Nesmēķēju, iedzeru reti, jo nav aktuāli. Daudz sportoju un veselīgi ēdu. Imunitāte kā zirgam. Bet - šeku reku, CIN negrib atkāpties.

MissBea

Es runāju ar savu ginekoloģi, kura tikko atgriezusies no dekrēta un ir iepazinusies ar manu situāciju un par to papilocare lietošanu teica, ka nu ja gribās kaut ko lietot tad var jau lietot, bet principā es sapratu, ka viņš ir bezjedzīgs un naudas izmešana tā ir, svarīgi esot vispārīgi stiprināt imunitāti.

MissBea - nu, arī pote jau nav 100% risinājums, ja vien neesi sapotējies tajos 10-12 gados pirms kļūsti seksuāli aktīvs un pieaug interese par čaļiem. Ķēros pie visiem salmiņiem. Šķita, ka palīdzēja, bet laikam jau, ka tomēr ne.

Zirnis

Meitenes, ka jums ar mēnešreizēm pēc konizācijas? Man jau ir 3 vai pat 4 mēnešreizes viss kā pēc kalendāra, bet mēnešreižu sākumā asinis ir brūnas un pat ar dažiem recekļiem? Par to satraucos, agrka nekad tādu receklišu nebija.

Papildināts 19.06.2021 19:07:

Mačuks teica, braukt uz atkārtotu pārbaudi pēc pus gada! Vai tiešām tik ilgi jāgaida? Kāda nav braukusi ātrāk?

Meittene

Mans stāsts ir sekojošs: 15.09.2020. CIN II, konizācija.

Vizīte 20.03.21., analīzes lieliskas. Mačuks deva zaļo gaismu grūtniecībai. Pa šo starpposmu 2 gardasil vakcīnas.Aprīlī plānoju 3.Gardasil vakcīnu, bet MR nebija - tests pozitīvs, līdz ar to arī Gardasilu atliku (jo var vakcinēt 12 mēnešus pēc 2.devas).

Šobrīd pilnas 13 grūtniecības nedēļas. Nu, redzēsim, kas un kā būs tālāk...

Sveikas!
Esmu saņēmusi savus rezultātus. Vai kāda var padalīties pieredzē? AH (ASC-H neskaidras nozīmes daudzkārtainā plakanā - (skvamozā) epitēlija šūnu atipiskās izmaiņas, nevar izslēgt HSIL) Iekaisums.

Pirms pusgada bija A1 un daktere teica, ka varu neuztraukties

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18314117