Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Viss par un ap CIN I; II; III, dzemdes kakla konizāciju, kolposkopiju.

Blaazma

Sveikas!

katre
Dakateris saka, ka tas esot normāli, ka konizacijas rezultātā, ne tā kaut kas pieskāries/piededzinājies mazliet pie dzemdes kakla sieniņas, tādēļ tās asinis arī esot.
mīļais cilvēks, ar pirmo iespējamo laiku pieraksties pie kāda SPECIĀLISTA,kurš kaut ko tādu nesauc par normu, it sevišķi, ja bijis CIN3. Vairāk kā gadu atpakaļ bijusi konizācija, nu taču nevar būt, ka tik ilgstoši asiņo. Man pašai konizācija nav bijusi, bet nu lasu daudz un dažādu info par šo tēmu, kur asiņošana starp MR ir diezgan nopietns simptoms. Nejoko un izdari pareizās prioritātes, bērna radīšana, manuprāt, paliek otrajā plānā, ja notiek kaut kas tāds un tik ilgstoši Es vēlu Tev visu to labāko un būsi vesela, un būs arī bērniņš

Tigresss
es lasīju Tavu pieredzi un skudriņas pār ķermeni skrēja, traki, kas nav jāpiedzīvo cilvēkiem. Ļoti smagi, ļoti. Es esmu par to, ka jāraksta, jāstāsta savi stāsti, savādāk tik skopa info, ka reizēm nezini,kur, ko meklēt, kāpēc utt.... tad nu šeit vismaz var kaut ko mēgināt izprast, salikt kaut cik pa plauktiņiem utt' Veseļibu Tev!!!

uguntin_a
Bet mans stāsts ir jau 4 gadus vecs, dzīvoju un strādāju un ceru, ka šis murgs beidzies.
Tik pat pozitīvi arī turpmāk!!!

3bit3bit
andriz nekas,ka tikai cin2/3 ar ieaugušām kriptām.kas bija ar tām kriptām,vairs nevaru atrast info. Un neka par griezuma liniju.. Nezinu zvanisu rit dakterei.zb dusma

Zirneklei bija ieaugušas kriptas, ja nemaldos, gan ienāks un pastāstīs. Turies, nenokar snīpi un, lai Tava apņemšanāspar veselīgu dzīvesveidu realizējas! Paskati to manu pēdējo linku, tur labas tabulas par šo tēmu

3bit3bit , Blaazma

Meitenes, manuprāt, es apmeklēju lielisku dakteri. Nezinu, vai te drīkst minētus vārdus , bet eju pie Dr. J. Vītola.

Attieksme, atsauksmes, tas kā es jūtos apmeklējumu laikā - man vispār nav nekādu šaubu par viņu kā ārstu. Uzticos pilnībā. Vismaz līdz šim tā bija. Man likās aizdomīga tā asiņošana, bet ja jau divas reizes viņš man apgalvoja, ka tas NAV NEKAS TĀDS, tad nu sapratu, ka tā tas vnk ir. Viņš teica, ka tas esot novērojams daudzām pacientēm pēc konizācijas. Bet tagad, pirms pāris dienām man bija saruna ar draudzeni, kuras mammai bijusi konizācija un viņa teica, ka dakteris ļoti interesējies tieši par asiņošanu PĒC konizācijas. Viņai teikts, ka tas nav normāli , un, bez maz vai , ja tas turpinās gadu, tad var būt tā, ka jāizņem visa dzemde.

Pēc šīs informācijas arī sāku vairāk aizdomāties un reāli arī uztraukties. Esmu pierakstījusies pie dr. Tirānes un decembri- vismaz kāda cita ārsta viedoklis.

Forumos par asiņošanu PĒC konizācijas es neatrodu vispār nekādu informāciju. Arī esmu viskko izlasījusies krustu šķērsu, bet šādu info nēesmu uzgājusi...

zakeec

Katre - nezinu neko par šo dakteri, bet man arī tika uzsvērts ka tas NAV normāli. Man konizācija bija maijā, augustā parādijās sāpes seksa laikā, neliela asiņošana pēc tam. Bija pastiprināti krēmīgi izdalījumi. Mana gin doka sabijā reāli, aizsūtoja mani pie Jermakovas, Jermakova paņemā ārpus kārtas, izrādijā ka man atsākas Mr (pēc divām dienām tieši sākās) un ir izaudzis polips. Jāska gan ka pēc mr sāpes pazuda ar visu smērēšanos, vakar biju pie savas gin dokas uz usg, polips nekur nav pazudis (Jermakova pieļava iespēju ka ar MR pats pazūstu).. Tagad jārakstās uz histeroskopiju.

Ja tas ir polips, Jermakova teica ka viņiem patīk izvedoties pēc konizācijas, visticamākais no rētaudiem, audiem, kas veidojas dzīšanas procesā... Polips arī var traucēt ieņemt bēbi.

elkenriZ

katre
Cik cāli palasa, tad J. Vītols ir labs attiecībā uz visam operācijām u.c. problēmām, attiecībā uz šo tēmu es neko par viņu neatradu. Es drošības pēc ietu pie citas dakteres uz konsultāciju, bet pie tādas, kas ir speciālists šajā jomā. Tik ilgi dzīšana nenotiek, kādēļ nepiedāvā piededzināt vai kādu citu risinājumu?

Pagājušā gada augustā man veica konizāciju (diganoze CIN III smagā formā), pēc konizācijas man joprojām katru mēnesi ir neliela asiņošana starp mēnešreizēm.

Vai tu esi gājusi uz kolposkopiju ik pēc 6 mēn., t.i. šogad februārī un augustā? Ko rāda kolposkopijas rezultāti?

3bit3bit
cin2/3 ar ieaugušām kriptām Blaazma
Zirneklei bija ieaugušas kriptas, ja nemaldos, gan ienāks un pastāstīs

Jā, bet man tā arī neizskaidroja, kas tās ir. Es sapratu tā, ka tās kriptas bija tie izaugumi , grubulīši, jo pati displāzija - cin2/3 ir pa dzemdes kakla gļotādu. Salīzināšu ar plaukstu, lai saprastu ko gribu teikt: displāzija - sausa āda, kārpa - kriptas. Tas kā es to bildi sapratu.

3bit3bit
Vai tev ir herpes vīrus?

Herpes vīruss nuu jā, ne uz dzimumorgāniem protams, bet pēdējā aukstumpumpa bija pirms gada.
Nu prasišu dakterei kas tas ir nakam ceturtdien uz apskati.
Nezinu liekas ka nekas tur nedzist,vai ta ir ta krevele,kas nak ārā,brūni izdalījumi diezgan ir.

elkenriZ

Nē, viņš nav sūtījis uz kolposkopiju, ņēmis tikai citoloģiju vairākkārt. Kaut kā iejaukties un izlabot to asiņošanu arī nav piedāvājis un teicis, ka būtu vajadzīgs- piedzedzināt utml. Vnk pateica, ka tā pēc konizācijas varot būt un mainīt tur neko nevar.. Asinis parādās apmērām nedēļu pirms MR. Tad ir MR. pēc tam kādu laiku ir miers- līdz brīdim, kad atkal tuvojas MR. Skatoties apskatē dzemdes kaklu, viņš redz to vietu, kur nepareizi piededzināts, bet kopumā dzemdes kakla tīrība un izskats esot ļoti labs.

zakeec

Bet vai tad dakteris to polipu neredzētu ne apskates, ne usg laikā? Tas viss man ir taisīts, es regulāri pie viņa eju. Šobrīd esmu pierakstījusies pie dr.Tirānes, par Jermakovu nēesmu neko dzirdējusi. Bet varbūt arī Tirāne nav īstais variants šajā gadijumā.

Vai varat ieteikt kādu ārstu?

Katre
Nav sūtījis uz kolposkopiju... KKooooooo?????
To ārstu norakt!!!! Ta ari pazvani viņam un pasaki!!! Atri pie cita arsta un uz kolposkopiju.
Varu tev ieteikt loooti labu dakteri,pie kuras veicu visas proceduras.

Papildināts 17.11.2015 10:16:

Man nav pat ko teikt, Katre loti ceru ka viss ir kartiba, bet meitenes man piekritis, ka tev steidzami jamekle kur aizskriet un uztaisit kolposkopiju ka ari normali,lai paskatas kas tev tur notiek...
Ja velies uzraksti privati iedosu tev kontaktus.

3bit3bit

Mjā, neatceros vairs par kādu laika periodu viņš teica, ka jātaisa kolposkopija atkārtota, man liekas 1, 5 pēc konizācijas teica, ka uztasīs. Vislaik ņem tikai citoloģiju. Pat nezinu vairs kāpēc..

Tiešām esmu šokā.. man vislaik tika teikts, ka tas ir it kā ok, līdz brīdim, kad sākas nejauša saruna ar draudzeni.. šausmas!!!

Man pieraksts ir uz 7.12.- bet laikam jāiet kkur ātrāk. Uzrakstīšu Tev ziņu par ārstu.

Princa

katre

Kur Tev taisīja konizaciju ?

dr. Vītols ir superīgs operējošais ginekologs,bet viņš nav ONKOGINEKOLOGS. Ja jūties satraukta pieraksties pie onkoginekologa uz pārbaudi.

Vēl variants,ka asinošana varētu būt saistīta ar hormonālā cikla nobīdēm,tad dr. Tirāne derēs,bet onkoloģija nav viņas lauciņš.

Sveikas! Pagājušā gada augustā man veica konizāciju (diganoze CIN III smagā formā),

Šī jau ir spēcīga diagnoze kur Tev visu laiku pēc konizācijas ir jābūt stingrā onkoginekologa uzskaitē

3bit3bit
Neārdies.

Tigresss ari kolposkopijā vēzi diagnosnespēja ticēt,bet protams,ka uz kolposkopiju jāiet.

Tu nekad nesapratīsi to, cik patiesi vērti ir Tavi vecāki, kamēr pats nekļūsi par tādu !

Princa

Konizāciju pats Vītols taisīja. Visu pie viņa klinīkā esmu darījusi. Pirmo reizi man kolposkopiju taisīja Gaiļezerā, bet man nepatika tur attieksme, tāpēc pārgāju pie Vītola un viņš taisīja vēlreiz- lai būtu pārliecināts par to, kas jādara tālāk.

Pirmais, kas mani sāk satraukt bija tas, ka nepalieku stāvoklī, bet tagad skaidrs, ka ar to asiņošanu arī kaut kas nav kārtībā/jādara.

Tad, laikam, Tirānes vizīte pagaidām jātliek un jāmeklē onkoginekologs.. No paziņām man neviens neko neieteiks- nav šādu problēmu. Varbūt Jūs kāda?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18314117