Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Viss par un ap CIN I; II; III, dzemdes kakla konizāciju, kolposkopiju.

Blaazma

ciibina

tevita
Ekscīziju var veikt gan par maksu, gan valsts līdzekļiem. Vidēji 10 dd laikā ir atbilde par izgriesti materiālu.

Lifeis
zinu,ka polipi var veidoties hormonu izmaiņu rezultātā, tas gan visticamākais nav galīgi saistīts ar Cin. Veselību!

Whatever you think your life is going to be like, just know it's not gonna be anything like that.

Labdien. Vai varat ieteikt pie kādiem speciālistiem veicat koloskopijas pārbaudes un konizacijas procedūŗas?

ciibina

pleetere
Šeit jau daudz minētais Dr Mačuks.

Whatever you think your life is going to be like, just know it's not gonna be anything like that.

Sveiki, īstenībā pat kautrējos ko jautāt bet vakar man bija dzemdes kakla elektroekscīzija, protams uzjautāt Gaiļezerā nesanāca, visi kaut kur skrēja utt bet kā jums pēc procedūras bija ar tualetes apmeklējumu (nr2), nez kāpēc bet tāda kā paranoja iet, mazums kas pārplīsis utt

zance

Meowz
Viss kārtībā,nekas tur nepārplīsīs. Tur tak nošņāpa gabaliņu nevis vēderu sašuva ar retiem trākļdiegiem

zance
Liels paldies, nomierinājāt mani

zance

Meowz
Nu,varbūt vienīgi nevajadzētu grāvjus rakt,kartupeļu maisus staipīt un citas fiziski smagas lietas veikt

Sveikas!

Man ar tikko veikta elektroekscizīcija, tika konstatēts cin2.

Šobrīd saudzīgais režīms. Cik nu saudzīgs ar aktīvu rāpotāju mājās.

bet ne par to stāsts. Mani pārsteidza, ka apdrošināšana man atteica segt operāciju. Pamatojums -
Lāzer- vai termoablācijas tehnikā veiktās operācijas ir atlīdzību programmas izņēmums.

Vēršos pie jums ar jautājumu, vai jums arī nesedza?

Jo domāju varbūt ir vērts diskutēt ar apdrošinātāju.

Sveiki. Vai kādai ir pieredze ar HPV73 pozitivs? Ko tas varētu nozīmēt? Visi pārējie negatīvi.

Labvakar, te atkal esmu es. Pagajusaja gada bija konizacija, sledziens CIN1 pec biopsijas. Sodien biju uz atkartotu viziti un dakteris vecot parbaudi teica ka etikskabe normala bet lugola prove iekrasojas, tas nozime ka man atkal CIN1 ? Jo vins negribeja neko teikt, bet mineja ka nav labi, jasagaida citologijas rezultati, tagad neatrodu mieru, atkal bus jaiet visam cauri...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18314117