Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Viss par un ap CIN I; II; III, dzemdes kakla konizāciju, kolposkopiju.

Blaazma

Tas ir kaut kāds nebeidzams stāsts, pec gāda pēc ekscīzijas man atkal citologijā LSIL, un pozitīvi joprojām HPV. Man ir tāds izmisums, kāpēc atkal tas parādījās... arsts ir atvalinājumā un lai kaut ko jautāt jāgaida oktobra vidus. Vai ir kam biji divreiz un tad viss apstājāies ? Nezinu kur likties no atkārtotām bailēm.

ciibina

Lifeis
Man ļoti žēl, ka atkārtoti ej šim cauri. Man 5 gadu laikā 3x ir bijušas ekscīzijas, šobrīd vidus otrajai grūtniecībai un zinu, ka visticamākais būs jāgriež arī 4x. Netieku vaļā no HPV, visu laiku pozitīvs, arī, kad analīzes bija labas. Plānoju apmeklēt imunologu pēc grūtniecības, varbūt ir kaut kas, ko darīt lietas labā, ja ne, zinu, ka var nākties kaut kad domāt par dzemdes izņemšanu, lai šī epopeja vienreiz beigtos.

Whatever you think your life is going to be like, just know it's not gonna be anything like that.

ciibina
Paldies ka atbildēji, bet ko saka ārsts tev, kāpēc nevar tikt vaļā no HPV vai kas varētu būt par iemeslu biežai CIN atgriešanai ? Esmu taisījusi ari potes, bet redz ka nepalīdzēja. Dažreiz liekas ka tiešām labāk visu izņemt, bet hpv jau tapat paliks pat bez visas dzemdes un var jau citur savu slikto darbu darīt vai es ko jaucu, jo laisiju ka var arī mutes gļotādā parādīties. Vai esi ko dzirdējusi par šo ?

ciibina

Lifeis
Īsti nekomentē, vnk atgriežas. Abi ar vīru aiziesim pie imunologa un domāsim ko darīt tālāk. Esmu lasījusi šausmu stāstus,ka var iemetināties vēdera plēvē un kur tik vel ne, bet primāri tas ir dzemdes kakla, rektālais un mutes vēzis, kas rodas no HPV. Bet nav tā, ka tas vīruss staigā un meklē muti pa visu ķermeni, tas tomēr ir cits inficēšanās veids, cita imūnsistēmas grupa darbojas, viss citādāk. Domāju, ka pie naskākas dzemdes kakla nogriešanas + imunitātes uzlabošanas ar medeikamentiem, sistēmām un ko tik vel ne, tomēr izdosies ar visu šo tikt galā.

Whatever you think your life is going to be like, just know it's not gonna be anything like that.

Meittene

Sveikas meitenes. Sen šeit neko neesmu rakstījusi. Man CIN1 atklāja pirms 3 gadiem papildus ar hpv. Daktere lika dzīvot dzīvi un kontroles vizītes ik pa 6 mēneši. Pēc gada atkārtota pārbaude un nekas nebija mainījies. Pēc jaunākajām vadlīnijām, ekscīziju un pārējās procedūras veic, ja no CIN1 pāriet uz CIN2 utt. Tā nu es laimīgi dzīvoju un nākamo kontroli nozīmēja tikai pēc gada. Bet kāda laime - pa to laiku es paliku stāvoklī un 2022.gadā satikos ar savu meitiņu, līdz ar to arī vizīte pie manas dakteres izpalika. Tā nu šogad beidzot saņēmos un aizdevos pie savas dakteres. Konsultācijas laikā uzreiz paņēma uztriepi un veica kolposkopiju. Liels bija mans pārsteigums,ka hpv man vairs nav, bet CIN1 ir vēljoprojām. Daktere teica,ka audu bojājums ir samazinājies. Tā nu nākamā vizīte tikai pēc gada. Neizslēdzu, ka mans CIN1 var arī kļūt par CIN2,bet nu šeit vienkārši gribēju ierakstīt, lai meitenes neraksta sev testamentu, ja ir tikušas pie rezultāta CIN1. Un hpv izrādās arī var pazust. Veiksmi visām, kuras ar šo cīnās

Meittene
Kāds prieks par tevi. Tad jau laikam laimes atslēga ir mazulis

Papildināts 29.09.2023 06:45:

Meittene
Jātaisa arī man otrs bebis ))) Vai tu esi pa šo laiku kaut kā stiprinājusi imunitāti ?

Neizlasīšu visas 300 lapas, bet varbūt kādai mana pieredze noderēs. 22/23 gados atklāja, ka man ir pozitīvs HPV, nosūtīja uz kolposkopiju, kur atklāja ne vien CIN1, bet pat CIN3 (šeit gan jāpiebilst, ka izrādījās, ka biopsijā bija sajaukts un CIN3 nekad nav bijis). Veica konizāciju, sapotējos ar mega dārgo poti, nākamajā vizītē man bija pazudis gan HPV, gan CIN. Pusgadu vēlāk HPV atgriezās, katru gadu eju uz kolposkopijām, bet CIN nav parādījies.

Ārste pateica, ka ar HPV var dzīvot, diemžēl viņš var parādīties un pazust. Biju arī pie imunuloģes, nodevu visas iespējamās analīzes, neko neatklāja - "vesels kā rutks".

ciibina
Vai pēc 3 ekscīzijām, tev būs dabīgas dzemdības vai ķeizars?

Papildināts 18.10.2023 16:58:

Man ir bijusi 1 ekscīxija un tagad arī grūtniecība. Kaut kā negribas,dabīgas dzemdības pie rētaudiem uz dzemdes kakla.

Sveikas! Nezinu, kur citur "ilzikt" savu sāpi, kā tikai šeit! Pirms kāda brīža biju pie ginekoloģes, paņēma arī skrīningu. Šodien ārste zvana- vārds pa vārdam, izrādās, ka man ir pozitīvs HPV (31, 33, 35 utt.utjp.). Onkocitoloģiskā grupa A1. Ārste saka, ka pagaidām - neko. Pēc gada jāiet atkal novēorties. Bet, protams, ka man neomulīgi! Tiešām gadu aizmirst itkā nekas nav. Vai, varbūt, vajag vēl citas analīzes un rakstīties pie dr. Mačuka?!

ciibina

Maija1000
Pirmā grūtniecība- akūts ķeizars, tagad otru ceru dzemdēt pati, bet to pateiks 3.skrīningā. Lietoju lielo devu pg, lai kakliņš smuks un garš, bet, ka ekscīzijas traucētu dzemdēt, to man vel neviens nav teicis. Vairāk satraucas tieši, lai kakliņš grūtniecību iztur.

Navnebusnekad

Nav nekur nepieciešams tev šobrīd doties, jo uztriepe ir laba, stiprini imūnsistēmu un pēc gada atkārto analīzes.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18314117