Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Viss par un ap CIN I; II; III, dzemdes kakla konizāciju, kolposkopiju.

Blaazma

SaintRose

Sveikas!

Konizācija Cin2/Cin3 bija jau pirms 10 gadiem.

Biju pie ginekologa uz pārbaudi un viņa mani pārsteidza, ka atkal ir izmaiņas kaut kādos likumos un tagad neņem pārbaudi uz citoloģiju, bet uz HPV vīrusu. Tas man atnāca negatīvs, bet tagad es sevi šaustu, ka vai nevarēja paralēli ar negatīvu HPV attīstīties citoloģija?

1 / 2

Lilija

SaintRose
Nezinu, ko daktere teica, citoloģija tiek ņemta un papildus tiek noteikta vīrusu klātbūtne. Es tikko oktobrī taisīju skrīninga analīzes.

Paskaties e-veselībā pārbaudes rezultātus, noteikti atradīsi atbildi.

Papildināts 15.01.2024 17:29:

Atvaino, nevis e-veselība, bet datamed.lv

Brīvība ir spēja būt laimīgam neatkarīgi no apstākļiem.

SaintRose
Varbūt Tev citoloğija nesen taisīta, tāpēc šobrīd pietiek tikai ar HPV analīzi. Tur jāskatās pēc situācijas. Es regulāri gāju uz kontrolpārbaudēm, un pēdējā man arī Dr.Mačuks paņēma tikai HPV analīzi.

SaintRose
Pārsteigums tie jaunie likumi- cik tad bieži drīkstēs uz citoloģiju (ar negatīvu HPV ) nodot analīzes? Negribu baidīt Tevi, bet man ar negatīvu HPV ik pēc 6 mēn. pēc katras konizācijas jau bij CIN1, ginekoloģe toreiz stāstīja, ka daudzas sievietes uz citoloģiju atnāk ik pēc pusgada piesardzībai, pat ja viss vienmēr ok. Tagad laikam neveiks to analīzi tik bieži?

Sveiciens visām! Man atklāts CIN1, tā ka vēl nav tik traki Pirmo Gardasil šodien jau iepotēju (brr, pie manas ģim.ārstes 193 eur. nez, ir vērts nākošās meklēt kaut kur lētāk..?) .

Man ārstēšanai izrakstīts vagināls krēms PAPILOCARE , jālieto 6 mēnešus,

Par vadlīnijām - nu dr. Vasaraudze tieši teica, ka vakar klausījusies starptautisku gin. konferenci par cilvēka papilomas vīrusu...diemžēl mūsu Latvijas vadlīnijas un to izmaiņas iet pilnīgi citā virzienā, nekā pārējā pasaule uz to skatās un cenšas šo ligu apkarot.

Manu valsts ginekoloģi, kas pie 2 pozitīviem vīrusiem vīrusu analīzē, nenosūtīja mani uz kolposkopiju, kaut reāli man jau ir CIn1 Vasaraudze nevainojot, ļoti daudzi ārsti esot biebiedēti no cilvēkiem, kas sūdzas, ka viņus nosūta uz kādu maksas izmeklējumu ārpus valsts vadlīniju programmas. Ārstu par šīm sūdzībām sauc "uz paklāja" uzraugošās institūcijas. Kaut kādā brīdī ārsts notrulinās un vienkārši nesūta vairs nekur par maksu, ko vadlīnijas paredz, to arī piedāvā , un miers. Bet mūsu Latvijas vadlīnijas nav labas , pat igauņiem un leišiem esot daudz labākas un piesardzīgākas

Man daktere stingri pieteica ignorēt vadlīnijas un 1x gada par maksu skatīt kolposkopā un vīrusu analīzi, kas arī ir par maksu. Tad, ika pa kaut kādiem gadiem, ierotēsies, ka vīrusu analīzi arī nomaksās valsts, jo "vadlīnijas" tobrīd to paredz. Bet reāli tas viss ir vajadzīgs daudz, daudz biežāk.

Pēdējās izmaiņas: rudgo, 24.01.2024 16:25.
Pēdējās izmaiņas: rudgo, 24.01.2024 16:26.

Sveiki! 193€ tā ir 1 pote? Un vajag vēl divas es pareizi saprotu?

meerija23
Jā, pareizi.

Tas taču ir ārprāts

Sveikas, esmu pēc kārtējās kolposkopijas, kas gadu pēc konizācijas atkal ir pozitīva un tas HPV joprojām aktīvs. Mēğinu būt pozitīvi noskanota, bet kaut kā rokas nolaiźas. Meitenes ko vēl var palietot lai uzveikt to HPV, varbūt kāda ir laba pieredze ar kādiem vitamīniem vai augiem kuri palīdzēja pacelt imunitāti un uzveikt HPV?

Sveikas ,man bija pozitīvs hpv 16,oktobrī bija elektroekscīzija ,pēc ekscīzijas savakcinējos ar gardasi.3 mēnešus vēlāk biju uz parbaudi ,kur hpv 16 negatīvs un citoloģija a1,bet ir parādījušies jauni simptomi dedzināšana tajā vietā,biju pie dakteres saka ka neko sliktu neredz un izrakstīja svecītes mikloflorai,vai tas tā kā būtu normāli tās sajūtas?Vai kādai kam bijusi ekscīzija arī pec kāda laika bijušas tādas sajūtas?Vai tomēr jasatraucās?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18314117