Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Viss par un ap CIN I; II; III, dzemdes kakla konizāciju, kolposkopiju.

Blaazma

Sveikas dāmas! Kolposkopijas biopsija apstiprināja CIN 3, ir arī simptomi asiņošana starp mēnešreizēm. Vēlos veikt radikālu ārstēšanu, tādēļ meklēju mūsdienīgu ginekologu, kas būtu gatavs izņemt dzemdes kaklu un dzemdi, jau pie šīm indikācijām, bērni jau ir un vairāk dzīve nevēlos, bet vecuma dēļ diemžēl neatbilstu, man ir tikai 29. Ģimenē ar šo jau esmu saskārusies, mammai ir izņemta dzemde, dzemdes kakls un olnīcas. Nevēlos vilkt garumā un veikt šāda veida operāciju un ģimenes ārsts atbalsta manu izvēli, ber diemžēl ginekoloģe uzskata, ka esmu par jaunu un nevēlas atbalstīt šādu op. Ceru uz atsaucību un ieteikumiem.

Sveikas meitenes! Palīdziet man saprast, kāpēc pēc konizācijas pagajušajā gadā kad biopsijā uzrādīja ka ekscīzijas līnas tīras man šomēness atkal CIN1, pagāja tikai pusgads un atkal, tas nozīmē ka man šīs vīruss sēž dziļāk ? Pie ārsta tikai nākamajā mēnesī, es atkal uz stresa, ka būs jāiet atkārtotai konizācijai cauri...

Meitenes, palīdziet lūdzu tikt skaidrībā ar analīzēm pēc elektroekscīzijas!

Papildināts 10.03.2024 14:52:

Kurā vietā jums analīzēs parādās tās līnas? Varat kāda parādīt analīžu rezultātu dok.? Man viņas nav tīras vai kas nav ok, bet abos paraugos ir CIN III. Pirmajā biopsijā bija CIN II

lunatka

Līnijas

lunatka

To es saprotu, jā - līnas=līnijas, bet tad sanāk, ka manā gadījumā griezuma līnijā ir tas CIN III un jāgriež dziļāk, savukārt ārsts pa telefonu apgalvoja, ka viss ir izgriezts! Tāpēc neko vairs nesaprotu!

lunatka

Slēdzienu nevaru izlasīt,bet parasti,ja rezekcijas līnijas nav tīras,tas nozīmē,ka "veidojums" nav pilnībā izgriezts.

Meitenes, es lasīju, ka papildus šai vēl ir slēgtā grupiņa? Viņa vēl darbojas?

Sveikas, meitenes!

Šī grupiņa pēdējā mēneša laikā man tik daudz palīdzējusi. Esmu pārlasījusi vairākus gadus atpakaļ līdz esmu nokļuvusi tur, kur esmu un saprotu, ka pateicībā man jāpadalās arī ar savu stāstu. Varbūt kādai noder.

Tātad, man šogad būs 36,ir bijušas divas grūtniecības. Ginekologu apmeklēju regulāri. Nekādas problēmas nav bijušas. Viss sākās ar to, ka 13.02 nodevu skrīninga analīzes un saņēmu hpv 16/18  pozitīvs . Tālāk, protams, sekoja daudz stresa, neziņas un pieraksts uz kolposkopiju. Par cik nebiju gatava gaidīt, tad gāju uz privāto klīniku.

Papildināts 30.03.2024 19:43:

Pēc nedēļas jau veicu kolposkopiju. Daktere teica, ka izskatās pēc cin 2 un veicām biopsiju. Tā arī apstiprinājās

Papildināts 30.03.2024 19:50:

Par cik atnāca slēdziens, ka jāveic elektroekscīzija ar cilpu, tad sāku meklēt info par šo. Pēc mēneša veicu arī to. Nu ir pagājusi nedēļa. Pati procedūra bija vietējā narkozē. Sākumā brīdināja, ka pēc anestēzijas sirds sitīsies straujāk un var trīcēt rokas un kājas. Tā arī bija, bet tas ātri pazuda. Anestēzija nebija sāpīga, divos punktos neko nejutu, divos nedaudz, bet nekas savādāk kā pie kolposkopijas. Tad sākās procedūra un kopā ar anestēziju neaizņēma vairāk par 5min. Kopā ar sarunām kabinetā pavadīju 15min. Uzreiz veicu arī Gardasil vakcīnu. Un pati aizbraucu mājās ar auto. Neesmu no Rīgas un brauciens aizņēma 45min. Nekādas sāpes nebija, vakarā aizgāju arī bērnam uz koncertu. Pirmo nedēļu gan pavadīju mājās miera režīmā, bet tas laikam bija vairāk psiholoģiski vajadzīgs. Visu šo nedēļu bija ūdeņaini izdalījumi nelielos daudzumos. Šodien parādījās nedaudz jau arī asiņaini. Cik sapratu tā varot būt. Ceru, ka iztikšu bez citām komplikācijām, jo atnāca biopsija, ka viss ir izņemts un nu jāiet pie ārsta tikai pēc 6 mēnešiem

Princa

Unce22
Nezinu vai Tev vairs tas aktuāli, bet Tavā situācijā iesaku Vītola privātklīniku.

Tu nekad nesapratīsi to, cik patiesi vērti ir Tavi vecāki, kamēr pats nekļūsi par tādu !

PPASTĀVĪGAIS

CT = +36.6°

Navnebusnekad

07.11.2023, 18:20

Sveikas! Nezinu, kur citur "ilzikt" savu sāpi, kā tikai šeit! Pirms kāda brīža biju pie ginekoloģes, paņēma arī skrīningu. Šodien ārste zvana- vārds pa vārdam, izrādās, ka man ir pozitīvs HPV (31, 33, 35 utt.utjp.). Onkocitoloģiskā grupa A1. Ārste saka, ka pagaidām - neko. Pēc gada jāiet atkal novēorties. Bet, protams, ka man neomulīgi! Tiešām gadu aizmirst itkā nekas nav. Vai, varbūt, vajag vēl citas analīzes un rakstīties pie dr. Mačuka?!

Kādas citologiskas analīzes Tev ņēma? Parastās vai šķidruma citoloģija? Man hpv 16, un 18. Negatīvs, bet citi augsta riska HPV pozitīvi, pēc tam no šī pozitīvā HPV rezultāta, ņēma uzreiz šķidruma citoloģiju, tur rakstīts A1 norma, bet tagad nesaprotu, vai arī šīm citologijas analīzēm nav jēgas ticēt un uzreiz skriet taisīt kolposkopiju?, vai arī šīm analīzēm vairāk var ticēt jo dod līdz 70% pareizu rezultātu, nekā parastā, kas ņemta un skatīta uz stiklina?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18314117