Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Viss par un ap CIN I; II; III, dzemdes kakla konizāciju, kolposkopiju.

Blaazma

Man ņēma šķidruma. Cik sapratu parastās nav ar tādu precizitāti un var uzķert un neuzķert problēmu.

Neesmu spečuks, bet mana ārste teica, ka jebkurā gadījumā ieteiktu kolposkopiju, ja kāds no augsta riska būtu pozitīvs. Un arī to, ka pat ja man būtu tikai cin 1 ieteiktu veikt elektroekscīziju, jo pozitīvs 18.

Droši vien labāk konsultēties vēl.

Biju pie valsts ginekologa, par cik nevaru viņu sazvanīt un pati arī dēļ šādām analīzēm nezvanija, tad nācās meklēt info šeit cālī, noteikti apmeklēšu Jūsu ieteikto dr. Mačuku uz kolposkopiju, un tad jau skatīsies, kas būs tālāk, žēl, ka no valsts ārstiem ir tik vienaldzīga attieksme pret šo visu, un šīs jaunās vadlīnijas ir pilnīgi garām, ir paredzēts, ka tagad hpv analīzes visām veic no 30 gadiem un ja uzradās pozitīvs tad automātiski citoloģija, vēl pirms 3 gadiem cits valsts doks pat nepaņēma uz hpv, takā cik ilgi viņš tur ir arī nezinu

Papildināts 07.04.2024 11:00:

Skidruma citoloģija - jaunā un primārā metode, paņemtās šūnas izpēta speciālā šķidrumā

Papildināts 07.04.2024 11:06:

Vai ir kādai bijusi HPV pozitivs, bet līdz CIN nav attīstījies un analīze ir normā? Cik saprotu viss atkarīgs no imunitātes?

Raffaell0

Kāpēc Tev uzreiz neieteica vakcinēties? Saprotu, Tev bija HPV jau, bet tad sanāk ka gaidīja, kad attīstīsies jau bojājums, veiks operāciju, un tad ja viss ir tīrs, tad tikai iesaka vakcīnu? Jautājums kāpēc ne uzreiz vakcinēties, lai izvairītos no iespējamiem bojājumiem?

Papildināts 08.04.2024 11:58:

Princa

Ko tu domā? Arī esi vakcinejusies..

Sveikas!

Ko nozime HPV68, HPV59, HPV66 UN 51 pec skrininga rezultatiem.?

pasmaidi_koši

roze35
Man ir 16tais pozitīvs un nav cin. Taču tika nozīmēta kolposkopija un veikta ekscīzija, jo kakls nebija ideāli pārredzams. Sasodīti ilga dzīšana pēc manipulācijas... Ārsts saka, ka šī procedūra arī var būt par iemeslu hpv negatīvam rezultātam pēc pusgada. Tad jau redzēsim.

http://wp.me/4UfP0

Sveikas!

Pagājušajā septembrī Dr. Mačuks taisīja jau 2. ekscīziju, kaut gan HPV bija negatīvs jau pēc pirmās. Pirmo taisīju 2020. gadā Gaiļezerā un Dr. Mačule pieļauj, ka toreiz visu tomēr neizgrieza, jo jau pirmajā kolposkopijā 6 mēnešus pēc pirmās ekscīzijas bija LSIL. Tagad uztaisījām CU un HPV analīzes pēc otrās ekscīzijas - HPV negatīvs, bet uzstriepe ASCUS. Mačuks par to neuztraucās, saka, ka galvenais, ka vīrusa nav, un ASCUS visdrīzāk ir vēl ne līdz galam sadzījis dzemdes kakls pēc otrās ekscīzijas. Saka, lai pēc gada atnāku uz kontroli.

Kādai ir bijis ASCUS ar negatīvu HPV?

Sveikas, aprila sakuma nema man uztriepes testu uz so visu plus partnera tests. 3 nedelu jau ir asinosana. Vai kadai ari ta bija? Daktere bus pati tikai nedelas nogale

pasmaidi_koši

Arī es varu atskaitīties, biju pie pie Mačuka, tā kā man ir nevis 16 vai 18., tips, kuri ir agresīvāki, bet ir pārējie (bet arī ne visi), tad viņš teica, ka manā gadījumā netaisa kolposkopiju, jo vadlīnijas to neparedz, izņemot gadījumus, kad ir 16, un 18. Tips, tad taisa kolposkopiju

Papildināts 25.04.2024 09:04:

pasmaidi_koši

Arī es varu atskaitīties, biju pie pie Mačuka, tā kā man ir nevis 16 vai 18., tips, kuri ir agresīvāki, bet ir pārējie (bet arī ne visi), tad viņš teica, ka manā gadījumā netaisa kolposkopiju, jo vadlīnijas to neparedz, izņemot gadījumus, kad ir 16, un 18. Tips, tad taisa kolposkopiju

Papildināts 25.04.2024 09:04:

pasmaidi_koši

Papildināts 25.04.2024 09:08:

Nebiju mierīga un teicu, ka tā pat sirdsmieram, lai uztaisa

Papildināts 25.04.2024 09:08:

Nebiju mierīga un teicu, ka tā pat sirdsmieram, lai uztaisa

Papildināts 25.04.2024 09:14:

Rezultātā bojājumu nav

Papildināts 25.04.2024 09:16:

Teksts pazūd

Es ar savu nesaprotamo analīzi arī aizbraucu pie Mačuka. Teica atkārtot analīzes 3 mēn pēc ekscīzijas un rezultātus sūtīt viņam. Arī viņam likās dīvaini, ka nav norādīts, ka griezuma līnijas tīras. Teica, ka uztaisīs ekscīziju vēlreiz, ja kaut ko analīzes uzrādīs.

Mana ģinekoloģe teica, ka izgrieza lielu gabalu un dzīšana varētu būt 1.5 - 2 mēneši, attiecīgi visi ierobežojumi līdz 2 mēn.

Sveiki, lūgums atsaukties tās meitenes kam bija konizācija. Vai jums pēc šīs procedūras arī smērē pirms mēnešreizēm vai kā savādāk izmainijās cikls ? Es saskaros ar to ka pēc pirmās (pagaidām vienīgās) konizācijas 3 dienas pirms mēnešreizēm sāk smērēt un tā normāli sāk iet dienā kas jāsāk pēc kalendāra. Esmu jautājusi vairākiem ārstiem neviens īsti neko nesaka... pēc konizacijad paradijas ari polips, arste bija domajusi ka tapec ir si smeresanas, nonema polipu bet viss palika ka bija, tik tagad vel pirmajas menesreizu dienas loti lieli izdalijumi. Busu pateiciga ja padalisieties ar savu pieredzi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18314117