Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Viss par un ap CIN I; II; III, dzemdes kakla konizāciju, kolposkopiju.

Blaazma

Meitenes, man ir Cin 1 un Cin 2 jau 2 gadus. Bija cin 2 , pec pus gada cin 1 un atkal cin 1 un cin 2.

tad nu būs tā ekscīzija ar cilpu. Kā ir pēc tam? Viena mamma ar manu stastu, 2 berni, cin 2 un virs 30 nesen rakstija, ka viss ok.

mani interesē vai baigi nesāp un var jaudīgu ne fizisku darbu veikt.

Papildināts 09.05.2024 20:55:

Meitenes, man ir Cin 1 un Cin 2 jau 2 gadus. Bija cin 2 , pec pus gada cin 1 un atkal cin 1 un cin 2.

tad nu būs tā ekscīzija ar cilpu. Kā ir pēc tam? Viena mamma ar manu stastu, 2 berni, cin 2 un virs 30 nesen rakstija, ka viss ok.

mani interesē vai baigi nesāp un var jaudīgu ne fizisku darbu veikt.

Sāpēt nesāp, jo Tev būs anestēzija, vairāk nepatīkami psiholoģiski. Ja darbs ir pie datora, tad nekādu ierobežojumu nav. Iesaku visu dzīšanas laiku sevi pasaudzēt un tiešām ievērot noteiktos ierobežojumus. Dzīšanas laikā, nokrītot krevelei, var pastiprināties asiņošana. Nevajag kautrēties vērsties klīnikā vai pie sava ārsta, ja situācija šķiet kritiska. Kopumā dari, kas jādara, un viss būs labi!

ethereal

Sveikas! Pirms neilga laika saņēmu savas pirmās sliktās analīzes pēc uztriepes - A2 ( ASC-US) un pozitīvu HPV 16. Nosūtīja uz kolposkopiju, pirms 2 dienām biju, jāgaida biopsijas rezultāti.

Pēc kolposkopijas iedeva šādu izrakstu:

Saprotu, ka aina diezgan slikta, kaut vai 8 punktu dēļ.. vai ir kāda iespēja, ka biopsija uzrāda ne tik sliktu rezultātu vai tieši otrādi - absolūti sliktāko (vēzis)? Vai arī tikai pēc šī izmeklējuma neko daudz nevar spriest?

Tā kā saskaros ar šo pirmo reizi dzīvē, esmu nedaudz apjukusi. Radiniecei dzemdes kakla vēzi atklāja pirms nedaudz mazāk kā gada (kā saprotu, pēc kolposkopijas, bet laikam jau apskatē pie ginekologa parastā bija redzamas problēmas), joprojām nav atkopusies, dzīvo pa slimnīcām.. Nebūtu šīs pieredzes, varbūt tik ļoti nesatrauktos...

Ja kādai ir kas sakāms, labprāt uzklausīšu. Paldies!

ethereal

Papildinot savu ziņu, varbūt kādai noder kā cerības stariņš - saņēmu biopsiju rezultātu un izrādās 2 paraugos hronisks cervicīts, 2 citos CIN 1. Pēc iepriekšējā papīra jau gatavojos CIN 3 un lielajai graizīšanai.. dīvaini, protams, kā tie izmeklējumu un analīžu rezultāti savā starpā atšķiras.

Pagaidām noteikts Papilocare kurss 6 mēneši un pēc gada atkārtota analīze, bet vēl neesmu bijusi pie savas ginekoloģes, varbūt pateiks kaut ko citu.

Sveikas. Esmu grūtniecības 8 nedēļa , vakar veicu kolposkopiju bez biopsijas Gaiļezera. Lieta tāda, ka esmu satraukusies par analīžu rezultātiem.

HSIL ll - augstas pakapes daudzkartaina plakana epitelija bojajums. Par cik man skopi skaidroja ka viss kārtība , ka var būt kārtība ja lapiņa redzams melns uz balta šis uzraksts. Ar ko man jārēķinas? Kāda pieredze? Man papildus ir Ac us

Papildināts 06.06.2024 14:30:

Papildus 16 Hpv

Papildināts 06.06.2024 14:33:

Ascus

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18314117