Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Viss par un ap CIN I; II; III, dzemdes kakla konizāciju, kolposkopiju.

Blaazma

Princa , ja godīgi,tqd tagad pec konizacijas juyos vel uzvilktaka par šito visu nekā pirms tam.. Nezinu..varbut tapac,ka nedabūjusi (jociņš)


zakeec

Man arī tagd decembrī jaiet uz kolposkopiju, jo būs pagūjis pusgads kopš konizācijas. OC uztriepes var neprādīt patieso ainu. Gaiļos es esmu pie Jermakovas, esmu ļoti apmierināta.

Tigresss

Blaazma Paldies par atbalstu!

katre šajā gadījumā skatītos uz to nevis kā asiņošanu pēc konizācijas, bet vienārši asiņošanu, un varu tikai piekrist, ka tādai nav jābūt, pat tad, ja tas neliecina neko ļaundabīgu (diskomforts taču utt.).

zakeec
piekrītu, pie Jermakovas ļoti apmierināta biju - rūpīga un ļoti patīkama attieksme.

3bit3bit
Es arī piedomāju vairāk tagad pie dzīvesveida - tur, kur vēl bija kur piesieties. Stresa mazināšana - meditācija, pastaigas svaigā gaisā; nomazināju gaļu, izguļos.

Par hormontabletēm tiešām vērts padomāt, ja riski ir. Mēs ilgus gadus veiksmīgi iztikām ar dabisko plānošanu bez kādiem aparātiem, jo kontraceptīvo bezizeju līdzīgu izjutām (ar auglību viss kārtībā, vid.stāvoklī palikšanas laiks 2 mēneši); un jebkurā gadījumā vīrieša sterilizācija ir ar mazāk komplikācijām, lielāku drošību, vieglāka un lētāka, ja nu palikt stāvoklī totāli nav vēlams.

Hophop
info par apaugļošanos pēc dzemdes kakla konizācijas
angļu valodā nav info? Cik lasīts, problemātiski var būt iznēsāt un dzemdēt (attiecīgi dzemdes kakls neturas ciet vai neveras vaļā, tāpēc dažreiz uzliek šuves / taisa ķeizaru), bet ne palikt stāvoklī. Galvenai - lai esi vesela.


Проснулась, умылась, нарядилась, улыбнулась и пошла УКРАШАТЬ МИР !

Tigresss

Bet tomēr- PIRMS konizācijas man šāda asiņošana nekad nebija. Vienmēr regulāras MR un nekādu problēmu. Pēc konizācijas šī pirmsmēnešreižu asiņošana sākas un joprojām turpinās.

Pierakstījos pie cita ārsta LOCā, pēc 1, 5 nedēļa tikšu un ceru, ka zināšu kaut ko vairāk!


katre
Kaut kāda stipri dīvaina ārsta attieksme. Vai viņš pats atzina, ka tieši viņš tev tātad ir neveiksmīgi ko piededzinājis un vai esi uzdevusi jautājumu: tev ar to asinošanu tagad visu dzīvi būs jāstaigā, ja viņš uzskata, ka viss ir ok, tā mēdz būt un neko nevajag darīt? Vai tev asiņošana pēc konizacijas tā kā uzreiz parādijās vai tomēr pēc kāda laika? Un vai par tiem materialiems ko izņem tu histoloģijsko slēdzienu saņēmi? Vispār fascinē šitie dakteri, kuri pacientu ar nopietnu diagnozi tikai mierina, sevi iedomājas par visu zinošu specu nevis nosūta pie specialista, kas tiešām pārzin konkrēto jomu. Nu nevar viens ārsts būt specialists visās slimībās kaut arī tikai pa ginekologijas līniju.Pilnīgi nepieņemami arī tas, ka koploskopija nav taisīta. No tevis rakstitā saprotu, ka to viņš pats var veikt uz vietas, tad kāpec tas nav darīts, bet ņemta tikai citoloģija, ja visur un visiem liek taisīt ik pa 6 mēn kolposkopiju obligāti? Godīgi sakot, pelnijis, lai iesūdz.

Labi, ka salidzinoši ātri tiki pierakstīties pie specialista. Lai tev viss labi!

Pēdējās izmaiņas: Kitiket, 17.11.2015 13:59.

elkenriZ

katre
Gaiļezerā, bet man nepatika tur attieksme
Pēc viena daktera nevar runāt par visiem. Neej pie tās, kas nepatika, ir taču vēl citas. Nezinu Onkologijas nod. dakteres, bet 15. nod. dokas - R. Renemane, M. Puksta, Z. Grabe, D. Sīviņa, D. Kuņicina, J. Žodžika.

Es biju pie Kuņicinas, super daktere, uz visiem jautājumiem atbildēja. Nebija kā ar citiem, kad atrunājas, tev tas nav jāzin vai ar pretjautājumiem. Tā pat esmu ievērojusi, ar kādu attieksmi vērsies pie dokas, tādu attieksmi saņem pretī.

Nē, viņš nav sūtījis uz kolposkopiju, ņēmis tikai citoloģiju vairākkārt
Nezinu, kā dara iestādē, kur tavs doks strādā, bet Gaiļezerā cik saprotu, tas ir standarts. Pēc konizācijas rekomendē 2x kolposkopijas ik pa 6 mēn., ja abas reizes vis ok, tikai tad turpina novēroties pie savas dokas un katru gadu veic parasto analīzi OC.

Ja tu domā to Tirāni, kas VC4 strādā, tad tā esot dikti laba vecākām sievietēm, kurām ir problēmas ar hormoniem, menopauze utt. Mana māte šo dakteri slavē, bet, kad radās problēma, kas saistīta ar onkoloģiju, viņa pati sūtīja uz Gaiļiem pie citas dokas.

3bit3bit
Njā, ja uz sejas herpe/ aukstum pumpa ir bijusi, tātad tas vīrus ir. Es biju dikti pārliecināta, ka man tur lejā nav, atagd pēc draudzenes stāstītā sāku domāt, varbūt man ir tur iekšā?

Noteikti glupš jautājums, bet tomēr prasīšu. Tur iekšā, tik cik vīrietis tiek, visam jābūt gludam vai kā? Draudzenei ir iekšējās herpes, viņa saka, ka vis uz riņķi viņai vagīnā ir grubuļains, tādas kā mazas pumpiņas, kārpiņas. Biju pamanījusi, ka man bija tāda kā līnija keisajā malā tur iekšā. Tagad no šīs kreisās malas pa loku uz leju līdz labajai malai ir šis "grubulis". Augšējais loks gluds. Nu bļin, ineta neko neatradu. Anatomiju zinu, bildes pētījām. Kā tur iekšā pēc taustes jābūt? Dokai kauns prasīt.

Tu iekšš..nuunav jau līdzems kā spogulis,bet kaut kadas karpinjas,punpinjas,izcilnīši noteikti nav normali..man nekas tads šķiet ka nav,nu esmu dzemdejusi divus bernus dabiski,pirmo ar nebeidzamajiem plisumiem un griezumu un starpenes hamatomu..tas man tur bik pabojāja,un pec otra kaut ari nebija neviena plisuma,pamaniju ka kait kas tur neizskatas parak smuki, nuka paskaidrot tiesi kur...pie pashas ieejas ta tiekt ka izskatas iekšā to tikai mans ginekoligs ir redzejis haha.. Nu bet zin ka.. Es labsiju ka pie konizacijas vini skatas ari maksts izskatu iekšējo nivērtē,ar to es saprotu ka skatas vai nav tas karpinjas.

elkenriZ
Es tev dažas lapas atpakaļ vaicāju par kolposkopiju un OC uztriepi, bet varbūt nepamaniji :

tev pirmajā kolposkopijā tagad viss ir ok, turu īkšķi, lai arī otrajā vis ir labi. Kāds tavs plāns ko darīsi pēc tam. Paļausies uz OC uztriepi vai ir doma tomēt taisīt regulāras kolposkopijas?

Papildināts 17.11.2015 15:06:

Tu domā, ka kriptas ir no herpes vīrusa? Nav tā ka ir tādas vai nav atkarīgs no tā cik smags ir CIN3 bojājums? Man bija rakstīts CIN3 perēkļi, bet citām lasu, ka teikts piem."smags CIN3 bojājums"

elkenriZ

Kitiket
sorry, visu nelasīju, vēlāk pārlasīšu, esmu vēl darbā..

Paļausies uz OC uztriepi vai ir doma tomēt taisīt regulāras kolposkopijas?
Ja otrajā kolposkopijā, ko vajadzētu veikt martā, vis būs ok = 1 grupa, tad es iešu uz kolposkopiju 1 x gadā. Ja būs iekaisums - cervicīts, tad pēc 6. mēn., ja ārste ātrāk nenorīkos. Personīgā pieredze rāda, ka uz OC paļauties nevar, bet kolposkopijā es varēšu redzēt to pašu ko ārste, nevis ticēt, ka vis ok. Nebūs jāstreso vai tiešām rūpīgi analīzi paņēma? Lai vēsture neatkārtotos, kad man saka, ka uz aci vis ir labi, paņem uz dullo analīzi, kurā uzrāda tikai cin1, bet reālā situācija bija tāda, ka tur pat blakus bija cin3. Naudas ziņā nav tik traki, Gaiļos kolposkopija izmaksā 42 euro, ja vis ok, bet, ja ņem analīzi, tad kopā sanāk 60 eiro. Analīzi ņem tikai tad, ja iekrāsojas kaut kas slikts. Veselība svarīgāka un stress arī veselību grauj - mati krīt laukā, miega traucējumi, imunitāte iet uz leju utt.

Tu domā, ka kriptas ir no herpes vīrusa?
Es tā domāju, bet nav teikts, ka tā ir, tādēļ jautāju 3bit3bit. Jo viņai slēdziens tāds pats.

3bit3bit
Tu hpv analīzi taisīji? Kuri tipi tev ir?

Papildināts 17.11.2015 18:18:

Es lasiju ka pie konizacijas vini skatas ari maksts izskatu iekšējo nivērtē,ar to es saprotu ka skatas vai nav tas karpinjas.
Hm, jācer ka tā. Tās pumpiņas, grubulīšus pamanīju 2 mēn. pirms konizācijas. Tā kā man bija problēma ar sausumu, doka ieteica vagisan krēmu. Man nepatika to trubiņu lietot, tādēļ smērēju ar pirkstu, tad arī sataustīju ka vienā malā tie grubuļi. Grubuļi ir tik tālu, cik var aizniegt. Skaidrošu pēc debespusēm, Z - virziens uz anālo atveri. Tos grubuļus pamanīju RD, platums varētu būt 1,5 pirksti, tagad grubuļi ir pa visu loku RDA. Divas dienas pirms konizācijas tajā pašā rajonā RD pamanīju tādu kā bumbuli, ik pa laikam pazūd, tad uzrodās. Doka neko neteica, nodomāju, ja reiz nesaka, tad vis ok.

Pēdējās izmaiņas: elkenriZ, 17.11.2015 18:36.


Nē neesmu tqisijusi analīzi uz Hpv. Teica pec pis gada kopa ar kolposkopiju,tad.

Es paprasīsu par tam kriptām,kas un kā. Kad iesu uz parbaudi nākamnedēļ. Bac..patiešām ir tik daudz neskaidrību šajā slimībā... Un jo tālāk mās te rikam katra ar savu jautājumu,jo neskaidrāka bilde paliek

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18314117