Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kosmetoloģijas pozitīvā/negatīvā pieredze

Laura13

Pēdējo eksperimentu ar kremiem rezultātā radās doma atvērt lielu tēmu par to ar ko pozītīvu jeb negatīvu esam saskārušies skaistuma uzlabošanas procesā . Jo sevisķi šī tēma varētu būt aktuāla pēc 40 un vairāk.

Kosmetoloģijas piedāvājumu klāsts ir milzīgs - saloni, procedūras, meistari un kosmetologi, sejas krēmi, attīrīšanas līdzekļi un reakcijas uz tiem, mezoterapijas, mezodiegi, biorevitalizācijas, fotoatjaunošanas, lāzeratjaunošanas, termāžas procedūras, elektroforēzes, jonoforēzes, ultraskaņas, hialuronskābes, botokss utt., kā tai visā nepazaudēties un nesaņemt absolūti pretēju rezultātu. Mārketings darbojas un visur lasam, fantastiska procedūra, elitāra, neatkārtojama un ekskluzīva, bez blakusefektiem, bet sieviete pēc tam staigā ar granulomām uz sejas vai arī ar jaunveidojumiem uz ādas.

Tāpēc aicinu visas dalīties pieredzē un rakstīt par to ko esat izmēģinājušas un kas ir bijis tajā labs vai slikts un kādi ir bijuši rezultāti ilgtermiņā. Būtu forši ja rakstītu par kādu vecuma grupu ir stāsts, jo tad varam izmantot šīs zināšanas savā labā.

Es pati personīgi esmu aiz 40 un mana pieredze sejas krēmu lietošanā ir teikšu tā, niecīga. Esmu lietojusi Dzintara sejas krēmus, tos kas domāti jau aiz 40 gadu sliekšņa, ir ok, bet nu globālas izmaiņas nejūtu. Vēl ir lietota Yves Rocher sejas krēmi, arī ok, bet globāli nekas nav izmainījies.

Šobrīd eksperimentēju ar Lirac kosmētiku. Ko esmu sapratusi, tad kosmētika ir pietiekami dabīga bet kā man izskaidroja aptiekā ar daudz ēteriskajām eļļām, līdz ar to āda var reaģēt neprognozējami. Kas arī notika manā gadījumā ar acu zonu. Pagaidām turpinu lietot visai sejai Lirac krēmu un fluīdu, un acu zonai melno ķimeņu eļļu. Sajūta ir tāda ka pēc uzklāšanas kņudina bet pēc tam pāriet. Izdaru secinājumus ka tas dēļ ēteriskajām eļļām Pēc kāda mēneša varēšu padalīties novērojumos un pastāstīt vai ir rezultāts.

Būšu priecīga ja turpināsit manis iesākto tēmu.

Pēdējās izmaiņas: Laura13, 27.11.2015 10:24.

vecmāmiņš

Ok, piedalos. Vecuma grupa virs 50. Eju tikai pie sava kosmoteloga jau gadus 15. Pilnībā viņai uzticos. Neteikšu ka esmu no ļoti apzinīgā gala, tādas ne tik regulāras vizītes man sanāk. Man ģenētiski ir iedalīta kuperoza āda. Esmu pat bijusi uz lāzera procedūru. Man tā neder pilnīgi. Pēc nepilniem 6 mēnešiem mocību - rezultāts 0 + rētaudi. Eksperimentējusi ar kosmētiku esmu gana daudz un ne vienmēr sekmīgi. Lietojot Nāves jūras un Bioderm - uz sejas bija tāda nāves jūra ka ārstēju to ilgi un dārgi.Savlaik ilgi lietoju. Maria Galland kosmētiku. Manai ādai tā derēja, sevišķi 1000 līnija.Tagad lietoju spāņu DU. Saprotu ka jāsāk domāt par maiņu. Neredzu vairs iedarbību. Bet ir jau trīs gadi arī lietota. Mezoterapijas, mezodiegi, biorevitalizācijas, fotoatjaunošanas, lāzeratjaunošanas, termāžas procedūras, elektroforēzes, jonoforēzes, ultraskaņas, hialuronskābes, botokss, Tas nav man. Man patīk un redzu rezultātu sava kosmetaloga apmeklējumā.

Vecmāmiņš - super, paldies par to ka ierakstīji. Ļoti vērtīga un noderīga informācija. Vismaz man... Kaut ko aizņemšos no Tavas sadaļas sev. Un to arī es esmu sapratusi, ka krēmi ir jāmaina jo vienā brīdī kļūst neefektīvi. Tas ir fakts.

Par visādām mezodiegu niansēm... Vienā cāļa tēmā viena meitene bija ierakstījusi linku, atļāvos pārkopēt.

http://www.beautyinsider.ru/2013/12/11/thread-liftings-pro-and-contra-rem/

Paskrūvējamies uz leju un lasam rakstu par mezodiegu riskiem. Un arī komentētāji tur raksta par savu pieredzi. Vispār kā jau teicu, visa kā daudz, izpratnes nav, un pēcefekts var būt maigi sakot slikts. Vai arī ilgspēlējošas veselības problēmas.

Papildināts 27.11.2015 11:35:

Kur pie mums var iegādāties Maria Galland un DU? (Kā atšifrējas tas DU?) Internetā neatradu to kosmētiku...

vecmāmiņš

Laura13
Starp citu, es vienmēr kad sāku apšaubīt savas kosmētikas iedarbību un pāreju uz citu lietoju veco labo Vishy. Manai ādai tā arī ir tikama kosmētika. Ja pie mums gadus 20- 25 būtu pieejami zelta diegi - domāju ka būtu uz to paraksījusies ja finansiāli to varētu pavilkt.. Fraņču dīvas izskats ļoti pārliecina vēl tagad. Manā esošajā vecumā tam ir par vēlu.

Es ari piedalos, bet jaierakstas laikam tikai uz vakarpusi, jo man (ka vienmer) ir daudz ko teikt

To Succeed, you must reach for the stars, and let your imagination find its own path....
Jonetsu Nihon Blogspot

Super meitenes, ka sākas tāda rosība, šai tēmā...

Ksavjera - tas ir forši ka piedalies...

vecmāmiņš

Laura13
Laura13

Laura13

Es gan skrienu pa darbiem, bet Šobrīd eksperimentēju ar Lirac kosmētiku. Ko esmu sapratusi, tad kosmētika ir pietiekami dabīga bet kā man izskaidroja aptiekā varu ko teikt jau tagad - aptiekas produkcija ir marketings. Uz to nekad nevajag uzkerties. Ar aptieku ka tadu maz sakars!

To Succeed, you must reach for the stars, and let your imagination find its own path....
Jonetsu Nihon Blogspot

vecmāmiņš

Laura13

Nomudīja man tas internets.
www.ducosmetics.lv Ar šo strādā mans kosmetalogs.

Maria ir tagad Kolonnas paspārnē un palikusi ļoti dārga. Es savlaik tiku klāt pie profesionāliem tilpumiem. Domāju ka arī tagad ja vajadzētu dabūtu. Ir pazīstamas kosmētiķes kas ar to strādā.

red bull

Maria Galland ir arī Stockmanā, par cenām tagad nezinu. Kad lietoju, tad bija līdzīgas salona cenām. Man arī patika.

Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18315379