Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kosmetoloģijas pozitīvā/negatīvā pieredze

Laura13

Es arī atradu kur ir Maria Galland - Spices Debemhamā. Jā tur cenu amplitūda ir no 40.00 Eur līdz pat 250.00 Eur. Tā sērija kuru Tu Vecmāmiņš pieminēji 1000 sērija bija viens krēms pa nieka 250.00 bet nu jā, laikam būs kādā brīdī jānomēģina varbūt gan kaut ko lētāku bet radās interese. Kad beigšu "mocīties" ar Lirac Koherence, tak nemest ārā krēmus kas maksā 70-100 eur. Ksavjera - pastāstīšu kapēc izlēmu mēģināt Lirac, bija periods kad no visiem šampūniem niezēja galvas āda, kaut kas man ieteica Phyto sēriju. Bija labi, lietoju kādu gadu un galva neniezēja točno. Tapēc radās man kā lietotājam parastajam interese par Lirac jo ražotājrūpnīca adrese viena un laboratorija viena.

vecmāmiņš

Laura13
Jēziņ! Ja atmiņa mani neviļ, es pirku profesionālo iepakojumu krēmu, masku ap 50-70ls robežās par 250ml. Vajadzēs painteresēties cik tagad maksā. Ziņkārība.

Īsti nesapratu- tēma ir par kosmetologiem vai kosmētiku?

Kosmetoloģijas piedāvājumu klāsts ir milzīgs - saloni, procedūras, meistari un kosmetologi, sejas krēmi, attīrīšanas līdzekļi un reakcijas uz tiem, mezoterapijas, mezodiegi, biorevitalizācijas, fotoatjaunošanas, lāzeratjaunošanas, termāžas procedūras, elektroforēzes, jonoforēzes, ultraskaņas, hialuronskābes, botokss utt., kā tai visā nepazaudēties un nesaņemt absolūti pretēju rezultātu.

Par visu - kas bijis saistībā ar skaistuma industrijas sasniegumiem Tavā dzīvē un ir bijusi vai nu negatīva vai pozitīva pieredze. Šeit dalīties var ar jebkuru info kas Tev licies lietderīgs un vēlies lai arī citas šeit zin ko labu vai ne tik labu.

Globāli doma bija tāda, ka velosipēds nav jāizgudro otreiz, par cik cilvēki dzīvo un katrs kaut ko mēģina tad ir arī par ko pastāstīt. Tas varētu būt tāds visaptverošs apkopojums.

Mieraiela

Esmu dzirdējusi no kosmetologiem, ka kaut vai tikai vienīgi kārtīgi lietojot saules aizsargkrēmu jau no 16 gadu vecuma, sievietei 45 gados būs daudz labāka āda, nekā tai, kas to nedara, bet lieto dažādus dārgus krēmus un veic dažādas procedūras. Kā arī, ka principā retinols uz nakti un mitrināšana + saules aizsargkrēms pa dienu nodrošina pietiekamu efektu pret novecošanu un nemaz nav jēga tērēt lielu naudu par dārgiem krēmiem. Un es arvien vairāk sliecos piekrist šim viedoklim, kaut arī man patīk arī visādus serumiņus papildus palietot un vispār dažādi skaistumkopšanas produkti ir mana vājība.

mirta

Maria Galland profesionàlie iepkojumi ir Salon Line Spìķeros.Tur parastie pircèji ar var iepirkties,bet cena cita . Bet nu par 250 eur tur kremus neesmu redzejusi.

Papildināts 27.11.2015 17:17:

Pati lietoju Maria Galland kremu nr.96B,daźreiz piejaucu C vitaminu sķidro klàt,lai sejas tonis veselìgaks. 1x menesi kosmetologs. Gribetos izmeğinàt kàdu radikàlu sejas procedùru,bet bail... Vecums 45+.

Mieraiela - Ja kāds man būtu jau jaunībā pastāstījis ka vēlams lietot krēmus ar saules aizsardzību, tad jau būtu forši, bet reāli sāku vispār pievērst uzmanību sejas krēmiem un kopšanai tikai ap gadiem 39. Līdz tam vispār nebija tādas nepieciešamības.

Mirta - man arī jau pāri +45, un šajā gadā vispār sajutu pirmos zvaniņus kas man saka, ka nedaudz dažas vietas sejā nepatīk, ap acīm ok, bet zoda daļa, pie mutes kaktiņiem grumbiņas ir tādas kuras nesajūsmina, un ovāls arī (tā sacīt buldoga vaidziņi), nu ko darīt zemes pievilkšanas spēks dara savu. Arī gribētu to radikālo metodi, bet nav izpratnes par to kas ir labs un kas var nodarīt tikai sliktu.

Un ceru ka šai tēmā gan jau kāda padalīsies ar pozitīvo pieredzi par radikālajām metodēm.

Selma

Un ceru ka šai tēmā gan jau kāda padalīsies ar pozitīvo pieredzi par radikālajām metodēm.

Jā, es arī ceru.

Gadiem lieoju Biotherm krēmus, želejas. Neteikšu gan,ka no tā kas uzlabotos. Man vienkārši patīk, kā šie krēmi klājas uz sejas. Bet, protams, ir "ap 45" problēmas - sejas ovāla noslīdējums piemēram. Nekāds krēms jau tur nelīdz, tas skaidrs.

Hellcat

Hmm. Man tuvojas 40.Dažus gadus atpakaļ atradu savu kosmetologu, lietoju Jean D`Arcel kosmētiku, jo tas, no visiem viņas sadotajiem testeriem, vislabāk derēja manai ādai, tagad lietoju Matis, naktij kaut kāds atjaunojošs, pa dienu taukainai ādai paredzēts. Kādu laiku lietoju Filorga, bet Matis laikam patīk labāk. Man lielākā problēma taukaina āda, jūtīga (daudzi krēmi "aizsit"poras, rodas alerģiskas reakcijas). No kosmētiskajām procedūrām pagaidām tikai regulāri pīlingi (augļskābju laikam) un sejas tīrīšana (ir "korķīši"uz sejas, kas jātīra mehāniski) . Esmu mēģinājusi hialuronskābes injekcijas pierei (man mitrums trūkst + mīmikas rievas horizontālas), ieguvums bija veselīgāka, mirdzošāka āda. Tagad jau kādu gadu domāju par filleriem pierei - cik saprotu, tā pati hialuronskābe, tikai blīvāka, bet nu vienmēr kāja paslīd citu pirkumu virzienā (mana vājība - smaržas un kurpes). Redzu kā lēnām seja mainās un noveco (sajūsmā neesmu, bet ceru, ka "širmis neaizbrauks" dēļ tā).

Vispār sapratu, ka viens no būtiskiem faktoriem kā skaisti novecot - labs kosmetologs, kurš iesaka procedūras, lai panāktu labāko klientam vēlamo efektu.

P.S. Man meitenes aptiekā (pazīstamas) sadeva kaudzi ar dažādiem Vichy testeriem (arī jauno, dārgo sēriju) man nederēja īsti neviens. Kaut kāds bija OK, bet cena nav tik zema, lai pirktu kaut ko, kas ir tikai OK.

Neviens nevar būt svešāks par to, kuru kādreiz esi mīlējis.

Hellcat - arī viela pārdomām...

Un kur atrast kosmetologu, kurš tiešām zin ko dara un vienkārši nekāš naudu par kaut ko kas īsti nemaz nav vajadzīgs...

Man laikam paveicies ka līdz saviem 45 + esmu izdzīvojusi bez kosmetaloga līdzdalības sejas kopšanā (vienkārši nav bijusi vajadzība).

Tagad jūtu ka kaut ko vajag, bet ar ko sākt nezinu.

Varbūt ka varat aprakstīt kā veicat ikvakara attīrīšanas procedūras, jo klāst arī milzīgs, losjoni, putas, pieniņi utt. Palasot info uz iepakojumiem dažkārt vispār nav skaidrs ko ar to darīt, jāskalo nost ar ūdeni, nav jāskalo, kas jāsmērē pa virsu utt.

Tagad peros ap to Lierac krēmu, nu nepatīk man tas kaut kas... laikam tā velkošā sajūta... bet rakstīts liftinga....

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18315379